PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ریست پسور vmware هتزنر بدون پاک شدن فایل ها

lordvoldemort
April 21st, 2019, 01:01
سلام دوستان یه سرور هست که وی ام ویر روشه و ویندوز سرور 2008 میخوایم پسورد وی ام ویر رو ریست بزنیم یادمون رفته کسی با پرداخت هزینه هانجام میده بگه فقط هزینه رو اعلام کنید و اینکه فوریه

و اینکه باید هیچ فایلی از سرور و هارد ها پاک نشه

vMizban
April 21st, 2019, 01:10
با آی ذی
@vstuff در تلگرام در تماس باشید

OmizbanCo
April 21st, 2019, 01:12
درود
تلگرام در ارتباط باشید
Sys1398

NetworkFA
April 21st, 2019, 01:18
سلام دوستان یه سرور هست که وی ام ویر روشه و ویندوز سرور 2008 میخوایم پسورد وی ام ویر رو ریست بزنیم یادمون رفته کسی با پرداخت هزینه هانجام میده بگه فقط هزینه رو اعلام کنید و اینکه فوریه

لازم نیست هزینه کنید
کافیه KVM بگیرید و ISO نصب ESXi را mount کنید
و دوباره مراحل نصب رو بزنید preserve بزنید به جای overwrite

lordvoldemort
April 21st, 2019, 01:27
لازم نیست هزینه کنید
کافیه KVM بگیرید و ISO نصب ESXi را mount کنید
و دوباره مراحل نصب رو بزنید preserve بزنید به جای overwrite

متاسفانه من بلد نیستم بردارم بلده الان در دسترسی نیست و با اکانت اون این مطلب و گذاشتم از وقتی سرباز شده دیگه مشکلات ما هم زیاد شده kvm دارم کسی میتونه هزینشم میپردازم چون بالاخره زحمت داره فقط هزینه شو بگید ممنون

TeraServerCo
April 21st, 2019, 12:06
متاسفانه من بلد نیستم بردارم بلده الان در دسترسی نیست و با اکانت اون این مطلب و گذاشتم از وقتی سرباز شده دیگه مشکلات ما هم زیاد شده kvm دارم کسی میتونه هزینشم میپردازم چون بالاخره زحمت داره فقط هزینه شو بگید ممنون

ایدیم داخل امضا هست پیام بدید

razavihost
April 21st, 2019, 23:19

با پرداخت 200 هزار تومن و بدون نیاز به نصب دوباره و بدون پاک شدن فایل هاتون قابله انجامه.
در صورت نیاز تلگرام دذ تماس باشید.

k-h
April 22nd, 2019, 00:45
درود
طبق این آموزش انجام دهید به راحتی قابل انجام هست.

https://www.kakohost.com/blog/post.php?id=5

nimafire
April 22nd, 2019, 23:50
سلام
اگر دسترسی kvm یا ipmi داشته باشید با واحد فروش ما در ارتباط شوید تا برای شما انجام دهیم

mizban97
April 23rd, 2019, 03:17

سلام
با هزینه پایین قابل انجام هست .
تلگرام پیام بدید .
https://t.me/Mehr_rrg7476

sarwhost
April 24th, 2019, 09:18
سلام
بدون نیاز به kvm از طریق ریسکیو قابل انجام هست بدون اینکه فایلهاتون تکون بخورن یا مخفی بشن و....
تلگرام در امضا
از طریق kvm با اموزش زیر میتونید انجام بدید
بازیابی پسورد vmware (https://sarv-it.com/%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C%D8%A7%D8%A8%DB%8C-%D9%BE%D8%B3%D9%88%D8%B1%D8%AF-vmware/)