PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لکه های سفید صفحه نمایش

mirmohsen
April 9th, 2019, 23:15
سلام.من یک لب تاب دست دوم خریدم.یه مشکل ریز باهاش دارم.اما این مشکل یکم توی مخه
چند تا لکه صفحه توی صفحه نمایش هست وقتی بک گراند مشکی باشه اصلا این لکه ها معلوم نیست ولی وقتی بک گراند رنگ روشن باشه این لکه ها قابل تشخیصه و در حالت بک گراند سفید کاملا واضح هست.
بنر شما پیکسل سوخته؟ کاریش میشه کرد؟ضضض

1wp.ir
April 9th, 2019, 23:22
لپ تاپ من هم همینطور بود . سوخته نیست . یه حالت هایی شبیه این هست که انگار بیشتر نورانی هست. نمیشه کاریش کرد مگر اینکه عوضش کرد که حداقل 600 قیمتش هست

Alt+F4
April 10th, 2019, 00:19
سلام.من یک لب تاب دست دوم خریدم.یه مشکل ریز باهاش دارم.اما این مشکل یکم توی مخه
چند تا لکه صفحه توی صفحه نمایش هست وقتی بک گراند مشکی باشه اصلا این لکه ها معلوم نیست ولی وقتی بک گراند رنگ روشن باشه این لکه ها قابل تشخیصه و در حالت بک گراند سفید کاملا واضح هست.
بنر شما پیکسل سوخته؟ کاریش میشه کرد؟ضضض

سلام
این که فرمودین بهش میگن هاله،پیکسل اندازه سر سوزن هست
هاله معمولا در اثر فشار جسم سخت به وجود میآید.
تنها راه درمانش تعویض صفحه هست،یا اینکه باهاش بسازید

Oscar
April 10th, 2019, 21:00
سلام
هم تلویزیون LG ما این مشکل رو داره هم مانیتور LG هر دو led هستن و من از خرید LG پشیمونم
تلویزیون رو بردیم واسه تعمیر طرف گفت مشکل از بک لایته که با تعویض بک لایت هم درست نشد فقط یه خرج اضافه بود
خلاصه اگر بردید جایی گفتن بک لایت مشکل داره باور نکنید

novinvps.com
April 10th, 2019, 21:07
سلام
هم تلویزیون lg ما این مشکل رو داره هم مانیتور lg هر دو led هستن و من از خرید lg پشیمونم
تلویزیون رو بردیم واسه تعمیر طرف گفت مشکل از بک لایته که با تعویض بک لایت هم درست نشد فقط یه خرج اضافه بود
خلاصه اگر بردید جایی گفتن بک لایت مشکل داره باور نکنید

سلام
شخصا
این موارد بیشتر ر روی lg های گلدیران مشاهده کردم.

Oscar
April 10th, 2019, 21:20
سلام
شخصا
این موارد بیشتر ر روی lg های گلدیران مشاهده کردم.

من فکر کنم کلا lg اینطوریه چون هر دو محصول رو کره ای گرفتیم

mirmohsen
April 10th, 2019, 21:30

لب تاب دل هست الجی نیست

novinvps.com
April 10th, 2019, 21:32

سلام
این مورد در موبایل هم قابل رویت است . که فکر میکنم به خاطر ضربه باشد

اما دوستانی که لوازم خانگی داشتند قبلا یادمه گفته بودند محصولات گلدیران یا مونتاژی داخلی... بیشترین مشکل رو دارند

و در محصولاتی که وارداتی بوده بسیار کمتر این مشکل برای انها رخ داده.

hamra
April 10th, 2019, 21:42
گوشی / لپ تاپ / مانیتور / تلویزیون /
کلا هر کدوم با هر برندی باشند فرقی نمیکنه ممکنه این حالت براشون پیش بیاد / برند ربطی به این موضوع نداره ! به شخصه روی گوشی هوآوی و همچنین لپ تاپ ایسوس و... این موارد رو مشاهده کردم.

OMIDTU5
April 13th, 2019, 01:06
لب تاب دل هست الجی نیست

وقتی به پشت صفحه لپ تاپ فشار بیاد این مشکل ایجاد میشه . قبلا با dell قدیمی سری استودیو این مشکل رو داشتم ولی فقط از زاویه دید کناری مشخص بود و از جلو چندان واضح نبود
قابل تعمیر نیست فقط باید صفحه رو تعویض کنید