PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال پیرامون اینماد + سرور مجازی

laser1
March 22nd, 2019, 01:17
دوستان من میخوام برای سایت فروش سرور مجازی و اختصاصی اینماد دریافت کنم.
سوالم اینه که از دوستان که فقط سرور مجازی به فروش میرسونن و اینماد گرفتن تماسی از طرف فتا باهاشون گرفته شده ؟ آی پی هارو ارائه بدید؟ یا همچین چیزی
چون میدونم برای سایت های فروش هاست اینکار رو میکنن و فتا تماس میگیره آی پی رو بدید برای نظارت و این حرف ها
برای سایتی که سرور مجازی داره ولی هاست نفروشه هم این اتفاق میفته ؟

nazarkhani
March 22nd, 2019, 19:51
دوستان من میخوام برای سایت فروش سرور مجازی و اختصاصی اینماد دریافت کنم.
سوالم اینه که از دوستان که فقط سرور مجازی به فروش میرسونن و اینماد گرفتن تماسی از طرف فتا باهاشون گرفته شده ؟ آی پی هارو ارائه بدید؟ یا همچین چیزی
چون میدونم برای سایت های فروش هاست اینکار رو میکنن و فتا تماس میگیره آی پی رو بدید برای نظارت و این حرف ها
برای سایتی که سرور مجازی داره ولی هاست نفروشه هم این اتفاق میفته ؟
روزی 200 سایت تازه سبز میشه ... قبلا بود اره زنگ میزدن اونم از هر 1000 تا یکی ... ادمین ها هم ایپی الکی میدادن یا کم ... الان کلا این طرج جمع شده

laser1
March 24th, 2019, 23:09
روزی 200 سایت تازه سبز میشه ... قبلا بود اره زنگ میزدن اونم از هر 1000 تا یکی ... ادمین ها هم ایپی الکی میدادن یا کم ... الان کلا این طرج جمع شده

آخه من برای سایتم که فروش هاست بود 3 ماه پیش اینماد گرفتم همین فیلمو راه انداختن زنگ زدن و بیا آی پی بده ...
مثل اینکه برای سرور مجازی همچین برنامه ای نیست میخواستم بپرسم ببینم برای بقیه دوستان که اینماد گرفتن چی شده