PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : به پرداخت ملت

a1994n1373
March 11th, 2019, 15:50
سلام دوستان .

خواستم یه تجربه رو در اختیارتون بذارم .

من تقریبا از همه ی شرکت ها درگاه پرداخت اینترنتی داشتم .

یک ماه پیش به دستور شاپرک درگاه من مسدود شد .

پیگیری کردم و فاکتور بهشون ارائه دادم و کد ملی رو از لیست سیاه در آوردن .

به همه ی درگاه ها یکی یکی زنگ زدم و همکاری کردن و برخورد خوبی داشتن .

با به پرداخت که تماس گرفتم مثل طلبکارا جواب دادن و هیچ همکاری نکردن و یه شماره گرفتن گفتن تماس میگیریم .

الان یه هفتست دارن منو پاس میدن بین اپراتور هاشون !!!

خلاصه که حواستون باشه گذرتون به اینا نخوره .

اینا به درد همون اسپانسر شدن برنامه های در پیت و کپی شده مثل عصر جدید میخورن !

ehsaan
March 11th, 2019, 16:21
دلیل مسدود شدنتون هم میشه عکس بگیرید ازش و بگین ؟

شاید مشکلی تو کارتون بوده و از همه قانونمندتر به پرداخت بوده که نمیخواد دیگه به شما سرویس بده.
اخه تا حالا هر کاری داشتم بدون مشکل با یه تیکت همون روز رسیدگی کردن.

IranianServer
March 11th, 2019, 18:53
تقریبا 6 ماه پیش هم شاپرک کد ملی بنده رو به دلیل داشتن تراکنش های مشکوک بلاک کرد ، که کلیه درگاه های پرداخت و همچنین دستگاه های پوز و ... غیر فعال شده بودن ، بعد از پیگیری از سمت psp ها و تماس های متوالی آخر سر بکارمون افتاد به شاپرک ، اونها هم که مشالله انگار حفاظت اطلاعات بودن و همش میپیچوندن ، حضورا هم رفتم ساختمانشون که اصلا اجازه ورود ندادن و خلاصه بعد از جنگ و دعوا قرار شد پیگیری کنن و مدارک ارسالی رو بررسی کنن ، درگاه های پارسیان و ملت رو بلافاصله بعد از زدن نامه باز کردن و فقط سامان بود که میگفت نامه به دستمون نرسیده و تماس گرفتم شاپرک شماره و نامه و تاریخ ارسال رو ازشون گرفتم و به واحد رسیدگی به شکایات سامان زنگ زدم و اطلاع دادم که بعد از 1 ساعت اون هم اکتیو شد .
به نظرم شما هم یه تماس با شاپرک داشته باش و اطلاعات نامه ای که برای به پرداخت فرستان رو بگیر و با واحد رسیدگی به شکایات به پرداخت تماس داشته باش فورا برات انجام میدن .

enable
March 11th, 2019, 20:22
ای اقا چه فایده ای. اکثر اوقات به پرداخت مشکل داره.
همون بهتر که یه درگاه دیگه بگیری و استفاده کنی
نامردا برای مجاب (مجبور) کردن پذیرنده ها که درگاه ملت بگیرن اکثر اوقات ارتباط کارتهای بانک ملت رو با درگاه های دیگه قطع میکنن

hamra
March 11th, 2019, 20:30
علت مسدودی درگاه دوستان چی بوده ؟

1. تعداد تراکنش های بالا ؟
2. مبلغ تراکنش بالا؟
3. استفاده درگاه برای کارهای خلاف قوانین ؟

a1994n1373
March 11th, 2019, 22:43
به من گفتن دلیلش تشخیص رباتشون مبنی بر ریسک پذیر بودن تراکنش های من هست !

والا من از دلیلشون هیچی سر در نیاوردم و هر چی خواستم بیشتر توضیح بدم گفتن محرمانست و همینکه رضایت دادن درگاهام باز بشه برم خدامو شکر کنم !!!

خلاصه که مارو چند وقت از کار و زندگی انداختن و همچنان هم طلبکار هستن .

من شماره نامه + جزئیات دقیق واسشون فرستادم .

مثل اینکه سر دووندن مردم واسشون تفریح شده !

واحد نظارت خود به پرداخت هم انگار قاتل یا اختلاسگر چند میلیاردی گرفته یه جوری رفتار میکنه پشیمون میشی از زنگ زدت .

دلیل اینکه اسرار داریم به پرداخت درست شه اینه که پنل پیامکمون فقط از همین پشتیبانی میکنه و چاره ی دیگه ای نداریم .

وگرنه سگ سداد و سامان کیش و .... شرف داره به اینا که خودشونو اول میدونن !

hamra
March 11th, 2019, 22:51
به من گفتن دلیلش تشخیص رباتشون مبنی بر ریسک پذیر بودن تراکنش های من هست !

والا من از دلیلشون هیچی سر در نیاوردم و هر چی خواستم بیشتر توضیح بدم گفتن محرمانست و همینکه رضایت دادن درگاهام باز بشه برم خدامو شکر کنم !!!

خلاصه که مارو چند وقت از کار و زندگی انداختن و همچنان هم طلبکار هستن .

من شماره نامه + جزئیات دقیق واسشون فرستادم .

مثل اینکه سر دووندن مردم واسشون تفریح شده !

واحد نظارت خود به پرداخت هم انگار قاتل یا اختلاسگر چند میلیاردی گرفته یه جوری رفتار میکنه پشیمون میشی از زنگ زدت .

دلیل اینکه اسرار داریم به پرداخت درست شه اینه که پنل پیامکمون فقط از همین پشتیبانی میکنه و چاره ی دیگه ای نداریم .

وگرنه سگ سداد و سامان کیش و .... شرف داره به اینا که خودشونو اول میدونن !
معمولا اگر میگن بعلت تراکنش مشکوک مسدود کردند اینکه در یک ساعاتی ناگهان حجم تعداد تراکنش ها بالا میره / و اینکه از مثلا یک حساب بانکی چندین بار (مثلا 5 بار یا 10 بار یا... مدام داره تراکنش انجام میشه و یا کارت بانکی ***ی هست و... ) بیشتر دنبال سایت های شرط بندی و این قبیل هستند که قانون درستی برای شناساییشون ندارند .

حالا بیشتر شما تعداد تراکنش هاتون بالا بوده ؟ (مثلا بالای 100 مورد تراکنش در روز داشتید؟ و مثلا بین یک بازه زمانی بیشتر بود ؟)
و یا مبلغ تراکنش ها مثلا بالا بود؟ مثلا 20 میلیون یا 50 میلیون و یا ... در روز ؟

که اینجوری میگن تراکنش های مشکوک ؟
این مورد برای خودم خیلی جای سواله !

اخه اگه تراکنش مشکوک باشه خبشاکی باید وجود داشته باشه مسلما و از سمت مراجه پگیری کنند و بعد دستور مسود سازی درگاه بدن به شرکت های مثل به پرداخت و... / اما اینکار اینگونه شرکت ها و یا همون شاپرک که کد ملی رو میزاره لیست سیاه کلا اگر در کشور دیگه ای بود از طرف مدیر سایت ها قابل پیگیری بود!

a1994n1373
March 11th, 2019, 23:33
ما خودمونم درگیریم .

هیچکی جواب درست حسابی نمیده بهمون !

بعضیا میگن همینکه اختلاس رو گردنت ننداختن برو کلاتو بنداز بالاتر !

hamra
March 11th, 2019, 23:37
ما خودمونم درگیریم .

هیچکی جواب درست حسابی نمیده بهمون !

بعضیا میگن همینکه اختلاس رو گردنت ننداختن برو کلاتو بنداز بالاتر !
بین چند تراکنش در روز داشتید ؟ مثلاn تعداد تراکنش تا nتعداد تراکنش؟
منظورم اینه!
و اینکه بین چه مبلغی؟ مثلا n تومان تا nتومان؟

---
فقط از روی این موارد میان میگن تراکنش مشکوک ( واینکه مثلا تا امروز کلا روزی 10 تراکنش داشته باشید اما از فردا یکهو تراکنش هاتون بشه 100 مورد در طول روز و بدتر اینکه بین ساعات مثلا 10 تا 12 باشه و یا.... )

a1994n1373
March 12th, 2019, 00:34
بین چند تراکنش در روز داشتید ؟ مثلاn تعداد تراکنش تا nتعداد تراکنش؟
منظورم اینه!
و اینکه بین چه مبلغی؟ مثلا n تومان تا nتومان؟

---
فقط از روی این موارد میان میگن تراکنش مشکوک ( واینکه مثلا تا امروز کلا روزی 10 تراکنش داشته باشید اما از فردا یکهو تراکنش هاتون بشه 100 مورد در طول روز و بدتر اینکه بین ساعات مثلا 10 تا 12 باشه و یا.... )

هاستینگه خبر نمیکنه که !

ممکنه یه روز بفروشیم یه روز نه

یه روز مشتری تمدید کنه یه روز نکنه

همه جای دنیا میگن بفروش اینجا میگن بفروشی بلاکت میکنیم !

mahmoodi.1313
March 12th, 2019, 18:45
برای بنده هم این مشکل پیش اومده.
کدملی در سیستم بلاک شد و بهمون گفته شد که باید 3-6 ماه سایت و تراکنش ها بررسی بشه.
متاسفانه سیستم های پرداختی کشور هر روز بدتر میشن دقیقا از زمانی که با *****شدن درگاه های واسط به مشکل برخوردیم نه تنها کلاهبرداری ها کم نشده بلکه افزایش هم یافته !

nofoozgar
March 12th, 2019, 18:50
اصلا از به پرداخت استفاده نکنید پیشنهاد میکنم سیستم پیامکیتون رو ببرید رو درگاه دیگه تا صبر کنید اینا بهتون جواب بدن