PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ::: حذف فایل های حجیم با حجم بالای 400 مگ در فولدر cagefs/temp |آیا با پاک کردن فایل ها مشکلی پیش میاد؟

1wp.ir
March 29th, 2019, 17:32
سلام و ادب خدمت بزرگواران.

یه مشکلی پیش اومده فضای کل هاست که 1 گیگ هست کاملا پر شده و وقتی توی سی پنل قسمت disk usage رفتم دیدم کلی فایل با نامی که با phpxxxx شروع شده توی فولدر cagefs هست که وقتی به ترتیب سایز مرتب کردم فقط یه فایلش 400 مگ هستش و بقیه حدود 20 تا 30 مگ یعنی کلا 600 مگ از هاست رو اشتغال کرده ؟

توی گوگل سرچ کردم راه حلی برای این مشکل پیدا نکردم .

آیا پاک کردن یک یا چند فایل با همین نام مثلا phpCysiH8 مشکلی برای سایت ایجاد می کنه ؟

توی چند جا خوندم که ممکن هست مربوط به افزونه contactform7 باشه و یا افزونه های کش . ولی دقیقا متوجه نشدم مربوط به کدوم افزونه هست ؟ فقط مطمئن شدم که فقط توی php , نسخه 7.0 یا بیشتر اتفاق می افنه.

آیا علتش مشخص هست ؟

ممنون میشم دوستان اگر تجریه و یا اطلاعی در این زمینه دارند راهنمای بفرمایند .

ممنون و سپاسگزارم

HKraToS
March 30th, 2019, 08:08
منم یکم تحقیق کردم در موردش، چیزی که فهمیدم اینجوری بود:

I was just informed by our developers that indeed that is caused by a bug, most probably we will release a hotfix this week. Internal case number that will be listed in release notes: CAG-392

آخرین جواب این صفحه : https://www.cloudlinux.com/forum/forum11/topic1019
به ادمین سرورتون بگین یه آپدیت بزنن شاید قدیمیه ورژن کلاودلینوکسشون :-؟ پی اچ پی تون رو هم بزارین رو 7.3 ببینین درست میشه ؟ و پاک کردن این فایل ها مشکلی ایجاد نکرده بود برا کسی تا جایی که من خوندم

1wp.ir
March 30th, 2019, 08:30
ممنون از راهنمایی شما . دقیقا همینطور هست که می فرمائید.
چون ممکن هست برای دوستان دیگه پیش بیاد عرض کنم فایل رو پاک کردم و مشکلی پیش نیومد. (توجه داشته باشید فولدر tmp اگر پاک بشه ممکن هست کل هاست دچار مشکل بشه ) همونطور که گفتید توی هاست کلودلینوکس با php ورژن 7 به بالا اتفاق می افته و فایلهایی بدون پسوند و با نام هایی که با php شروع و با کارکترهای تصادفی در ادامه نام فایل مثلا phpgxsewd . کل هاست در عرض چند روز پر میشه ( ارتقا و افزایش فضای هاست فقط برای چند روز جوابگو هست و بعد از چند روز مجدد همین اتفاق خواهد افتاد ) و به همین دلیل سرعت سایت به شدت افت می کنه و طبیعتا نه میشه پست جدید زد و یا افزونه جدید نصب کرد .

تا اونجایی که فهمیدم مربوط به لاگ هاست هست که به ازای هر کاربر ساخته میشه و یا مربوط به سششن یه کاربر مربوط میشه .

قاعدتا گرفتن بک آپ از دیتا بیس و پست ها و همینطور فولدر آپلودها و فولدر تم اولین کاری هست که باید انجام بدید چون ممکن هست هاست رو از اول ایجاد کنن و مجدد بک آپ رو برگردونن کاری که برای ما انجام دادن.

باز دوستان با تجربه هستند که اگر اطلاعات بیشتری در این زمینه دارن . ممنون میشم راهنمایی کنن.