PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیمنت 24 برای همیشه بسته می شود؟

سیدرضا بازیار
March 8th, 2019, 21:09
پیمنت ۲۴ امروز یه ایمیل به کاربر هاش ارسال کرد. محتویات ایمیل:

همراهان عزیز و همیشگی پیمنت 24،
سلام،

از اینکه طی این سال ها همواره ما را همراهی کرده اید صمیمانه از شما سپاسگزاریم. با توجه به برخی تغییرات و تصمیمات گرفته شده، نیاز دانستیم که شما را در جریان آخری سیاست های این مجموعه قرار دهیم.

در آستانه ی شروع سال جدید قرار گرفته ایم و به لحاظ شروع دوره ی حسابرسی از ای تاریخ تا اطلاع ثانوی کلیه ثبت سفارش ها بسته می شوند و تنها اقدام به تسویه حساب با کاربران عزیز خواهد شد ، لذا از شما خواهشمندیم طبق قوانین و شرایط استفاده ا سایت، اگر مانده ای در حساب کاربری خود دارید نسبت به تسویه اقدام فرمایید. جه تسویه از طریق منوی پشتیبانی، ارسال تیکت جدید شماره ی شبا به نام اکانت کاربری خود را ارسال کنید.

ضمناً طبق آخرین تصمیمات این مجموعه متاسفانه دیگر امکان نقد کردن درآمد های پیپال شما وجود ندارد و تمامی حساب های پیپال این مجموعه را از دسترس خارج کرده ایم. در صورتی که درآمدهای خود را از طریق واریز مستقیم به حساب پیپال استفاده می کردید دیگر به حساب های پیپال این مجموعه وجهی واریز نکنید. چنانچه حساب های پیپال این مجموعه را به سایت های کسب درآمد خود معرفی و ثبت نموده اید، سریعا نسبت به تغییر آن ها اقدام کنید. این مجموعه مسئولیتی بابت درآمدهای ارزی واریزی به حساب های پیپال این مجموعه ندارد.

پیشاپیش فرارسیدن نوروز را به شما مشتریان عزیز تبریک گفته و برای شما در سال جدید، بهترین ها را آرزومندیم.

به امید همراهی شما در سال جدید

با توجه به اینکه پیمنت ۲۴ دیگه قعالیتش تمام شده، حالا باید چیکار کنیم؟ دیگه از کدوم سایت استفاده کنیم؟

تنها منبع درآمد ما همین سایت های خارجی هست که اینم اگه به دستمون نرسه از گرسنگی هم میمیریم :)) :d

mehdi741
March 9th, 2019, 10:09

با توجه به اینکه پیمنت ۲۴ دیگه قعالیتش تمام شده، حالا باید چیکار کنیم؟ دیگه از کدوم سایت استفاده کنیم؟

تنها منبع درآمد ما همین سایت های خارجی هست که اینم اگه به دستمون نرسه از گرسنگی هم میمیریم :)) :d
============================================
بزار بمیریم تا از شر این زندگی نکبت خلاص بشیم زندگی ای که شب بخوابی تو فکر فردا صبح باشی پولی در بیاری از گرسنگی نمیری همون بهتر که نباشه

DaryaHost
March 9th, 2019, 11:21

سایت زیر پیشنهاد میشه
paymenter.me

تلگرامش : 09212182842

gdfire
March 9th, 2019, 13:46
انچنان رونق اقتصادی ایجاد کرده که همه بمیرن =))
نتیجه رای دادنه یه عدس و سکوتشون که راضین

menalgeya
March 9th, 2019, 13:47
اله برکت الله اینم نابود شد

به این میگن رونق اقتصادی :))

gdfire
March 9th, 2019, 14:06
اله برکت الله اینم نابود شد

به این میگن رونق اقتصادی :))
تو ایران باید فقط فقط بری سمت نماینده شدن تا پولدار شی یا کلاهبرداری به اسم خیری و .... راحت یه ساله جیبتو بستی بعدم برو کانادا عشقو حالتو کنو بخند به ریش گوسفندا ایران فقط بع بع بلدن یا ماما

ULTRAWEB
March 9th, 2019, 18:39
بهتربسته شه مگه کم کردن تو پاچه ی ملت!(پول حرومه دلالی)

از خوبیهاشون گفتم از بدی هاشون یادم نره

امن بودن و کارو انجام میدادن و بهتراز افرادی بودن که معلوم نبود اصلا کی هستن و چی هستن

سیدرضا بازیار
March 9th, 2019, 18:55
بهتربسته شه مگه کم کردن تو پاچه ی ملت!(پول حرومه دلالی)

از خوبیهاشون گفتم از بدی هاشون یادم نره

امن بودن و کارو انجام میدادن و بهتراز افرادی بودن که معلوم نبود اصلا کی هستن و چی هستن

خب گرانی ها و دستمزد های زیادشون یه بحث دیگه هست؛ بسته شدن فضای کسب و کار جوانان هم یه بحث دیگه

ولی هر روز از خارج تحریم میشیم و از داخل هم ***** میشیم، کار در داخل وجود نداره و تنها درآمد ما در حد پول گدایی یا صدقه خارجی ها هست، همین درآمد رو هم نتونیم وارد کنیم چیکار کنیم؟

Jime
March 9th, 2019, 21:33
فراموش نکنیم که اقتصاد کشورمون از اول با شعار "اقتصاد مال خر است" شروع شده

Jime
March 9th, 2019, 22:25
داش خوشت میاد از تاپیک اضافی باز کردن ؟ مگه یه تاپیک قبلا نبود با این عنوان ؟ جلب توجه لازم داری یا چی ؟ هر ایمیل جدیدی لازم نیست که یه تاپیک بزنی براش که

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=206956

عزیز تاپیک ایشون با اون تاپیک فرق میکنه

Meistero
March 10th, 2019, 04:35
درود!

سختیها و گرفتاریها آزاردهنده ست.ولی هر چقدر بیشتر بشه به سود ملت ایران خواهد بود.
" دونالد شیر دل " یا " دونالد زبل "؟این آدم بظاهر خل و چل کارشو بلده!

shivahost
March 10th, 2019, 10:13
درود!

سختیها و گرفتاریها آزاردهنده ست.ولی هر چقدر بیشتر بشه به سود ملت ایران خواهد بود.
" دونالد شیر دل " یا " دونالد زبل "؟این آدم بظاهر خل و چل کارشو بلده!

.....

سیدرضا بازیار
March 10th, 2019, 14:00
داش خوشت میاد از تاپیک اضافی باز کردن ؟ مگه یه تاپیک قبلا نبود با این عنوان ؟ جلب توجه لازم داری یا چی ؟ هر ایمیل جدیدی لازم نیست که یه تاپیک بزنی براش که

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=206956

اون تاپیک وقتی ایجاد شد که پیمنت ۲۴ برای مدتی از دسترس خارج شد و دلیلش رو بروز کردن سایت مطرح کردند

اما الان وضعیت فرق کرده. این مجموعه اعلام کرده که دیگه به فعالیت خودش ادامه نمیده!

alimosavi
March 10th, 2019, 14:26
دولت اعلام کرد خرید و فروش ارز بصورت مجازی ممنوعه احتمالا بهمین خاطر هست . یعنی مردشور حسن کچل و وزیر فناوری اطلاعاتشو ببرن با اقدامات خریشون .

bepad
March 10th, 2019, 14:50
دولت اعلام کرد خرید و فروش ارز بصورت مجازی ممنوعه احتمالا بهمین خاطر هست . یعنی مردشور حسن کچل و وزیر فناوری اطلاعاتشو ببرن با اقدامات خریشون .

سلام

این مورد مربوط به فروش اسکناس است در خیلی از کانال ها و... دلار نقدی و.. فروش میره اما فروش و پرداخت paypal رو شامل نمیشه!

gdfire
March 10th, 2019, 21:22
تو تلگرام و اینستاگرام همین الان راحت خرید فروش میشه

asrhosting
March 10th, 2019, 21:39

حسن رو خوب اومدی !

abrand
March 12th, 2019, 01:01
سلام
من خودم وبمسترم و بشدت مخالف سنگ اندازی برای کسب و کارها هستم
ولی میبینم که بی دلیل و ندونسته تعدادی از دوستان انتقاد بی موردی میکنن و میگن که یه نفر خواست خدمات ارائه بده یا کار بکنه دولت نزاشت

منم دقیقا مثل شما همین فکر رو میکردم ولی یه موردی رو دیدم و قضیه برام مشخص شد

اگر میخواهید از قضیه اطلاع پیدا کنید کافیه ارتباط افراد کلیدی این شرکت رو با آقای کمالیان(آشیانه)یه بررسی بکنید.همین

BazPardakht.Com
March 12th, 2019, 01:07

خیلی ساده ای دوست عزیز
ماجرا خیلی بزرگتر از ایرانه و مشکلاتی که به وجود اومده رو هنوز خبر نداری
کمی اطلاعات جمع کنی شما هم متوجه میشی چه اتفاقی افتاده

shayantl
March 12th, 2019, 01:37
ارتباط آشیانه با پیمنت 24 چیست؟

هممون میدونیم که مدیر آشیانه یک کلاهبردار هست

mehrangta
March 12th, 2019, 08:54
از دوستان کسی جایگزین مناسبی میشناسه ؟

bepad
March 12th, 2019, 09:37
https://www.paymentstate.com

Kian
March 12th, 2019, 10:29
خیلی ساده ای دوست عزیز

سلام

چه مشکلاتی؟ لطفا شفاف سازی کنید

متشکرم

SamaN DL
March 12th, 2019, 11:25
خیلی ساده ای دوست عزیز

بزرگوار ممکنه مارو هم در جریان بزارین؟

سیدرضا بازیار
March 12th, 2019, 13:56
سلام
من خودم وبمسترم و بشدت مخالف سنگ اندازی برای کسب و کارها هستم
ولی میبینم که بی دلیل و ندونسته تعدادی از دوستان انتقاد بی موردی میکنن و میگن که یه نفر خواست خدمات ارائه بده یا کار بکنه دولت نزاشت

منم دقیقا مثل شما همین فکر رو میکردم ولی یه موردی رو دیدم و قضیه برام مشخص شد

اگر میخواهید از قضیه اطلاع پیدا کنید کافیه ارتباط افراد کلیدی این شرکت رو با آقای کمالیان(آشیانه)یه بررسی بکنید.همین

بعد از این اتفاق ها در صفحه اول سایت پیمنت۲۴ اسم و عکس بهروز کمالیان حذف شد...

ولی اگه اتفاقی هم افتاده باشه، حالا باید سایتشون کامل بسته بشه! ولی در برخی موارد دیگه داره به فعالیتش ادامه میده

چند روز پیش توی پیمنت ۲۴ یه پیام ارسال کردم که اگه به فعالیت تون ادامه نمیدین ما بریم سراغ یه صرافی دیگه. چند روز بعدش توی اینستاگرام یه پیام از طرف یه نفر برام ارسال شد. مطمئن هستم از طرف پیمنت ۲۴ ارسال شده! ولی چرا آدرس سایت شون رو تغییر دادن؟

http://uupload.ir/files/zjew_screen_shot_1397-12-21_at_12.51.42.png

shivahost
March 12th, 2019, 14:28
فکر کنم قربانی کلاهبرداری بزرگی در زمینه ارز دیجیتال شدند.

nofoozgar
March 12th, 2019, 15:32
ارتباط آشیانه با پیمنت 24 چیست؟

هممون میدونیم که مدیر آشیانه یک کلاهبردار هست

چه ارنباطی ؟

BazPardakht.Com
March 13th, 2019, 03:43
ولی اگه اتفاقی هم افتاده باشه، حالا باید سایتشون کامل بسته بشه! ولی در برخی موارد دیگه داره به فعالیتش ادامه میده

فقط فعلا ارزهای دیجیتالی داره کار می کنه

- - - Updated - - -

بزرگوار ممکنه مارو هم در جریان بزارین؟
تنها چیزی که می تونم بگم اینه که برداشت های متفاوتی احتمال داره به وجود بیاد
اینستاگرام اقای سهیل شهیدی رو باز کنید
https://www.instagram.com/soheil_shahidi/
بنده یکی از دنبال کننده های ایشون بودم
ایشون با همسرشون برای ثبت شرکت و اقامت به کشور انگستان تشریف برده بودن و هر روز تعداد زیادی استوری و پست میزاشتن
از یه تایمی یهو دیگه خبری نشد و سایتشون برای زمان موقتی از دسترس خارج شد
و سایت مجدد کارش رو شروع کرد ولی از اطلاعیه که زدن که دیگه نمی تونیم کار کنیم ذهنیت هارو کمی انحراف کرد به سمت کشور انگستان و اقای شهیدی که شاید اتفاقی اونجا افتاده
حالا بر اساس مواردی که بالا گفتم خودتون برداشت کنید

esfahanhost
April 13th, 2019, 02:20
ممکن است در خارج بعنوان پول شوئی یا دور زدن تحریم ها واسشون دردسر درست کرده باشند که اگر چنین شده باشد حسابشان با کرام الکاتبین است ، امیدواریم مشکل حل شود ، کارشون واقعا عالی و به لحظه بود

manima2
April 22nd, 2019, 19:35
بعد از این اتفاق ها در صفحه اول سایت پیمنت۲۴ اسم و عکس بهروز کمالیان حذف شد...

چند روز پیش توی پیمنت ۲۴ یه پیام ارسال کردم که اگه به فعالیت تون ادامه نمیدین ما بریم سراغ یه صرافی دیگه. چند روز بعدش توی اینستاگرام یه پیام از طرف یه نفر برام ارسال شد. مطمئن هستم از طرف پیمنت ۲۴ ارسال شده! ولی چرا آدرس سایت شون رو تغییر دادن؟

http://uupload.ir/files/zjew_screen_shot_1397-12-21_at_12.51.42.png

خیلی جالبه
کسی با این شرکت کار کرده؟
به نظرم از نحوه پاسخگویی و کیفیت کارشون میشه موثق بودن این خبر رو تایید یا رد کرد

Cyrus.The.Great
April 23rd, 2019, 19:08
واقعا خیلی عجیب بود که چرا اینطور شد. وقتی شنیدم شوکه شدم!
حتما اتفاقات خیلی مهمی رخ داده بود که این تصمیم رو گرفتن.
متاسفانه توی ایران هم وقتی چنین مسائلی پیش میاد هیچوقت کسی توضیحی نمیده که چی شده.