PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دوستان به ویندوز سرورم به شدت حمله دیداس میشه لطفا کمک کنید

havin_20
March 13th, 2019, 22:47
سلام
دوستان من یه ویندوز سرور داارم یه نفر هست با من لج کرده مدام 3000 ایپی میفرسته رو سرورم
هر کاری می کنم نمیتونم جلوش بگیرم

لطفا اگر کسی می تونه راهنمایی کنه
ممنون میشمم

havin_20
March 13th, 2019, 23:08
اقا تلگرام مشکل داره
باز نمیشه
میشه محبت کنید همینجا بفرمایید

havin_20
March 13th, 2019, 23:22
الان عرض کردم تلگرام باز نمیشه

خب راهنمایی برای همین سرور خودم بکنید هزینه بگیرید

be099
March 13th, 2019, 23:35
سرور های ما از دیتاسنتر اسیاتک هست و فایروال سخت افزاری داره و به هیچ عنوان کسی نمیتونه اتک کنه
برای خرید به ایدی تلگرام من پیام بده

t.me/ashvanqw

آی پی یکی از اون سروراتو بده بچه ها فایروال سخت افزاریتو یه آب بندی بکنن برات :-*

NetworkFA
March 13th, 2019, 23:59
سرور های ما از دیتاسنتر اسیاتک هست و فایروال سخت افزاری داره و به هیچ عنوان کسی نمیتونه اتک کنه

t.me/ashvanqw
:))
دم فایروال های fortinet گرم
یا دوستانی میوفتم که مینوشتن دارای سویچ (برای کاهش اتک )

havin_20
March 14th, 2019, 00:01
پس همه فروشنده ان کسی تخصصی نداره کلا

NetworkFA
March 14th, 2019, 00:04
پس همه فروشنده ان کسی تخصصی نداره کلا

شما نمیتونی جلوی یک flood رو با فایروال روی خوده سرور مجازی بگیری
بسته به نوع اتک باید فایروال بالا دستی شما (دیتاسنتر ) جلوی اتک رو بگیره

havin_20
March 14th, 2019, 00:06
اخه سرورم اصلش اختصاصیه با مجازی ساز ویندوز سرور ساختم
اصل سرور اتک نمیخوره سرور مجازیم که ویندوز نصبه اتک میخوره

در حال حاضر هم در حال اتک خوردنه

NetworkFA
March 14th, 2019, 00:14
اخه سرورم اصلش اختصاصیه با مجازی ساز ویندوز سرور ساختم
اصل سرور اتک نمیخوره سرور مجازیم که ویندوز نصبه اتک میخوره

در حال حاضر هم در حال اتک خوردنه

شما فرض کن سیل داره میاد توی خونت
حالا شما در خونه ات رو هم فولادی بزار درسته آب توی خونت نمیاد ولی تا پشت در هست و راه عبور و مرورت رو بسته!
بازم بستگی به نوع اتک داره

اینکه با 3000 تا آیپی اتک دارید نشد نوع اتک

gdfire
March 14th, 2019, 00:25

t.me/ashvanqw
ای پی بده همین الا بخوابونمش تنها سرویسی که دیدم میگیره تا حدودی سنترال بود بقیه فقط ادعاس .

taghikhani
March 14th, 2019, 00:56
قشنگش اینه که یک عده توی بخش آموزشی اومدن آفر دادن به جای جواب دادن به استارتر. قوانین هم که هیچ.
طبق تجربه بنده هیچ دیتاسنتری در ایران آنتی دیداس نداره. خودتون رو علاف این تبلیغات نکنید. شبکه ایران اصلا زیرساخت مناسب برای همچین کاری رو نداره.

AmirWWP
March 14th, 2019, 02:56
یه زمانی با نرم افزار Anti DDoS Guardian روی ویندوز میشد محدود کرد کانکشنارو تا حدودی جواب میداد الانو نمیدونم، تستش کن!

havin_20
March 14th, 2019, 09:55
یه زمانی با نرم افزار Anti DDoS Guardian روی ویندوز میشد محدود کرد کانکشنارو تا حدودی جواب میداد الانو نمیدونم، تستش کن!

این نرم افزار نصب کردم کرکش باطل شد لامصب هر کاری می کنم دیگه کرک نمیشه

be099
March 14th, 2019, 11:38
5.63.9.236

مجهز به سویچ هم هست اگه اتک خیلی سنگین باشه اینترانت میشه بعد 5 دقیقه دوباره اینترنت میشه و دوباره فایروال ای پی اتکر رو هم بلاک میکنه

منتظرم Xd

من که نمیزنم ولی فکنم بچه های کرمو مشغول بشن :d

Amirhossein.M
March 14th, 2019, 12:46
قشنگش اینه که یک عده توی بخش آموزشی اومدن آفر دادن به جای جواب دادن به استارتر. قوانین هم که هیچ. طبق تجربه بنده هیچ دیتاسنتری در ایران آنتی دیداس نداره. خودتون رو علاف این تبلیغات نکنید. شبکه ایران اصلا زیرساخت مناسب برای همچین کاری رو نداره. سلام الان حتما نیاز نیست دیتاسنتر این کار رو بکنه شما میتونید قرارداد با کشور های خارجی ببندید و شبکتون از اونا رد بشه ، که در صورت دریافت دیداس اونا دیتکت کنن و ترافیک کلین رو به سمت شما ارسال کنند ، الباقی دیداس های کوچیک هم خودتون با فایروال سخت افزاری یا حتی os بگیرید و موردی پیش نمیاد و به سادگی مشکل حل میشه ؛ تمامی این موارد رو در بستر گیم که تقریبا دیداس های زیادی دارن تست کردیم.

havin_20
March 14th, 2019, 12:58
دوستان من الان از کل این بحث این نتیجه گرفتم که ظاهرا اگر سایت بر روی ویندوز سرور نصب بشه کلا نمیشه جلو دیداس گرفت

پس مهندسان عزیز باید بشینن رو این موضوع کار کنن تا به پیشرفت قابل ملاحظه ای برسن
نه اینکه فقط بسینیم بگیم سرور با فلان قیمت میفروشیم بدون هیچ پشتیبانی مطمئنی

taghikhani
March 14th, 2019, 13:20
دوستان من الان از کل این بحث این نتیجه گرفتم که ظاهرا اگر سایت بر روی ویندوز سرور نصب بشه کلا نمیشه جلو دیداس گرفت

پس مهندسان عزیز باید بشینن رو این موضوع کار کنن تا به پیشرفت قابل ملاحظه ای برسن
نه اینکه فقط بسینیم بگیم سرور با فلان قیمت میفروشیم بدون هیچ پشتیبانی مطمئنی

اصولا مدیریت سرور بر عهده مشتری است. در واقع دوستانی که قصد راه اندازی گیم سرور یا موارد مشابه دارند باید اطلاعات خود را در این زمینه تقویت کنند.

- - - Updated - - -

سلام الان حتما نیاز نیست دیتاسنتر این کار رو بکنه شما میتونید قرارداد با کشور های خارجی ببندید و شبکتون از اونا رد بشه ، که در صورت دریافت دیداس اونا دیتکت کنن و ترافیک کلین رو به سمت شما ارسال کنند ، الباقی دیداس های کوچیک هم خودتون با فایروال سخت افزاری یا حتی os بگیرید و موردی پیش نمیاد و به سادگی مشکل حل میشه ؛ تمامی این موارد رو در بستر گیم که تقریبا دیداس های زیادی دارن تست کردیم.

بله کلودفلیر هم همین خدمات رو ارائه میده و چندین شرکت مشابه. ولی برای گیم سرور پینگ افزایش پیدا میکنه در صورت استفاده از این گزینه.

redbull
March 14th, 2019, 14:33
پیشنهاد من به شما در حال حاضر استفاده از ISA هست.کارایی خوبی داره. لینک دانلود هم میزارم براتون

https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=7306

AmirWWP
March 15th, 2019, 00:00
این نرم افزار نصب کردم کرکش باطل شد لامصب هر کاری می کنم دیگه کرک نمیشه

کرک سایت های مختلف رو چک کن. با برنامه های جانبی uninstall که رجیستری هارو هم پاک میکنن پاکش کن دوباره نصب کن.

havin_20
March 15th, 2019, 01:56
کرک سایت های مختلف رو چک کن. با برنامه های جانبی uninstall که رجیستری هارو هم پاک میکنن پاکش کن دوباره نصب کن.

هزار بار همه مدل تست کردم به طرز عجیبی نمیشه

AmirWWP
March 15th, 2019, 03:19
هزار بار همه مدل تست کردم به طرز عجیبی نمیشه

من چند سال پیش استفاده میکردم تا جایی که یادمه ورژن قدیمی استفاده میکردم این مشکلاتو نداشت، شاید شما ورژن جدید نصب کردید و کرک سالم براش نیست. ورژنای قدیمی ترشم تست کنید!

در کل نمیدونم این برنامه هنوز جواب بده یا نه ولی اونموقع کارامد ترین آنتی دیداس روی ویندوز بود.

Lithium
March 15th, 2019, 10:22
http://www.kerio.com/products/kerio-control/features

Deep Packet Inspection (DPI)
Stateful Packet Inspection (SPI)
Intrusion Detection and Prevention System (IDPS)
Connection limits (DoS protection)

از Kerio Control بر روی ویندوز سرور خودتون استفاده کنید و تنظیمات فایروال مربوطه رو انجام بدید. (از ISA هم برای ویندوز میتونید استفاده کنید)

پ.ن: اگر از Anti Ddos Guardian هم میخواید استفاده کنید، نسخه 2.3 رو امتحان کنید مشکلی با کرک نخواهید داشت (همچنین میتونید از
https://www.nirsoft.net/utils/run_as_date.html
برای تغییر زمان سیستم و افزایش مدت زمان Trial به جای کرک کردن آخرین نسخه استفاده کنید)