PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : میزبانی در سرور های سایت هاست دی ال

20music2
April 16th, 2019, 16:00
سلام.برای شما هم پیش اومده از هاست های این شرکت استفاده کنید؟
من احساس می کنم بین سایت های پربازدید و معمولی فرق میزارن.چون امتحان کردم سایت های پربازدید از یه dns استفاده می کنن تقریبا و سرعت بهتریم دارن.
شما هم در این رابطه تجربه ای دارید؟ممنون میشم به اشتراک بگذارید

reza177
April 16th, 2019, 16:04
سلام خیر فرقی ندارد
همه سرویس های هاست دی ال در یک سطح هستن

RoobinaServer
April 16th, 2019, 16:18
من احساس می کنم بین سایت های پربازدید و معمولی فرق میزارن.چون امتحان کردم سایت های پربازدید از یه dns استفاده می کنن تقریبا و سرعت بهتریم دارن.

سلام

بله چنین موردی را از برخی شنیده ایم حال ممکن است کلا سرویس آنها و نوع قراردادشان مشکل داشته است یا هر مورد دیگری.

بنابراین بهتر است از خود شرکت مذکور در این مورد ابتدا سوال نمائید.

همچنین از نظر خودتان هم آیا نباید چنین باشد ؟ طبیعی است که هزینه بالاتری این سایت ها میپردازنده و اعتبار برای آن مجموعه نیز به وجود می آورند پس طبیعی است که سرویس بهتری در اختیار آنها بگذارند.:39: در ثانی همه که برروی یک سرور قرار نمیگیرند!!!

20music2
April 16th, 2019, 16:21
سلام

بله چنین موردی را از برخی شنیده ایم حال ممکن است کلا سرویس آنها و نوع قراردادشان مشکل داشته است یا هر مورد دیگری.

همچنین از نظر خودتان هم آیا نباید چنین باشد ؟ طبیعی است که هزینه بالاتری این سایت ها میپردازنده و اعتبار برای آن مجموعه نیز به وجود می آورند پس طبیعی است که سرویس بهتری در اختیار آنها بگذارند.:39: در ثانی همه که برروی یک سرور قرار نمیگیرند!!!
من از خودشون پرسیدم به شدت تکذیب کردن.
همه که روی سرور قرار نمی گیرن.ولی خب اکثره سایت های پربازدید از یک dns استفاده می کنن

hamra
April 16th, 2019, 16:36
شاید سایت هایی که برسی کردید سرور اختصاصی یا مجازی داشتند که ای پی های متفاوت دارند / و یا سرویس ویژه ای دارند

reza177
April 16th, 2019, 23:01
سلام

شما شنیدید ما در حال استفاده هستیم
هاست دی ال تفاوت ندارد که به چه سرویسی هاست می دهد بلکه کیفت اون پایدار هست و هیچ فرقی در سرویس های اون نیست
شاید شما فرقی میزارید کسی پول بیشتر یا کمتر میده ولی هاست دی ال بنده ندیدم!

MJmoonwalk
April 16th, 2019, 23:18
10 ساله مشتریشون هستم و کاملا رضایت دارم. قیمت بسیار پایین ولی کیفیت عالی

hoka
April 16th, 2019, 23:37

معمولا برای سایت های پربازدید سیستم کش نصب میشه در تمام هاستینگ ها . به دلیل اینکه درصد (تعداد درخواست/تعداد اطلاعات) بالا هست و میصرفه که از کش استفاده کرد و برای همین اکثرا روی یک دی ان اس هستند تا از کش عبور کنن ( حالا این کش ممکنه 30 ثانیه هم تنظیم بشه وقتی تعداد درخواست در ثانیه بسیار زیاد هست روی یک url کاملا عقلانی هست ) مگر نه کل سرور هم اختصاص پیدا بکنه به یک سایت باز کم هست

RoobinaServer
April 17th, 2019, 00:37
شما شنیدید ما در حال استفاده هستیم
هاست دی ال تفاوت ندارد که به چه سرویسی هاست می دهد بلکه کیفت اون پایدار هست و هیچ فرقی در سرویس های اون نیست
شاید شما فرقی میزارید کسی پول بیشتر یا کمتر میده ولی هاست دی ال بنده ندیدم!

بله ما هم ذکر کردیم :

" بنابراین بهتر است از خود شرکت مذکور در این مورد ابتدا سوال نمائید."

itsecure
April 17th, 2019, 02:16
سلام
من نمی دونم چکاری انجام دادن ولی تو چن روز گذشته نتایج ما در یکی از سایتهایی که اونجا داریم افت کرده
حالا این موردو نمیدونم چطور باید پیگیری کنیم

OMIDTU5
April 17th, 2019, 03:09
سلام
من نمی دونم چکاری انجام دادن ولی تو چن روز گذشته نتایج ما در یکی از سایتهایی که اونجا داریم افت کرده

هاست دی ال سرویس دهنده خوبیه و اصول حرفه ای رو رعایت میکنه . تجربه همکاری داریم باهاشون و کاملا راضی بودیم
اما به شخصه قبلا از سرویس دهنده ایرانی به ظاهر معتبر استفاده کردیم ( اسم نمیبرم بخاطر رعایت اصول حرفه ای ) و بیش از 60 درصد ورودی گوگلمون کم شد
چیزی هم بهشون نگفتیم و فقط بکاپ رو گرفتیم رفتیم یه سرور خارجی گرفتیم .
فکر میکنم بعضی از سرویس دهنده های ایرانی یک سری ایپی ها رو بصورت نامحسوس و شاید هم عدم دانش فنی بلاک میکنند که باعث افت بازدید وبسایت میشه

reza177
April 18th, 2019, 05:39
سلام

به نظرم با سوال پرسیدن شما اینجا کاری انجام نمیشه
بهتره تیکت بزنید به خودشون تا ...