PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست هاست

razmjo
March 12th, 2019, 19:27
سلام به همه دوستان، وقت بخیر
هاست ابری میخوام با
منابع کاملاً اختصاصی
حداقل رم 4 گیگ
حداقل سی پیو 2 هسته
هارد پرسرعت ssd : حداقل 100 گیگ
دیتاسنتر داخل ایران
دوستان عزیز لطفاً آفرهای خودتون رو تا آخر همین هفته در اینجا اعلام نمایید
همه منابع قابل ارتقاء باشه

قیمت به صورت ماهانه و سه ماهه و سالانه اعلام کنید

vpgroup
March 12th, 2019, 20:43
با سلام و احترام

منابع فعلی چقدر فول هستید ؟ بازدید روزانه ؟ تعداد آی پی ؟ ترافیک مصرفی ؟ سی ام اس مورد استفاده شما ؟ بودجه ؟

موفق باشید

taghikhani
March 12th, 2019, 22:10
سلام
کاربری سایت چیه؟

a1994n1373
March 12th, 2019, 22:20
با سلام و احترام .

ایران برج میلاد
4 گیگابایت رم اختصاصی
2 هسته سی پی یو
100 گیگابایت فضا ssd
ssl رایگان
قابلیت تغییر نسخه php و تغییر اکستنشن ها

قیمت به صورت توافقی .

جهت مشاوره و خرید از طریق تیکت و یا تلگرام در ارتباط باشید .

لینک تلگرام در امضا موجود می باشد .

razmjo
March 13th, 2019, 11:06
با سلام و احترام

منابع فعلی چقدر فول هستید ؟ بازدید روزانه ؟ تعداد آی پی ؟ ترافیک مصرفی ؟ سی ام اس مورد استفاده شما ؟ بودجه ؟

موفق باشید

سایت درحال طراحی و تا آخر این هفته تمومه ، و میخوایم برای عید آمادش کنیم و نمیخوام از لحاظ سرعت کم بیاره (تبلیغات بسیار زیادی قرار بدیم )

بودجه مشکلی نداریم، بهترین هم از لحاظ کیفیت،قدرت و هم از لجاظ قیمت انتخاب می گردد.(البته شما کارتون درسته من ازتون هاست دانلود درام)

- - - Updated - - -

سلام
کاربری سایت چیه؟

سلام برای سایت اجاره منزل مبله می باشد

- - - Updated - - -

رم 4 گیگ
هارد : 100 گیگ
سی پی یو : 3 هسته
پورت 10 گیگ
دیتاسنتر اسیاتک
ماهانه : 79
سه ماهه : 237
سالانه : 948

با بازگشت وجه تا 7 روز بی قید و شرط

برای سفارش ایمیل بفرستید
themrza@gmail.com

ایدی تلگرام : t.me/ashvanqw

سلام
لطفاً ادرس سایتتون رو بزارید جهت تایید اعتبار

- - - Updated - - -

با سلام و احترام .

ایران برج میلاد
4 گیگابایت رم اختصاصی
2 هسته سی پی یو
100 گیگابایت فضا ssd
ssl رایگان
قابلیت تغییر نسخه php و تغییر اکستنشن ها

قیمت به صورت توافقی .

جهت مشاوره و خرید از طریق تیکت و یا تلگرام در ارتباط باشید .

لینک تلگرام در امضا موجود می باشد .
سلام
ایین پنل در سایتتون مشاهده نشد

taghikhani
March 13th, 2019, 12:47
سایت درحال طراحی و تا آخر این هفته تمومه ، و میخوایم برای عید آمادش کنیم و نمیخوام از لحاظ سرعت کم بیاره (تبلیغات بسیار زیادی قرار بدیم )

بودجه مشکلی نداریم، بهترین هم از لحاظ کیفیت،قدرت و هم از لجاظ قیمت انتخاب می گردد.(البته شما کارتون درسته من ازتون هاست دانلود درام)

- - - updated - - -

سلام برای سایت اجاره منزل مبله می باشد

- - - updated - - -

سلام
لطفاً ادرس سایتتون رو بزارید جهت تایید اعتبار

- - - updated - - -

سلام
ایین پنل در سایتتون مشاهده نشد

سلام
100 گیگابایت فضا یه مقدار عجیب بود برای همین پرسیدم. در صورتی که سایت شما فایلهایی داره که در مجموع به چنین فضایی نیاز داره بهترین کار اینه که در کنار هاست اصلی از یک هاست دانلود به عنوان cdn استفاده کنید. چون روی هاست اشتراکی بصرفه نیست.

vpgroup
March 13th, 2019, 13:05

عرض ادب مجدد

بله همنجور که همکارم عرض کردند بهتر هست از سرور استفاده کنید . توصیه ما هم همین است . تمایل داشتید از فرانسه قابل ارائه میباشد .

4 گیگابایت رم اختصاصی ddr4
2 هسته سی پی یو 3.6
120 گیگابایت هارد ssd
+ لایسنس اورجینال دایرکت ادمین رایگان
+ نصب و کانفینگ دایرکت ابتدایی

ماهانه 120

* جزیئات بیشتر و سفارش و هرگونه سوالی در ارتباط باشید

موفق باشید

razmjo
March 13th, 2019, 13:18
سلام
100 گیگابایت فضا یه مقدار عجیب بود برای همین پرسیدم. در صورتی که سایت شما فایلهایی داره که در مجموع به چنین فضایی نیاز داره بهترین کار اینه که در کنار هاست اصلی از یک هاست دانلود به عنوان cdn استفاده کنید. چون روی هاست اشتراکی بصرفه نیست.

ما حداکثر رو در نظر گرفتیم که کم نیاریم ، در اصل هر ملکی که جهت اجاره قرار می گیره حداکثر 10 تا عکس داره شاید یک فیلم هم بزارن
بعد من هم اینجا و هم در سرور مجازی درخواست دادم البته بیشتر نظرم به هاسته بخاطر پشتیان فنی ولی اگر نشد سرور میگیریم

taghikhani
March 13th, 2019, 13:25
ما حداکثر رو در نظر گرفتیم که کم نیاریم ، در اصل هر ملکی که جهت اجاره قرار می گیره حداکثر 10 تا عکس داره شاید یک فیلم هم بزارن
بعد من هم اینجا و هم در سرور مجازی درخواست دادم البته بیشتر نظرم به هاسته بخاطر پشتیان فنی ولی اگر نشد سرور میگیریم

با این حساب شما برای هر ملک به حدود یک مگابایت فضا نیاز دارید و طبیعتا وقتی ملک فروش یا اجاره رفت تبلیغش حذف میشه. در نتیجه شما اگر 10000 ملک فعال همزمان هم داشته باشید میشه چیزی حدود 10 گیگ.
معمولا هاست اشتراکی برای انباشتن دیتا مناسب نیست. اگر شما قصد آرشیو هم داشته باشید بهتره روی یک هاست جداگانه با هارد معمولی این کار رو انجام بدید که براتون بصرفه تر باشه.
بنده آفر سرور رو دادم خدمتتون. برای هاست هم این سرویسها رو میتونم تقدیمتون کنم.
هاست لینوکس:
https://serverbartar.com/%d9%87%d8%a7%d8%b3%d8%aa-%d9%84%db%8c%d9%86%d9%88%da%a9%d8%b3/

هاست وردپرس با منابع اختصاصی بالا و کیفیت سخت افزاری بهتر:
https://serverbartar.com/%d9%87%d8%a7%d8%b3%d8%aa-%d9%88%d8%b1%d8%af%d9%be%d8%b1%d8%b3/

razmjo
March 13th, 2019, 13:29
عرض ادب مجدد

بله همنجور که همکارم عرض کردند بهتر هست از سرور استفاده کنید . توصیه ما هم همین است . تمایل داشتید از فرانسه قابل ارائه میباشد .

4 گیگابایت رم اختصاصی ddr4
2 هسته سی پی یو 3.6
120 گیگابایت هارد ssd
+ لایسنس اورجینال دایرکت ادمین رایگان
+ نصب و کانفینگ دایرکت ابتدایی

ماهانه 120

* جزیئات بیشتر و سفارش و هرگونه سوالی در ارتباط باشید

موفق باشید

تشکر ولی عرض کردم که سرعت برای ما اهمیت داره و چون تمام کاربران ما از ایران می باشند بهتره که سرور ایران باشه تا سرعت سایت برای کاربران بالاتر باشه

- - - Updated - - -

با این حساب شما برای هر ملک به حدود یک مگابایت فضا نیاز دارید و طبیعتا وقتی ملک فروش یا اجاره رفت تبلیغش حذف میشه. در نتیجه شما اگر 10000 ملک فعال همزمان هم داشته باشید میشه چیزی حدود 10 گیگ.
معمولا هاست اشتراکی برای انباشتن دیتا مناسب نیست. اگر شما قصد آرشیو هم داشته باشید بهتره روی یک هاست جداگانه با هارد معمولی این کار رو انجام بدید که براتون بصرفه تر باشه.
بنده آفر سرور رو دادم خدمتتون. برای هاست هم این سرویسها رو میتونم تقدیمتون کنم.
هاست لینوکس:
https://serverbartar.com/%d9%87%d8%a7%d8%b3%d8%aa-%d9%84%db%8c%d9%86%d9%88%da%a9%d8%b3/

هاست وردپرس با منابع اختصاصی بالا و کیفیت سخت افزاری بهتر:
https://serverbartar.com/%d9%87%d8%a7%d8%b3%d8%aa-%d9%88%d8%b1%d8%af%d9%be%d8%b1%d8%b3/

خیر اجراه ملک به صورت روزانست به همین خاطر ملک حذف نمیشه.

vpgroup
March 13th, 2019, 13:33
تشکر ولی عرض کردم که سرعت برای ما اهمیت داره و چون تمام کاربران ما از ایران می باشند بهتره که سرور ایران باشه تا سرعت سایت برای کاربران بالاتر باشه

عرض ادب مجدد

اگر تمایل به سرور داشتید با مشخصات قبلی و همان قیمت از ایران آسیاتک تقدیم میکنیم

موفق باشید

taghikhani
March 13th, 2019, 13:38

- - - Updated - - -

خیر اجراه ملک به صورت روزانست به همین خاطر ملک حذف نمیشه.

درسته. ولی بازم بهرحال بعید میدونم تعداد به صدهزار ملک برسه. اگر هم برسه یقینا سایت انقدر درآمد خواهدداشت که به سرور مجازی یا اختصاصی نقل مکان کنید.

razmjo
March 13th, 2019, 14:03
درسته. ولی بازم بهرحال بعید میدونم تعداد به صدهزار ملک برسه. اگر هم برسه یقینا سایت انقدر درآمد خواهدداشت که به سرور مجازی یا اختصاصی نقل مکان کنید.

همین ما مییخوایم هاست یا سرور تهیه کنیم که دیگه جابجا نشیم

taghikhani
March 13th, 2019, 14:39
همین ما مییخوایم هاست یا سرور تهیه کنیم که دیگه جابجا نشیم

پس حتما توصیه میکنم با توجه به بودجه سرور مجازی یا اختصاصی تهیه کنید چون بهرحال هاست تا زمان مشخصی پاسخگوی کار شما خواهدبود. ولی سرور مجازی یا اختصاصی امکان ارتقاء دارند.

negarnovin
March 13th, 2019, 14:46
سلام به همه دوستان، وقت بخیر

هاست ابری میخوام با
منابع کاملاً اختصاصی
حداقل رم 4 گیگ
حداقل سی پیو 2 هسته
هارد پرسرعت ssd : حداقل 100 گیگ
دیتاسنتر داخل ایران
دوستان عزیز لطفاً آفرهای خودتون رو تا آخر همین هفته در اینجا اعلام نمایید
همه منابع قابل ارتقاء باشه

قیمت به صورت ماهانه و سه ماهه و سالانه اعلام کنید

هاست ابری SSD ایران و آلمان (انتخابی)
فضا: 100 گیگ SSD
رم 4 گیگ
سی پی یو 2 هسته

پهنای باند: نامحدود
ادد دامنه، ساب دامنه، SQL، ایمیل، FTP: نامحدود
بقیه امکانات نامحدود
بکاپ منظم روزانه، ماهانه در سرور مجزا
انتقال بکاپ رایگان
پشتیبانی 24 ساعته همیشگی
آپتایم 100%
دارای کلود لینوکس با امکان تغییر نسخه پی اچ پی
کانفیگ کامل امنیتی و بهینه
نصب رایگان مدیریت محتوا

با هزینه ماهیانه 120 هزار تومان قابل ارائه می باشد

مشاهده تمامی پلن ها (https://negarnovin.com/%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%B3%DB%8C-%D9%BE%D9%86%D9%84-%D9%BE%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%AF%DB%8C%D8%AF/)

قیمت داده شده به شما با تخفیف می باشد!
اگر در بین آفرها نبود می توانید به بخش فروش تیکت ارسال کنید تا فاکتور صادر گردد
ارسال درخواست پشتیبانی (http://negarnovin.com/client/submitticket.php)

NetworkFA
March 13th, 2019, 14:53

امکان ارائه سرور اختصاصی , مجازی از ایران ، آلمان و فنلاند وجود دارد
https://clients.networkfa.net

razmjo
March 14th, 2019, 13:36
تشکر از همه دوستان
سرور مورد نظر خریداری شد