PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آبدیت به نسخه جدیدتر whmcs

ehsan-68
April 8th, 2019, 10:11
سلام

من از نسخه 7.3.0 کرک شده دارم استفاده میکنم چطور میتونم بدون اینکه اطلاعاتم حذف بشن آبدیتش کنم به آخرین نسخه البته کرک شده...؟

با تشکر

taghikhani
April 8th, 2019, 10:40
اول کامل بکاپ بگیرید، بعد آخرین نسخه کرک شده رو دانلود کنید و روی هاستتون آپلود کنید و تمامی فایلهارو ریرایت کنید.
بعد وارد بخش ادمین بشید خودش بهتون پیغام میده برای آپدیت.

ehsan-68
April 9th, 2019, 08:40
اول کامل بکاپ بگیرید، بعد آخرین نسخه کرک شده رو دانلود کنید و روی هاستتون آپلود کنید و تمامی فایلهارو ریرایت کنید.
بعد وارد بخش ادمین بشید خودش بهتون پیغام میده برای آپدیت.

سلام
متشکرم
فقط فایل های install و config رو چیکار کنم ؟؟

taghikhani
April 9th, 2019, 09:29
سلام
متشکرم
فقط فایل های install و config رو چیکار کنم ؟؟

فولدر install را بعد از نصب حذف کنید
فایل config در نسخه قابل نصب این اسکریپت نام دیگری دارد و فایل کانفیگ شما ریرایت نخواهدشد.

ali.mohamadi
April 9th, 2019, 12:51
با سلام
ابتدا یک بکاپ کامل تهیه کنید
سپس نسخه جدید کرک شده را دانلود کنید
فایل فایل php.new را حذف کنید

اگر پوشه admin شما سفارشی شده است مطمئن شوید مسیر /whmcs/admin در فایل های جدید به همان نام سفارشی شده تغییر یابد.

اگر مسیر پوشه Cron در هاست شما تغییر داده شده است نیز مطمئن شوید فایل های جدید در همان مسیر سفارشی شده آپلود شوند.
کلیه فایل های جدید را در مسیر نصب whmcs در هاست آپلود کنید و در مواردی که پرسیده می شود فایل جدید با فایل قدیمی جایگیزین شوند ، شما Replace را تایید نمایید.
به صفحه نصب به لینک com/install بروید
مشاهده می کنید به صورت خودکار به صفحه آپگرید منتقل می شوید.
توافقات نشان داده شده را تایید نمایید و اطلاعات لایسنس خود را وارد نموده و مراحل آپگرید را دنبال نمایید تا پایگاه داده ی شما نیز بروز رسانی شود.
زمانیکه درخواست حذف پوشه install داده شد(بعد از آپدیت)، این پوشه (پوشه install)را از مسیر نصب حذف نمایید.