PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تغییر فایل لایسنس whmcs

maryambano
March 15th, 2019, 17:02
سلام
من یک whmcs اورجینال با لایسنس اصلی راه اندازی کردم
و نمیتونم ماهانه 150 هزار تومان برای تمدید لایسنس بپردازم
خیلی توی سایت ها و همین انجمن گشتم یک آموزش کامل وجود نداشت
فقط میگن این whmcs نال شده رو دانلود کنید و برای اینکه مطمئن باشید فایلها آلوده نیستند
فقط فایل لایسنس که در مسیر vendor/whmcs/whmcs-foundation/lib قرار داره رو جایگزین کنید

ناگفته نماند ، من این کار رو روی ورژن 6 انجام دادم اوکی شد و دارم استفاده میکنم هنوز

اما در این ورژن 7.7.1 فایل لایسنس کرک شده رو که در مسیر بالا قرار میدم ، اطلاعات لایسنس خودم که اورجینال هستش رو نشون میده که داره اکسپایر میشه
در صورتی که فایل لایسنس کرک شده تاریخ انقضاش 2099 هستش
لطفا دوستان اگر تجربه و یا اطلاعاتی در این زمینه و وورژن جدید whmcs7.7.1 دارن ارسال کنن
ممنونم

Reza G
March 15th, 2019, 17:30
سلام
من یک whmcs اورجینال با لایسنس اصلی راه اندازی کردم
و نمیتونم ماهانه 150 هزار تومان برای تمدید لایسنس بپردازم
خیلی توی سایت ها و همین انجمن گشتم یک آموزش کامل وجود نداشت
فقط میگن این whmcs نال شده رو دانلود کنید و برای اینکه مطمئن باشید فایلها آلوده نیستند
فقط فایل لایسنس که در مسیر vendor/whmcs/whmcs-foundation/lib قرار داره رو جایگزین کنید

ناگفته نماند ، من این کار رو روی ورژن 6 انجام دادم اوکی شد و دارم استفاده میکنم هنوز

اما در این ورژن 7.7.1 فایل لایسنس کرک شده رو که در مسیر بالا قرار میدم ، اطلاعات لایسنس خودم که اورجینال هستش رو نشون میده که داره اکسپایر میشه
در صورتی که فایل لایسنس کرک شده تاریخ انقضاش 2099 هستش
لطفا دوستان اگر تجربه و یا اطلاعاتی در این زمینه و وورژن جدید whmcs7.7.1 دارن ارسال کنن
ممنونم

فایل لایسنس نسخه ۷ با نسخه ۶ فرق داره و طبیعی هست که جوابگو نباشه. تلگرام یا ایمیل بزنید تا براتون ارسال کنم. تست شده تا 7.7.1

maryambano
March 15th, 2019, 22:14
سلام ممنونم از پاسختون
همونطور که عرض کردم من برای نسخه 7.7.1 کرک فایل لایسنس همین نسخه رو استفاده کردم
ممنون میشم به ایمیلم ارسال کنید
maryambanooyeirani@gmail.com

zohalhost1
March 16th, 2019, 01:11
سلام
فایل های whmcs رو از این سایت دانلود کنید و فقط فایل لایسنس رو جایگزین کنید با برا خودتون.

http://www.scriptbaran.com/whmcs/

maryambano
March 16th, 2019, 08:37
سلام
اتفاقا از همین سایت گرفتم
مساله من اینه اعمال نمیشه فایل لایسنس
من میگم شاید این نسخه جدید رو یکاریش کردن که نشه از لایسنس کرک استفاده کرد

Reza G
March 16th, 2019, 09:24
فایل رو پیوست کردم که اگر کاربر دیگری هم نیاز داشت استفاده کنه. تا نسخه 7.7.1 تست شده.

39051

maryambano
March 20th, 2019, 01:52
از همه دوستانی که پاسخ دادند ممنونم
در نهایت مشکل من حل شد و میخوام توضیح بدم برای بقیه دوستان که باید چکار کنند
من اسکریپت رو از سایت اصلی گرفته بودم و با لایسنس اورجینال فعال کردم
از سایت http://www.scriptbaran.com/whmcs/
نسخه ای که این دوستان آماده کرده بودند رو دانلود کردم و فایل لایسنس رو جایگزین کردم
و نکته مهم اینجاست که باید فایل کانفیگ رو هم ویرایش کنید و به جای لایسنس اصلی عبارت scriptbaran رو بذارید

کلا همین بود تا سال 2099 لایسنس فعاله ممنون از همه