PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی دوره امنیت ccsa

royalserver.ir
February 8th, 2011, 13:01
دوره امنیت شبکه (checkpoint Security Administration NGX(R65 شرکت checkpoint (http://www.checkpoint.com/) , يک مفاهيم پايه اي و لازم براي پيکربندي ***-1 را فراهم مي کند
در طي اين دوره , امنیت شبکه پيکربندي security policy و درباره اداره و مانيتورينگ يک شبکه امن را ياد خواهيد گرفت
اين دوره براي کاربراني که احتياج به پيکربندي فایروال ***-1 و کساني که به دنبال مدرک CCSA هستند طراحي شده است

اين دوره يراي افرادي که رشته هاي زير را دنبال مي کنند بهترين استفاده را دارد
مديران سيستم ها
مهندسان شبکه
آناليزگرهاي پشتيبان
دوست داران هک

پيش نيازهاي دوره CCSA
قبل از ورداشتن اين دوره, پيشنهاد من به شما داشتن دانش پايه اي
دانش عمومي از TCP/IP
دانش کارکردن با ويندوزها و يا لينوکس (UNIX)
دانش کارکردن با تکنولوژي شبکه
دانش کارکردن با اينترنت

Checkpoint Certified Security Administration-CCSA مدرک CCSA براي شرکا و مشتري هاي که بدنبال معتبر ساختن دانش محصول ***-1 ,checkpoint هستند طراحي شده است
اين مدرک دلالت دارد که يک شخص امتحان CCSA را پشت سر گذاشته و اثبات شدن احتياجات دانش براي پيکربندي و اجراي کردن يک نصب استاندارد از ***-1 است

فايروال (Firewall)

احتمالا شما با مفهوم فايروال (Firewall) آشنا هستيد , فايروال يک سيستم امنيتي است که با هدف محافظت شبکه يک سازمان در مقابل تهديدهاي خارجي طراحي شده است
اين سيستم امنيتي که معمولا ترکيبي از سخت افزار و نرم افزار است , از ارتباط مستقيم کامپيوترهاي موجود در شبکه سازمان با کامپيوترهاي موجود در شبکه سازمان با کامپيوترهاي خارج از شبکه جلوگيري مي کند

فايروال هاي مختلفي موجود است و همه آنها دقيقا نامزد براي دستيابي صفحات امن نيستند
فايروال ها شايد به منظور محدود کردن اتصال به و از محتويات اطلاعات حساس و يا برنامه ها از قبيل حسابداري و ساختمان هاي کارکنان است

checkpoint ***-1 ماشيني است که سياست امنيتي سازمان و عمل ها را به عنوان يک اصل اجراي امنيتي اجرا مي کند
اغلب فايروال را security Gateway خواهيم ناميد

منبع : subnet | Checkpoint Security ccsa Firewall (http://www.subnet.ir/checkpoint-ccsa-firewall)

tmfar
February 8th, 2011, 14:35
کلاً دوره های مایکروسافت رو کجا میشه آموزش دید و هزینه هاش چقدره و چطوری میشه مدرکشو گرفت ؟

می دونم آموزشگاه زیاده برای این دوره ها اما نماینده رسمی نیستن و امتحان رو تو ایران میگیرن در حالی که ایران تحریمه و در واقع مدرک هاشون معتبر نیست کسی اطلاعات جامعی در این مورد داره ؟

و اینکه من شنیده بودم کسی این مدرک ها رو داشته باشه می تونه از طریق مایکروسافت استخدام بشه چطوریه جریانش ؟

royalserver.ir
February 8th, 2011, 14:50
کلاً دوره های مایکروسافت رو کجا میشه آموزش دید و هزینه هاش چقدره و چطوری میشه مدرکشو گرفت ؟

می دونم آموزشگاه زیاده برای این دوره ها اما نماینده رسمی نیستن و امتحان رو تو ایران میگیرن در حالی که ایران تحریمه و در واقع مدرک هاشون معتبر نیست کسی اطلاعات جامعی در این مورد داره ؟

و اینکه من شنیده بودم کسی این مدرک ها رو داشته باشه می تونه از طریق مایکروسافت استخدام بشه چطوریه جریانش ؟

آموزشگاه های متعددی هست برای اینکار ولی به نظر من این 2 شرکت بهترین هستن و مدرکشون تقریباً تو ایران معتبر هست.. 1.مجتمع فنی تهران 2.کهکشان

شرکت کهکشان پول میگیره میبره دوبی برای امتحان و گرفتن مدرک

قیمت ها هم بستگی داره چه کلاسی بخوای بری ! مثلاً قیمت کلاس MCITP یا مهندسی شبکه حدوداً 1الی1300 هست . لیست قیمت ها رو میتونی از این جا ببینی Kahkeshan (http://www.kahkeshan.com/pro.htm)

در آخر هم باید بگم که با گرفتن یک مدرک استخدام نمیکنن باید کل دوره هاشون رو رفته باشی و مدرک بین المللی گرفته باشی ...