PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست چند تغییر جزئی در قالب

armin2afm0056
March 25th, 2019, 02:56
سلام خدمت دوستان طراح

دوستان من یه قالب دارم قالب موزیک هست...درخواست چندتا تغییر کوچک دارم

یکی از این تغییرات باکس دانلود هست.قالب فعلیم یه باکس دانلود داره که چندتا گزینه توش ثابته که من میخوام این باکس دانلود رو تغییر بدم بطوری که برای باکس دانلود تو قسمت ویرایش نوشته یک ادیتور متنی باز بشه که هرچی دلم خواست توش بذارم

و چندتا تغییر کوچیک

میخوام با کمترین هزینه این کارو انجام بدم.برای کسی که کدنویس باشه شاید 5 مین هم زمان نبره و زحمتی هم نداره زیاد

بنابراین دوستانی که قیمت های نجومی میدن کامنت نذارن

دوستانی هم که میتونن با مبلغی این کارو انجام بدن اول قیمتو بگن بعد ایدی تلگرامشون رو لطف کنن تا مزاحمشون بشم.تشکر

000012
March 25th, 2019, 04:21
سلام خدمت دوستان طراح

دوستان من یه قالب دارم قالب موزیک هست...درخواست چندتا تغییر کوچک دارم

یکی از این تغییرات باکس دانلود هست.قالب فعلیم یه باکس دانلود داره که چندتا گزینه توش ثابته که من میخوام این باکس دانلود رو تغییر بدم بطوری که برای باکس دانلود تو قسمت ویرایش نوشته یک ادیتور متنی باز بشه که هرچی دلم خواست توش بذارم

و چندتا تغییر کوچیک

میخوام با کمترین هزینه این کارو انجام بدم.برای کسی که کدنویس باشه شاید 5 مین هم زمان نبره و زحمتی هم نداره زیاد

بنابراین دوستانی که قیمت های نجومی میدن کامنت نذارن

دوستانی هم که میتونن با مبلغی این کارو انجام بدن اول قیمتو بگن بعد ایدی تلگرامشون رو لطف کنن تا مزاحمشون بشم.تشکر

در ارتباط باشید با قیمت بسیار مناسب برای شما - @setarekoreia2

Reza G
March 25th, 2019, 07:18
فهرست تغییرات باید مشخص باشه تا بشه قیمت گذاشت. لیست مواردی که نیاز به تغییر دارید رو ارسال کنید تا قیمت ویژه کار شما تقدیم شود.
مسیرهای ارتباطی در امضا موجود هست.

sepahanserver
March 25th, 2019, 10:22
درود

ذکر کنید جه اغییرلتی باید انجام بشه تا قیمت و زمان ارسال بشه