PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشخصات سرور خوب برای هاست دانلود

azad222
April 29th, 2019, 12:40
سلام
من یک سرور خوب برای دانلود میخام، الان بعضی از سایت های دانلود آیا از سرور اختصاصی استفاده میکنن یا سرور مجازی؟

hamra
April 29th, 2019, 12:59
بستگی داره /
اکثرا از سرور برای اپلود و دانلود استفاده میکنند
اگر سایتتون هنوز بزرگ نشده و تازه تاسیس است خب طبیعتا از سرور مجازی استفاده کنید

company_hosting
April 29th, 2019, 13:15
سلام
من یک سرور خوب برای دانلود میخام، الان بعضی از سایت های دانلود آیا از سرور اختصاصی استفاده میکنن یا سرور مجازی؟

سلام

ابتدا سرور مجازی پیشنهاد یشه و بعدش سرور اختصاصی

موفق باشید

RoobinaServer
April 29th, 2019, 13:25
سلام

سلام

هاست دانلود - سرور مجازی - سرویس دانلود - سرور اختصاصی دانلود

از همه این موارد استفاده میشود که در کل اگر حجم قابل توجهی برای شروع کار میخواهید از سرور مجازی یا سرویس دانلود شروع کنید بهتر است.

سرویس دانلود = راه کارهای خاص و سرویس های آماده هستند که برای آپلود فایل و ارائه لینک جهت دانلود کاربرد دارند مانند هاست دانلود هستند اما کمی منظم و یکپارچه تر با امکانات مختص دانلود (مثل فولدر شیرینگ و ... یا در حالت کلی به صورت ُSaaS میباشند.)

باتشکر

ali.mohamadi
April 29th, 2019, 13:38
با سلام
برای شروع از سرور مجازی استفاده کنید
سپس درصورت نیاز سرور اختصاصی تهیه کنید
باتشکر

vpgroup
April 29th, 2019, 16:25
سلام

با سلام و احترام

بله همچنان که همکاران گرامی ما فرمودند پیشنهاد اگر سایت تازه تاسیس با بودجه محدود و پایین میباشد ، هاست دانلود > سرور مجازی > سرور اختصاصی پیشنهاد میشود

در صورت تمایل در ارتباط باشید گزینه مناسبی با توجه به بودجه شما ارائه خواهیم کرد یا تایپیک درخواست بزنید تا در خدمتتون باشیم

موفق باشید

Alizadeh74
May 5th, 2019, 14:59
سلام

با سلام و عرض احترام

سایت ای بزرگ دانلود از سرور های اختصاصی معمولا استفاده میکنند.
ولی اگر تازه ساییتونو راه اندازی کردید و کاربر کمتری دارید از سرور مجازی ابتدا شروع کنید بهتره و بعدا یا ارتقا دهید و یا یک سرور اختصاصی تهیه کنید و انتقال بدید به سرور جدید.

موفق باشید

taghikhani
May 5th, 2019, 16:06
سلام

حجم اطلاعاتتون چقدره و با چه ریتی افزایش داره؟
همینطور میزان دانلود همزمان و میانگین حجم فایلهاتون؟
بازدید و دانلود فقط از ایران دارید یا بین المللیه؟