PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برداشت به راحتی با چند دقیقه وقت گذاشتن می تونی راحت دلار برداشت کنی

mtostar
April 10th, 2019, 22:09
سلام دوستان

سلام ، اولا ازت تشکر کنم ، بابت نظرت

والا من الان خودم منتظر تایید سند پرداختی برای دوستان دیگه هستم ، ببینم چی میشه

ولی دوتا سایت دیگه هستن که تایید سند پرداخت دارن

سلام دوستان

دوستان بابت این پست شرمنده ولی ، منتظر هستم تا دوستانی که تایید حساب کردن سند پرداخت بذارن که بیشتر از این شرمنده شما نشم ( برای برداشت دلار ) ولی دوتا سایت زیر تایید شده هستن و سند پرداخت دارن

اما دوتا سایت هستن که می تونی بدون وقت گذاشتن کلود ماین انجام بدین نیاز به باز بودن صفحه مرور گر و سیستم شما هم نیست

((( حالا اگر لطف کنید شماها ثبت نام کنید زیاد وقت نمیگیره )))) ممنون میشم به این پول نیاز دارم ، سربازم و پول نیاز دارم

اینم از لینک عضویت سایت اول که می تونی لایت کوین و دیگر ارز ها کوین کنید : http://bit.ly/2uZogII

اینم از لینک عضویت سایت دوم که می تونی بجز ارز دلار و یورو هم ماین کنید : http://bit.ly/2uZjUBm

لازم به ذکر هستش که موقع ثبت نام سه تا گزینه میذاره BITCOIN - CURRENCY - ETHEREUM با انتخاب این CURRENCY می تونید دلار و یورو ماین کنید البته بستگی به خودتون داره ، فقط قفل ثبت نام تصمیم بگیرین ، چون برای یکی از این سه انتخاب ها 3 دلار میده برای استارت ماین شما میده

((( حالا اگر لطف کنید شماها ثبت نام کنید زیاد وقت نمیگیره )))) ممنون میشم به این پول نیاز دارم ، سربازم و پول نیاز دارم

==================================

یکی از لینک ها به روز رسانی شد ...

hoka
April 10th, 2019, 23:10
داداش من نکن عزیزم . وقتت رو پای این اسکما هدر نده .الکی وقت میزاری 40 نفر عضو میکنی 400 تا تبلیغ میبینی آخرشم هیچی بهت نمیدن

وقتت رو بخوابی بهتره تا اینکار

mehdi741
April 11th, 2019, 10:47
بزک نمیر بهار میاد کمبزه با خیار میاد به راحتی دلار برداشت کنید :)):)):)):))

mtostar
April 11th, 2019, 12:21
بزک نمیر بهار میاد کمبزه با خیار میاد به راحتی دلار برداشت کنید :)):)):)):))

دوست عزیز گاهی وقت ها بهتره یکم ملاحضه کنید .....

MJmoonwalk
April 11th, 2019, 18:42
دوست عزیز گاهی وقت ها بهتره یکم ملاحضه کنید .....

ملاحضه چیو بکنه! داری ملت رو میکشونی به سایت های اسکم و تبلیغات کارت دقیق مثل ترویج خراقات و دین هست توقع ملاحضه داری؟! چرا در مقابل حقیق دنیا مقاومت میکنید!

Saati
April 11th, 2019, 20:37
بولشت

اشکان
April 13th, 2019, 15:28
این راهی که شما می ری ما راهزنش رو ...
بله بله (:|