PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید مستقیم از سایت Namecheap

mehranp
March 9th, 2019, 01:02
سلام دوستان بنده چندتا دامین دارم میخواستم مستقیم به سایت namecheap منتقل کنم ، یه اطلاعاتی میخواستم در مورد اینکه مشکلی پیش نمیاد ؟ سایتش که با آیپی ایران بالا نمیاد ، اطلاعاتی که برای اکانتم زدم برای کشور هند هست .... میخواستم یک راهنمایی بکنید که دامینهام مسدود نشه ... با تشکر

garousiamir
March 9th, 2019, 06:57
سلام خدمت شما
ما چندین دامنه داریم اونجا بااطلاعات اماراتی
دیگه اگر بقیه کار ها رو درست انجام بدین مشکل نداره دیگه
برای اتصال به سایت هم پیشنهاد میکنم از آنتی تحریم شکن >> shecan.ir استفاده کنید
جای نگرانی نیست

faraso
March 9th, 2019, 11:00
سلام
جهت اطلاع خدمتتون عرض کنم این رجیسترر به صورت رندم اقدام به درخواست مدارک وریفای میکند و اگر نتونید وریفای کنید پنل و دامنه ها را در وضعیت ساسپند قرار میدهد
روش وریفای در این رجیسترر نسبتا سختگیرانه بوده و با مداک فبک نمیتونید وریفای رو انجام بدید

mehranp
March 9th, 2019, 15:25
سلام خدمت شما
ما چندین دامنه داریم اونجا بااطلاعات اماراتی
دیگه اگر بقیه کار ها رو درست انجام بدین مشکل نداره دیگه
برای اتصال به سایت هم پیشنهاد میکنم از آنتی تحریم شکن >> shecan.ir استفاده کنید
جای نگرانی نیست

بنده اطلاعات هند وارد کردم به نظرتون مشکلی پیش میاد ؟

yd2018
March 9th, 2019, 18:39
بنده اطلاعات هند وارد کردم به نظرتون مشکلی پیش میاد ؟

سعی کنید با ip یک کشور ثابت اروپایی یا امریکایی وارد شوید.
ساعت سیستم عاملتون رو همون کشور ست شده باشه.
توی نام دامنه ها اسمی از ایران نباشه.
فعالیت مشکوک مثل ثبت دامنه های خیلی زیاد یا انتقال یک باره دامنه ها انجام ندید.
در این صورت بعیده مشکلی پیش بیاد.

shayantl
March 9th, 2019, 20:02
بهتره از نیم چیپ استفاده نکنید خطر بن شدن هست

mehranp
March 9th, 2019, 20:36
بهتره از نیم چیپ استفاده نکنید خطر بن شدن هست

چه ریجستوری رو پیشنهاد میکنید ؟ بنده یک دامین .online دارم که قیمتش بالاست . نیم چیپ قیمت خوبی داره البته Namesilo قیمتش خیلی بهتر هست ... namesilo پیشنهاد میشه ؟

کلا چه رجستوری رو برای دامین online با قیمت مناسب پیشنهاد میکنید ؟

shayantl
March 9th, 2019, 23:56
چه ریجستوری رو پیشنهاد میکنید ؟ بنده یک دامین .online دارم که قیمتش بالاست . نیم چیپ قیمت خوبی داره البته Namesilo قیمتش خیلی بهتر هست ... namesilo پیشنهاد میشه ؟

کلا چه رجستوری رو برای دامین online با قیمت مناسب پیشنهاد میکنید ؟

جوکر رو نگاه کنید خوبه بنظرم با ایرانی ها هم مشکلی نداره قیمت هاشم معقولانس کلا

mehranp
March 10th, 2019, 00:31
جوکر رو نگاه کنید خوبه بنظرم با ایرانی ها هم مشکلی نداره قیمت هاشم معقولانس کلا

قیمت نسبت به اون دوتا رجستور بالا که دادم خیلی بالاست یه دامین .online بخوام تمدید بزنم 600 500در میاد

refigh
March 10th, 2019, 01:18
عزیز نرو سمتش

یه سرچ بزنید نیم چیپ تو انجمن میبینید چقدر مشکلات داریم

شخص خودم یکماه قبل اشک منو در اوردن بالای 100 تا دامین دستشون داستم بعد یک سال یهو گیر دادن شما جز کشور های تحریم شده ایالات متحده هستید طی 12 روز تمام دامین ها را منتقل کنید در غیر اینصور ساسپند میشه

با کلی بد بختی و هزینه وریفای کشور افغانستان زدم ولی بازم گفتن سه تا دامین منتقل کنی که این سه تا دامین 1 میلیون اب خورد بیارم رو یه سرویس دهنده دیگه

البته بصورت رندوم دامین های منو چک کردن گفتن اینا مرتبط با ایران است در حالیکه دامین cccam.space (https://cccam.space) , cccam.kim (https://cccam.kim) دامین های صد در صد ایرانی بودن اینارو گیر ندادن فقط دامین های مشتری گیر دادن

فقط میگم نرو سمتش همین و بس

mehranp
March 10th, 2019, 16:33
عزیز نرو سمتش

یه سرچ بزنید نیم چیپ تو انجمن میبینید چقدر مشکلات داریم

شخص خودم یکماه قبل اشک منو در اوردن بالای 100 تا دامین دستشون داستم بعد یک سال یهو گیر دادن شما جز کشور های تحریم شده ایالات متحده هستید طی 12 روز تمام دامین ها را منتقل کنید در غیر اینصور ساسپند میشه

با کلی بد بختی و هزینه وریفای کشور افغانستان زدم ولی بازم گفتن سه تا دامین منتقل کنی که این سه تا دامین 1 میلیون اب خورد بیارم رو یه سرویس دهنده دیگه

البته بصورت رندوم دامین های منو چک کردن گفتن اینا مرتبط با ایران است در حالیکه دامین cccam.space (https://cccam.space) , cccam.kim (https://cccam.kim) دامین های صد در صد ایرانی بودن اینارو گیر ندادن فقط دامین های مشتری گیر دادن

فقط میگم نرو سمتش همین و بس

بنده قصد دارم فقط يك دامين خريداري كنم اونم سايت باهاش بالا نميارم فقط از ركوردهاش ميخوام استفاده كنم يعني بعيد ميدونم بتونن ارتباطي پيدا كنند ، نظرتون چيه ؟

reza10
March 13th, 2019, 12:32
سلام دوستان بنده چندتا دامین دارم میخواستم مستقیم به سایت namecheap منتقل کنم ، یه اطلاعاتی میخواستم در مورد اینکه مشکلی پیش نمیاد ؟ سایتش که با آیپی ایران بالا نمیاد ، اطلاعاتی که برای اکانتم زدم برای کشور هند هست .... میخواستم یک راهنمایی بکنید که دامینهام مسدود نشه ... با تشکر

من با مشخصات خارجی 3 تا دامنه دارم باهاشون و اتفاقا روی هاست ایرانی هم ست شدن
البته پرداختم با بیت کوین بوده و هیچ مشکلی هم نداشتم باهاشون