PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایران پاور وب - IrPowerWeb

ourweb
March 13th, 2019, 04:32
سلام متاسفانه گویا مشکلات خیلی بزرگی برای IrPowerWeb به وجود آمده که امکان و دسترسی به پنل های دامنه رو به مشترکین نمیدن و از جمله مشکلاتی چون عدم دسترسی عدم برسی و رفع مشکل و عدم پیگیری از سمت ریجستری چون الان من ۲ روزه بخاطر ۲ عدد CHILD HOST به مشکل خوردم و همش میگن به ریجستری ارسال شده گویا ریجستری هم کاری انجام نمیده برای ما
خواستم بدون دوستانی که از ریجستری ZEN هستن هم مثل این IrPowerWeb مشکل دارن چون دیگه کم کم داره کار ما به جاهای باریک کشیده میشود قرارداد های داریم با مشترکین دولتی مان که داره به ما ضربه وارد میشود

1eng.ir
March 13th, 2019, 11:43
مثل اینکه مشکل داشتن چند وقتی، در جریان نیستم برطرف شده یا نه

ولیییی، کد انتقال بگیرید منتقل کنید بدون مشکل

و سوال مهم، چرا به صورت مستقیم سرویس نمیگیرید؟

Joker.com هست، پنلشم خیلی خوبه ...
با ایرانی‌ها هم مشکلی نداره (فعلاً)

مینا-صیفی
March 13th, 2019, 13:05
جوکر المان قوانین های بدی داره خودم دارم اصلا راضی نیستم کد انتقال نمیده به زور بعد چندین ماه با تیکت پیگیری نماینده من گرفتیم . هیچ ارزونی بی علت نیست واقعا مثلا قوانین بدی که داره وقتی دامنه میخری میگه تا 2 ماه کد انتقال نمیده قانون بدی دیگه ای هم داره که اگر هویز دامنه را تغییرات بدی مجدد باس 2 ماه دیگه صبر کنی تا کد بده خلاصه ما صبر کردیم شد 8 ماه بازم نداد به زور با تیکت اینا مشکل گفتیم دادن . خلاصه قوانین خاصی داره که تجربه کردم برای اولین بار .

اما وارد پنل میشه برای جوگر مشکلی نداره قبلا 6 سال دامنه از irpowerweb داشتم کارش خوبه راضی بودم الانم فکر نکنم این شرکت مشکل ازینا باشه بنظرم مشکل از رجیستارار هست این مشکل را بوجود اورده irpowerweb تقصیر نداره .

speednet
March 13th, 2019, 13:36
جوکر المان قوانین های بدی داره خودم دارم اصلا راضی نیستم کد انتقال نمیده به زور بعد چندین ماه با تیکت پیگیری نماینده من گرفتیم . هیچ ارزونی بی علت نیست واقعا مثلا قوانین بدی که داره وقتی دامنه میخری میگه تا 2 ماه کد انتقال نمیده قانون بدی دیگه ای هم داره که اگر هویز دامنه را تغییرات بدی مجدد باس 2 ماه دیگه صبر کنی تا کد بده خلاصه ما صبر کردیم شد 8 ماه بازم نداد به زور با تیکت اینا مشکل گفتیم دادن . خلاصه قوانین خاصی داره که تجربه کردم برای اولین بار .

اما وارد پنل میشه برای جوگر مشکلی نداره قبلا 6 سال دامنه از irpowerweb داشتم کارش خوبه راضی بودم الانم فکر نکنم این شرکت مشکل ازینا باشه بنظرم مشکل از رجیستارار هست این مشکل را بوجود اورده irpowerweb تقصیر نداره .
سلام
اولا قیمت های جوکر کجاش ارزونه ؟
دوما این قانون iccna اگر مخففش رو درست نوشته باشم هست و تو تمام ریجستر ها وجود داره

هاست 97
March 13th, 2019, 13:43

این موارد قوانین آیکان هست و تا ۲ ماه نمیتوانی بعد از ثبت منتقل کنی
در هگزونت میتوانیم ۲ ماه آپدیت هوییز را غیر فعال کنیم و محدودیتی در هگزونت نیست

ourweb
March 13th, 2019, 14:31

من دامنه رو که اروز تمدید نکردم بحث ارزونی نیست بحث اینه ریجستر خارجی به این ها انگار همکاری نمیکنه و کاملا به کسب و کار ما داره ضرر وارد میشه بخاطر این وضعیت

Kian
March 13th, 2019, 14:37
من دامنه رو که اروز تمدید نکردم بحث ارزونی نیست بحث اینه ریجستر خارجی به این ها انگار همکاری نمیکنه و کاملا به کسب و کار ما داره ضرر وارد میشه بخاطر این وضعیت

تا جایی که من خبر دارم، مشکل این رجیسترار، تغییر پلتفرم پنل دامین شون هست و احتمالا همه دامین ها رو بصورت دستی به پنل جدید شون منتقل می کنند و به همین خاطر تاخیر زیادی در راه اندازی پنل جدید دارند
و همچنین درخواست های تغییر دی ان اس و ... رو هم به خاطر ترافیک کاری زیادشون، با تاخیر بسیار زیادی انجام میدهند .

مینا-صیفی
March 13th, 2019, 17:37
این موارد قوانین آیکان هست و تا ۲ ماه نمیتوانی بعد از ثبت منتقل کنی
در هگزونت میتوانیم ۲ ماه آپدیت هوییز را غیر فعال کنیم و محدودیتی در هگزونت نیست
اهان نمیدونستم فکر کردم فقط این تا 2 ماه کد نمیده پس همه جا اینطوره

سلام
اولا قیمت های جوکر کجاش ارزونه ؟
دوما این قانون iccna اگر مخففش رو درست نوشته باشم هست و تو تمام ریجستر ها وجود داره
قیمتش واقعا من خریدم نصف قیمت بود وقع ای که ثبت کردم 70 یا 80 تومان بود دادم اما همون موقع همه جا 150 تومان بود نصف قیمت بود جوکر که انتقال دادم قوانینش فقط راضی نیستم

M2T
March 14th, 2019, 21:34

فکر کنم در گزینه های دامنه یک چک باکس یا گزینه ای باشد که اگر انتخاب بشود یا نشود باعث شود هربار مجبور شوید دو ماه صبر کنید (اجباری نیست). تو هگزونت اینطوری است.

parsvia
March 16th, 2019, 11:53
متاسفانه بیش از 2 ماه هست که رجیسترار web werks که irpower هم از اون استفاده می کنه مشکل داره
در حال انتقال دامنه ها به پنل جدید هستن. پاسخ گوییشون تقریبا 0 شده! فقط باید نشست ببینیم کی این انتقال تمام میشه!
کلی هم ضرر به ما وارد شده برای این مشکل و کلی دامنه هست که نیاز به ثبت دارن و نمی تونیم ثبت کنیم
فقط خوشبختانه دارن همه دامنه هارو به صورت خودکار تمدید می کنن!

ourweb
March 16th, 2019, 13:19
متاسفانه بیش از 2 ماه هست که رجیسترار web werks که irpower هم از اون استفاده می کنه مشکل داره
در حال انتقال دامنه ها به پنل جدید هستن. پاسخ گوییشون تقریبا 0 شده! فقط باید نشست ببینیم کی این انتقال تمام میشه!
کلی هم ضرر به ما وارد شده برای این مشکل و کلی دامنه هست که نیاز به ثبت دارن و نمی تونیم ثبت کنیم

اخه هندی هم شد آدم که بریم ازش نمایندگی بگیریم خدایی یعنی چی اخه عجب گندی زدن به کسب و کار ما ببین به کجا رسیدیم که این وضعیت ما شده باید بریم التماس هندی ها که کارمون رو راه بندازن

M2T
March 22nd, 2019, 23:16
irpowerweb یک شرکت خوبه از وقتی وب ورک را گرفته بعضی از دوستان ناراضی بودند چون وب ورک پنل مدیریت دامنه SSL نداره!!!! و چیزی مثل پنل مدیریت دامنه حتما باید SSL باشد.

Reza G
March 24th, 2019, 08:21
اخه هندی هم شد آدم که بریم ازش نمایندگی بگیریم خدایی یعنی چی اخه عجب گندی زدن به کسب و کار ما ببین به کجا رسیدیم که این وضعیت ما شده باید بریم التماس هندی ها که کارمون رو راه بندازن

وقتی افرادی مثل شما در هزاره سوم هنوز اونقدر نژادپرست هستند که معتقدند "هندی هم شد آدم"، به نظرم هر بلایی سر کسب و کارهای این طور ایرانی‌هایی بیارن سزاواره.
اتفاقاً از نظر خیلی مهارت‌های مرتبط با حوزه کامپیوتر، هندی‌ها و پاکستانی‌ها از شمای نژاد برتر، جلوتر هستند.

NetworkFA
March 24th, 2019, 12:25
وقتی افرادی مثل شما در هزاره سوم هنوز اونقدر نژادپرست هستند که معتقدند "هندی هم شد آدم"، به نظرم هر بلایی سر کسب و کارهای این طور ایرانی‌هایی بیارن سزاواره.
اتفاقاً از نظر خیلی مهارت‌های مرتبط با حوزه کامپیوتر، هندی‌ها و پاکستانی‌ها از شمای نژاد برتر، جلوتر هستند.

با هندی ها هم نژاد هستیم

Reza G
March 24th, 2019, 16:55
با هندی ها هم نژاد هستیم

بله قربان. اما از جمله ایشون برداشت دیگه‌ای نمیشد کرد. چون وقتی به عده‌ای میگن آدم نیستند، به معنای دون دونستن اون عده هست.

asrhosting
March 24th, 2019, 18:14
آقا بس کنید دوستمون حالا یه اشتباهی کرد دیگه نباید این طور خورده بگیرید به هموطنتون که .

ourweb
March 24th, 2019, 23:43
بله قربان. اما از جمله ایشون برداشت دیگه‌ای نمیشد کرد. چون وقتی به عده‌ای میگن آدم نیستند، به معنای دون دونستن اون عده هست.

اول اینکه این رو میگم حقشون بله وقتی المانی هست به این پنل خوب رفته از یکجا سرویس میگیره که نه سایت درستی داره نه پنل درستی سر چه حسابی میاد با اعتبار مشتری خودش بازی میکنه سر حرف من برای همین بوده وقتی میگم ادم نیستن قبول کن که انقدر ضعیف هستن که بخاطر مشکلات و دشواری های که پنل داره موندیم و زمان انتقالش معلوم نیست کسی هم نیاد شکایت کنه بگه چرا پنل نداریم همین که هست یعنی چی اخه این وضعیتی هست واقعا داریم به کجا میریم؟ شما مشکل من رو داشتی که من رو درک کنی چی میگم؟ وقتی خبر نداری از عمق فاجعه نیا این حرف رو بزن
وقتی کسی زیرساخت کارش آماده نیست غلط کرده سرویس بده با عابروی مردم بازی بکنه بله حرف نژاد پرستی میزنم هندی که گاو میپرسته بهتر از این نمیشه

Kian
March 25th, 2019, 00:24
اول اینکه این رو میگم حقشون بله وقتی المانی هست به این پنل خوب رفته از یکجا سرویس میگیره که نه سایت درستی داره نه پنل درستی سر چه حسابی میاد با اعتبار مشتری خودش بازی میکنه سر حرف من برای همین بوده وقتی میگم ادم نیستن قبول کن که انقدر ضعیف هستن که بخاطر مشکلات و دشواری های که پنل داره موندیم و زمان انتقالش معلوم نیست کسی هم نیاد شکایت کنه بگه چرا پنل نداریم همین که هست یعنی چی اخه این وضعیتی هست واقعا داریم به کجا میریم؟ شما مشکل من رو داشتی که من رو درک کنی چی میگم؟ وقتی خبر نداری از عمق فاجعه نیا این حرف رو بزن
وقتی کسی زیرساخت کارش آماده نیست غلط کرده سرویس بده با عابروی مردم بازی بکنه بله حرف نژاد پرستی میزنم هندی که گاو میپرسته بهتر از این نمیشه

شرکت ریسلرکلاب معروف و همچنین ریئل تایم رجیستر و ... همگی هندی هستند،
مشکل از هندی بودن نیست!
مشکل از ضعف مدیریت شرکت زن رجیستری هست که کار بلد نیستند و به توصیه های کاربران شان نیز اهمیت نمیدهند

esfahanhost
April 13th, 2019, 02:17
بعد از این همه مشکلاتی که ایجاد کردند و هنوز هم ادامه دارد از همه اسفناک تر اینکه اطلاعیه دادند دامین ها را مجانی و اتوماتیک شارژ میکنیم ولی الان زده اند زیر حرفشان و میگویند باید پول دامین ها را بدهید ، حتی ان اس چند تا دامنه را هم که پولش را گرفته بودند عوض کرده بودند به صفحه اکسپایری و دامین های شارژ اتوماتیک را هم قطع کرده اند و مشکل رو مشکل
مرده شور تحریم و سیاست را ببرند که نمیگذارند یک نفس بکشیم و از یک جای پدر مادر دار سرویس بگیریم

mehran34
November 11th, 2019, 04:28

لجن تر از IRPOWER نمیشناسم

#irpower افتضاح و مسخره با اون شماره 021 شون

- - - Updated - - -

به هر حال از این IRPOWER هاست بگیرید بد تو لجن رفتید

parsa7
November 12th, 2019, 11:58

- - - Updated - - -

خوب وقتی این همه شرکت معتبر با سابقه مشخص وجود داره چرا میرید از جایی سرویس میگیرید که اینطوری با روح و روانتون بازی کنه؟ :-?

IRPOWER
November 13th, 2019, 11:45

- - - Updated - - -

دوست عزیز،

اگر موردی برای شما ایجاد شده و به دنبال حلش هستید، پیشنهاد می کنم از طریق دپارتمان شکایات، پیشنهادات و انتقادات واقع در ناحیه کاربریتون موضوع رو به ما تیکت کنید تا در اولین فرصت رسیدگی بشه که انشالا هدف شما هم حل موضوع هست و نه چیز دیگه ای!

refigh
November 20th, 2019, 12:11
فقط موندم شما که فروشنده های حرفه ای بنظر میرسید چرا پنل اختصاصی نمی گیرید؟؟
من تازه کار سه تا پنل اختصاصی دارم و بصورت مستقل شخصا دامنه های خود را تمدید و ثبت میکنم
جوکر
نیم چیپ
هویز
هر سه اینا عالیه فقط باید مراقب نیم چیپ باشید در کل عالیه

IRPOWER
November 21st, 2019, 17:45
فقط موندم شما که فروشنده های حرفه ای بنظر میرسید چرا پنل اختصاصی نمی گیرید؟؟
من تازه کار سه تا پنل اختصاصی دارم و بصورت مستقل شخصا دامنه های خود را تمدید و ثبت میکنم
جوکر
نیم چیپ
هویز
هر سه اینا عالیه فقط باید مراقب نیم چیپ باشید در کل عالیه

ممنون از توصیه شما، اما موردی که استارتر تاپیک عنوان کردند، ارتباطی به دریافت مستقیم یا غیر مستقیم پنل دامنه نداشت!

فعالیت مستقل شرکت ها در رجیسترارها مطمینا به نفع شرکت ها نیست و اکثرا ترجیح میدن فعالیت خودشون رو زیر مجموعه شرکت های دیگه انجام بدن.

A262
December 7th, 2019, 20:13
از هر ماهی یک برنامه دارید
الان یک روزه سایت خوابیده و بالا نمیاد
میگن سرور اروپا براش مشکلی پیش اومده و معذرت میخایم
باوجود اینکه تازه پنل رو تمدید کردم ولی اگه دوباره به سایتم دسترسی پیدا کنم :-| در اولین فرصت هاستم رو انتقال خواهم داد.
گندش رو بالا اوردن
هر کس میخاد وبلاگی برای دوس دخترش بزنه از irPowerWeb اکانت بگیره
و نه کسی که میخاد سایت بزنه و روی SEO کار کنه یا براش مهم نباشه هر از گاهی سایت بخوابه

IRPOWER
December 16th, 2019, 12:22
از هر ماهی یک برنامه دارید
الان یک روزه سایت خوابیده و بالا نمیاد
میگن سرور اروپا براش مشکلی پیش اومده و معذرت میخایم
باوجود اینکه تازه پنل رو تمدید کردم ولی اگه دوباره به سایتم دسترسی پیدا کنم :-| در اولین فرصت هاستم رو انتقال خواهم داد.
گندش رو بالا اوردن
هر کس میخاد وبلاگی برای دوس دخترش بزنه از irpowerweb اکانت بگیره
و نه کسی که میخاد سایت بزنه و روی seo کار کنه یا براش مهم نباشه هر از گاهی سایت بخوابه

از اینکه تجربه خوبی نداشتید متاسفیم. با توجه به تاریخ اعلامی شما، این موضوع احتمالا به خرابی سخت افزار یکی از سرورهای شرکت برمی گردد که با توجه به قابل پیش بینی نبودن موضوع، طی چند ساعت سرور جدید آماده و تمامی اطلاعات سرویس ها به سرور جدید منتقل شده است. همانطور که اطلاع دارید موضوع خرابی قطعات سخت افزاری بعضا خارج از کنترل شرکت های میزبانی وب است و بعضا باعث مشکلات عدیده ای می شود که در موضوع سرور مورد اشاره، همکاران فنی با تجربه خود در کوتاهترین زمان ممکن سرور جدید را با بروزترین تکنولوژی های نرم افزاری و سخت افزاری آماده به کار کرده اند و تمامی وب سایت ها در دسترس قرار گرفته اند.

در irpower تضمین ۹۹درصد آپتایم را برای خدمات میزبانی وب اشتراکی در نظر گرفته ایم که در صورت عدم تحقق این موضوع، ما بر طبق sla خساراتی را به شما عزیزان پرداخت خواهیم نمود که برای دریافت آن تنها کافی است از طریق ارسال تیکت با ما در ارتباط باشید.

موفق باشید