PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل دیتا سنتر مخابرات؟

hamed9292
April 8th, 2019, 01:04
سلام
دوستان من جدیدا هر سایتی میرم بار اول با ارور 503 service unavailable مواجه میشم
اول فکر کردم مشکل از هاست سایت خودمه که هزارتا حرف به سرویس دهندم زدم بدبختا
حالا میبینم مشکل با سایت خودم نیست با اکثر سایت هاس فرقی هم نمیکنه سرور سایت ایرانی باشه یا خارجی
مخابرات مشهد دوستان دارن ؟ تاحالا با این مشکل مواجه شدن؟ یا مشکل از پیکربندی سیستم من هستش؟

hamra
April 8th, 2019, 02:18
بله مشکل از سمت مخابرات است
روی کل کشور اینترنت مخابرات این مورد رو داره

vMizban
April 8th, 2019, 02:41
ماشالله هر دفعه یه گند جدید ...

اون از DNS Hijacking پارسالش
اینم از امسال ...

hamed9292
April 8th, 2019, 02:49
واقعا که ...
کلی حرف به سرویس دهندم زدم فکر کردم مشکل از هاست هست . جلوی اونام بخاطر مدیریت مخابرات محترم کوچیک شدم ...
من برم تیکت بزنم فردام زنگ زدم ببینم چی میشه واقعا اینطوری فایده نداره

vMizban
April 8th, 2019, 03:15
واقعا که ...
کلی حرف به سرویس دهندم زدم فکر کردم مشکل از هاست هست . جلوی اونام بخاطر مدیریت مخابرات محترم کوچیک شدم ...
من برم تیکت بزنم فردام زنگ زدم ببینم چی میشه واقعا اینطوری فایده نداره

سازمان تنظیم حتما شکایت ثبت کنید

مینا-صیفی
April 8th, 2019, 10:02
دلم برای ان سرویس دهنده هاستینگ شما سوخت و ناراحت شدم که زود عجله کردید و زود قضاوت و بدونه صبر و تست کردن زود نتیجه گرفتید و ان ها را فکر و اعصابشان را خورد کردید ازین فقط ناراحت شدم .
دوست عزیز مدتی هست مخابرات کلا مشکل داره خیلی گزارش شکایات از افت سرعت و سایت باز نکردن ها دیدم

RoobinaServer
April 8th, 2019, 10:09
سلام

مخابرات که بهتره نام نبریم . زیرساخت از تقریبا اواسط عید کلا به هم ریخته

الان مشکل شدید با استان اردبیل است.

پهنای باند بین الملل کلا چند روزه که خیلی وضعیتش بد شده و لینک هاشون پر شده

hamed9292
April 8th, 2019, 16:18
سازمان تنظیم حتما شکایت ثبت کنید
اینترنتی شکایت کنم؟؟ اینترنتی فکر نمیکنم جوابی بگیریم . به نظر من بهترین راه عوض کردن سرویس دهنده هست من مجبور هستم مخابرات بگیرم برای منزل ولی با این حساب و کوچیک شدنم جلوی اون بدبختا دیگه حاضرم 4 برابر پول اینترنت بدم ولی اینترنت درست حسابی دستم بیاد از همراه اول هم میگیرم . بازم ممنون بابت کمکت .

- - - Updated - - -

دلم برای ان سرویس دهنده هاستینگ شما سوخت و ناراحت شدم که زود عجله کردید و زود قضاوت و بدونه صبر و تست کردن زود نتیجه گرفتید و ان ها را فکر و اعصابشان را خورد کردید ازین فقط ناراحت شدم .
دوست عزیز مدتی هست مخابرات کلا مشکل داره خیلی گزارش شکایات از افت سرعت و سایت باز نکردن ها دیدم
اونقدر شرمنده شدم که توی 300 تا تیکت ازشون معذرت خواهی کردم . واقعا اشتباه کردم

- - - Updated - - -

سلام

مخابرات که بهتره نام نبریم . زیرساخت از تقریبا اواسط عید کلا به هم ریخته

الان مشکل شدید با استان اردبیل است.

پهنای باند بین الملل کلا چند روزه که خیلی وضعیتش بد شده و لینک هاشون پر شده
بخدا من دیشب همراه اول رو چک کردم سرعت 8 مگابایت بر ثانیه دریافت میکردم بدون هیچ قعطی . تازه از گوشیم نه مودم سیمکارتی ...
اینا خودشونم دل به کار نمیدن برای درست کردن یک سری مشکلات قبول کنید