PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید ftp backup

alborzgostar
July 4th, 2009, 18:30
سلام به همه دوستان اولین پست که می زنم :) کسی جایی سراغ داره واسه خرید فضای اف تی پی که کرشون این باشه ؟ می خواهم ftp backup بخرم ( با ایران مشکل نداشته باشن ) و سابقه زیادی داشته باشن
----
مدیر سایت اگه جای بدی پست دادم انتقال بده به جای جاش :66:

Arashdn
July 4th, 2009, 18:39
شما سرورات تو کدوم دیتاسنتره؟

alimosavi
July 4th, 2009, 18:41
سلام به همه دوستان اولین پست که می زنم :) کسی جایی سراغ داره واسه خرید فضای اف تی پی که کرشون این باشه ؟ می خواهم ftp backup بخرم ( با ایران مشکل نداشته باشن ) و سابقه زیادی داشته باشن
----
مدیر سایت اگه جای بدی پست دادم انتقال بده به جای جاش :66:

https://www.burst.net/storage.shtml

ارزان و با اطمینان .

Nikan
July 4th, 2009, 18:45
سلام

من پیشنهاد می کنم از دیتا سنتری که سرور اختصاصی گرفته اید از همانجا Storage Backup تهیه کنید چون از نظر پهنای باند مصرفی و همینطور سرعت انتقال اطلاعات بهتر است.

با تشکر

alborzgostar
July 4th, 2009, 18:45
شما سرورات تو کدوم دیتاسنتره؟

امریکا & هلند &

xlhost & vrtservers

alborzgostar
July 4th, 2009, 18:47
سلام

من پیشنهاد می کنم از دیتا سنتری که سرور اختصاصی گرفته اید از همانجا Storage Backup تهیه کنید چون از نظر پهنای باند مصرفی و همینطور سرعت انتقال اطلاعات بهتر است.

با تشکر

اونجا دارم اما امکان داره کلا دیتا سنتر مشکل پیدا کنه :-ss البته امکانش در حد نیم درصد هست

واسه اطمینان خاطر می خواهم یه دیتا سنتر دیگه باشه

Sajad
July 4th, 2009, 18:55
سلام

من پیشنهاد می کنم از دیتا سنتری که سرور اختصاصی گرفته اید از همانجا storage backup تهیه کنید چون از نظر پهنای باند مصرفی و همینطور سرعت انتقال اطلاعات بهتر است.

با تشکر

معمولا اونجا ها که من دیدم پهنای باند رو برای ftp backup نامحدود میدن.
سرعت انتقال هم چندان مهم نیست سرعتش مثل ایران نیست که بگیم 8 ساعت یا 10 ساعت فرق میکنه. فوقش در کل خیلی حجیم باشه 5 دقیقه فرق میکنه.
نظر من اینه که ftp بیرون از دیتاسنتر باشه که اگه یه روزی با دیتاسنتر هم مشکلی پیش اومد خارج از اون جای دیگه دستمون بند باشه.
البته این نظر من بود و نظر شما هم گرامی و قابل قبول هست. اما نظر من بر اینه . حالا خوب یا بدش رو بهم بگید که اگه اشتباه میکنم تصحیح کنم فکرم رو...

Nikan
July 4th, 2009, 19:06
معمولا اونجا ها که من دیدم پهنای باند رو برای ftp backup نامحدود میدن.
سرعت انتقال هم چندان مهم نیست سرعتش مثل ایران نیست که بگیم 8 ساعت یا 10 ساعت فرق میکنه. فوقش در کل خیلی حجیم باشه 5 دقیقه فرق میکنه.
نظر من اینه که ftp بیرون از دیتاسنتر باشه که اگه یه روزی با دیتاسنتر هم مشکلی پیش اومد خارج از اون جای دیگه دستمون بند باشه.
البته این نظر من بود و نظر شما هم گرامی و قابل قبول هست. اما نظر من بر اینه . حالا خوب یا بدش رو بهم بگید که اگه اشتباه میکنم تصحیح کنم فکرم رو...

پهنای باند مصرفی داخل دیتا سنتر ها رایگان است ولی اگر شما بخواهید از دیتا سنتر دیگری استفاده کنید برای سرور اختصاصی شما پهنای باند خواهد داشت بخصوص اگ روز Backup بگیرید و هاست هایی داشته باشید که حجم بالا داشته باشند.

شما در هر کجای دنیا که بخواهید به طور مثال 20 تا 30 گیگ فایل را انتقال دهید زمان می برد مشخص است که اگر داخل دیتا سنتر باشد بهتر و سریعتر است.

ولی اگر هدف شما از داشتن بکاپ بیشتر برای زمانی است که با دیتا سنتر به اشکال برخورد می کنید بله حق با شماست بایستی در دیتاسنتر دیگری باشد

NovinServer
July 4th, 2009, 20:20
سلام ، من می توانم به شما خدمات FTP Backup بدهم و هر گیگابایت ماهیانه 550 تومان با پهنای باند نامحدود ...

سرور هم در گیگای آلمان هست ..

alborzgostar
July 4th, 2009, 20:53
لطفا فقط سرویس های خارجی رو معرفی کنید

سلام ، من می توانم به شما خدمات ftp backup بدهم و هر گیگابایت ماهیانه 550 تومان با پهنای باند نامحدود ...

سرور هم در گیگای آلمان هست ..

Nikan
July 5th, 2009, 20:10
من فکر می کنم شما gnax و burst بگیر بهتر است. البته Caro هم همچنین پیشنهادی دارد ولی قیمت آن بالاتر است . 25 گیگ 13 دلار در ماه.

با تشکر

pavnic
July 5th, 2009, 23:10
با سلام

میتوانید سرویس های ویژه پارس نیک را خریداری کنید.

شرکت پارس نیک به شما قرارداد کتبی با مهر و امضا ارائه میدهد.

لطفا درخواست را تنها در ادرس زیر مطرح کنید
www.pavnic.com/live

root
July 9th, 2009, 02:05
نظر شخصی یک سرور بک آپ ببندید
مثلا یه P4 ُساده
هارد رو بالا ببندید
پیشنهاد شخصی بود
و استفاده از دیتا سنتر های دیگر اگر حجم FTP Backup تون زیاد نیست
کارت شبکه رو هم 100 باشد حداقل
هیچ مشکلیم براتون پیش نمیاد
و چون دسترسی روت دارید از