PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال مهم درباره آدرس لینک های صفخات

vahid67
February 7th, 2011, 11:12
سلام دوستان....
من همیشه برای صفحات از اسم اصلی انگلیسی استفاده می کنم حتی فینگلیش هم نه... به نظرتون بهتر توی اسم آدرس صفحه فارسی فینگلیش یا همون خود اصلی انگلیسی باشه؟؟ (سایت دانلود نرم افزار)
با تشکر

Warez-Host.IR
February 7th, 2011, 11:23
به نظرتون بهتر توی اسم آدرس صفحه فارسی فینگلیش یا همون خود اصلی انگلیسی باشه؟؟
با سلام

خود اصلی انگلیسی باشه

vahid67
February 7th, 2011, 11:38
برای مثال این نمونه ...

mysite.com/chrom10.0.0.2

mysite.com/دانلودchrome10.0.0.2

پس به نظر شما اولی بهتره ؟؟
چون توی یه سری سایت های بزرگ دیدم فارسی نوشتن به شک افتادم....

Warez-Host.IR
February 7th, 2011, 11:44
برای مثال این نمونه ...

mysite.com/chrom10.0.0.2

mysite.com/دانلودchrome10.0.0.2

پس به نظر شما اولی بهتره ؟؟
چون توی یه سری سایت های بزرگ دیدم فارسی نوشتن به شک افتادم.... سئو یک سایت بحث کوچکی نیست و در حد و اندازه تجریبات من هم نیست که بخوام به شما دقیق راهنمایی کنم
اما خود من با به کار بردن کلمات فارسی در این قسمتها مخالف هستم

انشاالله دوستانی که تخصص کافی دارند باز هم راهنمایی کاملتری خواهند کرد

1oveless
February 7th, 2011, 11:48
۱۰۰% این رو قول میدم که بین سایت‌های خارجی‌ هیچ جایگاهی نمیتونید داشته باشید به چند دلیل ...
بهتر هست که از کلمات فارسی[90%] هم استفاده بشه تو تیتر مطلب که لینک ادامه مطلب هم چند تا کلمه کلیدی داشته باشه ،مهم‌ترین چیز هم همون تیتر شماست و بد tag‌ها .
سعی‌ کنید از کلمات فارسی بیشتر استفاده کنید ، برای انگلیش هم که داخل کلمات کلیدی جا هست !
و از ۴۰ (۳۲) کاراکتر هم سعی‌ کنیدبیشتر نشه

vahid67
February 7th, 2011, 20:46
مرسی از دوستان فکر کنم بایدبشینم بیش از 1000 تا پست رو تغییر لینک بدم !!!! اینکار مشکلی برای sitemap ایجاد نمیکنه؟؟

1oveless
February 7th, 2011, 21:19
مرسی از دوستان فکر کنم بایدبشینم بیش از 1000 تا پست رو تغییر لینک بدم !!!! اینکار مشکلی برای sitemap ایجاد نمیکنه؟؟
این کار رو نکن !!!
چون اگه تغییری بدی ادامه مطلب‌هات خراب می‌شه لینکش !
اگه تغییرات انجام بدی همین بازدید رو هم از دست میدی سعی‌ کن از این به بد رو درست کار کنی‌.

پیغام شما رو هم دیدم ، کلمات کلیدی شما مناسب نبود من سایت نرم افزار یکی‌ از دوستانم رو برای شما میفرستم یک نگاه بهش بندازید خودتون مشکل کارتون رو میفهمید.