PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استفاده از درگاه توسط شخص دیگر

Nomix
March 16th, 2019, 12:30
سلام دوستان

ما یه درگاه واسط داشتیم و این درگاه برای ما مسدود شده
به ما گفتند که درگاه به دلیل استفاده در سایت شرط بندی مسدود کردیم !!

در حالی که من درگاه به هیچ شخصی ندادم چه برسه به سایت شرط بندی

به نظر شما چطور میتونه همچین اتفاقی افتاده باشه ؟

لطفا اگه نظری دارید بگید .

سپاس

gdfire
March 16th, 2019, 13:08
مدارک بده بگو درگاهتون فلان سایته بررسی کنید شرط بندی نیست
اگه قبول نکردن برو جا دیگه یه سرج کنی نت اوقدر درگاه ریخته که ....

s.w.a.t
March 16th, 2019, 14:39
باسلام
مشکل از سمت شما نیست بنا به چیزی که تعریف کردید. از چند ماه پیش به اینور شاپرک سیستمی راه اندازی کرده که کارت کسانی که تو سایتهای شرط بندی استفاده میکنن رو پیدا میکنن و اگر اون کارت در جای دیگه ایی توی اینترنت استفاده بشه شاپرک درگاه رو مسدود میکنه بر این احتساب که اون درگاه هم سایت شرط بندی هست. از جایی که درگاه گرفتید این مورد رو پیگیری کنید . قطعا یکی از مشتریان شما با همون کارتی که در سایت شرط بنده استفاده کرده در سایت شما هم استفاده کرده.
موفق باشید

Nomix
March 16th, 2019, 14:41
بحث این نیست که برم درگاه دیگه یا مشکل درگاه داشته باشم

سوال من اینکه که چرا و چطور همچین اتفاقی افتاده !؟

hamra
March 16th, 2019, 14:44
باسلام
مشکل از سمت شما نیست بنا به چیزی که تعریف کردید. از چند ماه پیش به اینور شاپرک سیستمی راه اندازی کرده که کارت کسانی که تو سایتهای شرط بندی استفاده میکنن رو پیدا میکنن و اگر اون کارت در جای دیگه ایی توی اینترنت استفاده بشه شاپرک درگاه رو مسدود میکنه بر این احتساب که اون درگاه هم سایت شرط بندی هست. از جایی که درگاه گرفتید این مورد رو پیگیری کنید . قطعا یکی از مشتریان شما با همون کارتی که در سایت شرط بنده استفاده کرده در سایت شما هم استفاده کرده.
موفق باشید
درسته اینطور که میگن همچین کاری داره میکنه شاپرک.

اما مگه فردی که که با کارتش توی سایت شرط بندی خرید میزنه / توی دیگر سایت ها نمیتونه خرید بزنه که میگن اگر طرف با این کارت از هر سایت دیگه ای خرید کرد پس اون سایت شرط بندی است!

خب ماجرا کلا از سمت خود شاپرک هم مشکوک هست

طی چند ماه اخیر تا الان درگاه خیلی ها مسدود شده !!

Nomix
March 16th, 2019, 14:46
باسلام
موفق باشید

اگه این سیستم بنا به شماره کارت باشه واقعا شگفتا از این سیستمشون !!

این درگاه پرداخت واسط هست و آدرس سایت به من دادند و گفتند که درگاه به این سایت دادید !

hamra
March 16th, 2019, 14:46
بحث این نیست که برم درگاه دیگه یا مشکل درگاه داشته باشم

سوال من اینکه که چرا و چطور همچین اتفاقی افتاده !؟
خب درگاه واسطزمانی درگاهتون رو تایید میکنه که قبلش برسی کرده باشن سایتتون رو / و فکر کنم فقط روی همون لینک مفروشگاهتون که ادرسش رو ثبت میکنین میشه فعال کرد نه روی سایت های دیگر / مگه اینطور نیست؟

Nomix
March 16th, 2019, 14:52
خب درگاه واسطزمانی درگاهتون رو تایید میکنه که قبلش برسی کرده باشن سایتتون رو / و فکر کنم فقط روی همون لینک مفروشگاهتون که ادرسش رو ثبت میکنین میشه فعال کرد نه روی سایت های دیگر / مگه اینطور نیست؟

بله سایت تایید میکنن و ما هم از خدماتشون استفاده کردیم ، منتها تازه این جوری شده
و اگر کسی هم بخواد از درگاه شخصی دیگه استفاده کنه باید هماهنگ باشن چون پول تو حساب کسی که درگاه داره میره !

البته این احتمال هم هست کسی صرفا قصد اذیت و ریپورت مارو داشته باشه ولی باز هم api منو چطور داشته !

laser1
March 22nd, 2019, 01:11
بله سایت تایید میکنن و ما هم از خدماتشون استفاده کردیم ، منتها تازه این جوری شده
و اگر کسی هم بخواد از درگاه شخصی دیگه استفاده کنه باید هماهنگ باشن چون پول تو حساب کسی که درگاه داره میره !

البته این احتمال هم هست کسی صرفا قصد اذیت و ریپورت مارو داشته باشه ولی باز هم api منو چطور داشته !

درگاهتون از کدوم بانک بوده؟

M2T
March 23rd, 2019, 00:56
درگاه واسط یعنی چه؟ منظور زرین پال و شبیه آن هست؟

Nomix
March 23rd, 2019, 10:36
درگاهتون از کدوم بانک بوده؟

درگاه واسط یعنی چه؟ منظور زرین پال و شبیه آن هست؟

درگاه واسط بود حالا چه اسم و نامی داشت مهم نیست .

Sohan Roh
March 27th, 2019, 22:46
درگاه واسط بود حالا چه اسم و نامی داشت مهم نیست .

با سلام و احترام ،

اقا فکر نمیکنم اشتباه مسدود شده باشد.

روی این موارد بسیار حساس هستند.

بهتره مستقیم تماس بگیرید و علت را جویا شوید.

ممنونم.

atilnic
March 28th, 2019, 14:28
خب اولا درگاه واسط ها تراکنش هارو نشون میده ورودی هم نشون میده از کجا بوده
دوم اینکه میتونید درگاه رو روی آی پی سرور خودتون محدود کنید و دیگه از جاهای دیگه تراکنس انجام نشه
این امکان تو اکثر درگاه ها وججود داره اگه نداشت درخواست بدید خودشون انجام میدن