PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با i/o

mahdigh
April 28th, 2019, 17:06
سلام
از وقتی که سایت رو به هاست جدید منتقل کردم با i/o به مشکل برخورد کردم و همونطور که توی اسکرین شات میبینید یکدفعه به لیمیت تعریف شده از طرف هاست میرسه و سایت از دسترس خارج میشه در حالی که منابع دیگه هاست تغییر خاصی پیدا نمیکنه. لطفا راهنمایی کنید که مشکل از کجا هستش. سایت از وردپرس استفاده میکنه. الان هاست به من گفته باید منابع رو افزایش بدن. در حالی که من رو هاست های قبلی که همین منابع و کمتر رو داشتن هیچ مشکلی نداشتم و هیچ وقت لیمیت نشده بودم.

------------
پست رو تو جای اشتباه زدم. لطفا در صورت امکان به قسمت میزبانی وب منتقل بشه.

ULTRAWEB
April 28th, 2019, 17:47
:105:
روی هاست محدودیت داره و کاریش نمیشه کرد خوب یابرین هاست قبلی یا همینجابمونین و پول بیشتری بدین

mahdigh
April 28th, 2019, 17:49
:105:
روی هاست محدودیت داره و کاریش نمیشه کرد خوب یابرین هاست قبلی یا همینجابمونین و پول بیشتری بدین

خب این رو که میدونم محدودیت داره. همه هاست ها دارن. من میخوام بدونم چجوری میشه علت اون بالا رفتن Disk usage رو پیدا کرد. رو بقیه هاست هم همین مقدار محدودیت بوده و هیچ وقت اینطوری نمیشده.

RoobinaServer
April 28th, 2019, 17:57
خب این رو که میدونم محدودیت داره. همه هاست ها دارن. من میخوام بدونم چجوری میشه علت اون بالا رفتن Disk usage رو پیدا کرد. رو بقیه هاست هم همین مقدار محدودیت بوده و هیچ وقت اینطوری نمیشده.

خب هر سروری یک مدل کانفیگ دارد چه کانفیگ سخت افزاری چه نرم افزاری که با هم تفاوت دارند.

خیلی از هاستینگ ها هم هستند که محدودیت io ندارند.

اگر از مکان معتبری سرویس گرفته اید همانجا ارتقا دهید و بمانید اگر خیر به مکان معتبر منتقل نمائید.

ULTRAWEB
April 28th, 2019, 23:42
مشکلو ما که نمیتونیم اینجوری بگیم
هاستینگ میتونه بگه
حمله روی سایت
ویروس
برنامه نویسی غلط
ایجاد لاگ تلپ تلپ و بیخودی و ری رایت نشدن
بازددید تغییر کنه و این چنین چیزایی

mahdigh
April 28th, 2019, 23:46
مشکلو ما که نمیتونیم اینجوری بگیم
هاستینگ میتونه بگه
حمله روی سایت
ویروس
برنامه نویسی غلط
ایجاد لاگ تلپ تلپ و بیخودی و ری رایت نشدن
بازددید تغییر کنه و این چنین چیزایی

هاست فقط گفته منابع رو باید زیاد کرد. ولی این اتفاق تقریبا هفته ای یک بار میفته و خیلی غیر عادی به نظر میاد. چون اون زمان نه پستی زده میشه تو سایت و نه من cron تنظیم کردم و نه پلاگین بک آپی دارم رو سایت. بازدید هم تغییری نداشته نسبت به قبل.

tpark
April 29th, 2019, 00:35
سلام
از وقتی که سایت رو به هاست جدید منتقل کردم با i/o به مشکل برخورد کردم و همونطور که توی اسکرین شات میبینید یکدفعه به لیمیت تعریف شده از طرف هاست میرسه و سایت از دسترس خارج میشه در حالی که منابع دیگه هاست تغییر خاصی پیدا نمیکنه. لطفا راهنمایی کنید که مشکل از کجا هستش. سایت از وردپرس استفاده میکنه. الان هاست به من گفته باید منابع رو افزایش بدن. در حالی که من رو هاست های قبلی که همین منابع و کمتر رو داشتن هیچ مشکلی نداشتم و هیچ وقت لیمیت نشده بودم.

------------
پست رو تو جای اشتباه زدم. لطفا در صورت امکان به قسمت میزبانی وب منتقل بشه.

درود بر شما

آدرس سایت رو ارسال کنید تا بیشتر بشه بررسی کرد.

یکی از کارهایی که برای کاهش IO انجام میشه، نصب پلاگین های کش هستش(مثل W3) و همچنین کاهش تعداد پلاگین های فعال.
همچنین سایت رو Malware اسکن کنید.
و اگر پلاگین بک آپ و یا فشرده ساز تصاویر دارید غیر فعال کنید.

موفق باشید