PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عدم دسترسی به سرور در ایران

ajlajlajl
March 28th, 2019, 15:07
سلام.
من یه سرور cload از هتزنر دو ماهی هست گرفتم. چیزی هم روی سرور نبوده بیشتر برای تست ازش استفاده میکردم.
الان چند روزه دسترسی به سرور ندارم. یعنی ssh نمیشه زد (خطایی نمیده)
ولی اگر قندشکن رو وصل کنم وصل میشه.
مشکل از کجاست؟ ایران بسته ip سرور من رو؟ یا هتزنر ایران رو بسته؟(ولی من بدون قندشکن میتونم برم تو پنل). چرا؟؟
راهنمایی بکنید ممنون میشم

gdfire
March 28th, 2019, 15:13
ای پی عوض کن
چراشم چون یه سیستم راه انداختن تا ای پی پرو کسیا تلگرامو ببندن همه رو دارن می بندن چه درست چه غلط دیونه خونس.

vMizban
March 29th, 2019, 01:22
متاسفانه اکثر آی پی های هتزنر به این مشکل دچار شده دلیلشم نصب MT*pro*to توسط کاربران ایرانی و در نتیجه بلاک شدن اون آیپیه
آی پیتون *****ه و باید عوضش کنید
هتزنر ایران رو بلاک نکرده ...

AmirWWP
March 29th, 2019, 02:27
آی پی سرورتون ***** شده که معمولاْ‌ هم بخاطر این داستان *****ینگ پروکسیا و مخصوصاْ پروکسیای تلگرامه. بعضاْ‌ هم میزنن آی پی شانسی ***** میکنن بلکه از توش یه پروکسی ای دربیاد :|

gdfire
March 29th, 2019, 03:42
http://rafefilter.internet.ir/index.html
باهاشون بحرف اگه رفع فی لتر کردن هیچ نکردن چاره ای جز خرید ای پی نداری مملکت دیونه خونس یه هفتس بدجور دارن می بندن واسشونم مهم نیست که پرو کسی رانه توش یا نیست میزنن

amirizadi
March 29th, 2019, 09:20
اگر ای پی براتون مهمه حدود ۱۵ روز سرویس را خاموش کنید رفع میشه
اصولا به صورت مقطعی ***** میشه
اما اگر ای پی مهم نیست سرویس جدید ایجاد کنید
البته این موضوع را هم یاد اوری کنم الان برای سرویس جدید بارها پیش امده چندین سرویس ایجاد شده همه داخل ایران ***** هست ای پی ها
تا از چند مورد یکی از موارد ***** نباشه

AmirWWP
March 29th, 2019, 14:01
http://rafefilter.internet.ir/index.html
باهاشون بحرف اگه رفع فی لتر کردن هیچ نکردن چاره ای جز خرید ای پی نداری مملکت دیونه خونس یه هفتس بدجور دارن می بندن واسشونم مهم نیست که پرو کسی رانه توش یا نیست میزنن

آی پی های *****و اصلاْ‌ پیگیری نمیکنن فقط باید بره بخره یا اینکه همونطور که vatanmusic گفت بعد یه مدت رفع ***** میشه.