PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در انتقال از یک نمایندگی به نمایندگی دیگر

ali_reza1989
February 7th, 2011, 15:58
با سلام

بنده از یک شرکتی سروریس نمایندگی هاستینگ تحت whm/cpanel داشتم و الان هم از یک شرکت دیگر سرویس جدید خریدم با همون whm/cpanel

الان توی انتقال سایت ها مشکل دارم:

جهت اطلاع عرض کنم که شرکت مبدا که گفت جهت انتقال از پنل نمایندگی BACKUP کلی که نمیشه و امکانش نیست و باید سایت ها را یکی یکی full backup بگیرم و بعدش منتقل کنم به سرور نمایندگی جدید

الان هم full back up رو از تو cpanel گرفتم ولی توی دادن لینک دانلودش به پشتیبانی شرکت جدید مشکل دارم
باید بگم که در پنل دامنه DNS ها رو هم عوض کردم و الان سایت مستقیم در دسترس نیست و از تو پنل whm نمایندگی مبداء به cpanel اش دسترسی دارم
وقتی لینک دانلود Full backup رو برای مقصد میفرستم میگه USER/PASS میخواد؟!
یه بار هم براشوت توی سایت پرشین گیگ آپ لود کردم میگه نمیشه باید لینک مستقیم باشه
برای ریستور کردن FULL BACKUP هم از توی cpanel هم این امکان رو نداره و باید کسی که اکانت root در whm رو داره این کا رو بکنه

لطفا راهنمایی کنید من چیکار کنم

khudeman
February 7th, 2011, 16:40
فول بکاپ ها رو بزار توی روت . چه همشون یکجا باشن یا چند جا باشن فرقی نداره. دسترسی شون رو بزار 755 تا قابل دانلود باشن .
بعد لینک دانلود همشون رو بده به مدیر سرور نمایندگی جدید . که ریستور کنه
البته که به هر حال باید آدرس نمایندگی قدیمی کار بکنه و فعال باشه. حالا چه با آدرس دامین و چه با آدرس جایگزین که بعضی هاستینگها میدهند. یا با آدرس آی پی (اگر آی پی اختصاصی داشته باشین.)

rsl
February 7th, 2011, 18:24
البته بدون فعال بودن دامنه هم می شه.
بجای آدرس سایت اینو بزن
http://ip/~username

soroushhost
February 7th, 2011, 22:00
آدرس فایل های دانلود ره از روی IP بده بهشون، user/pass هم هیچ جا نیاز نیست