PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خطای مکرر در اینماد

abasfar
January 21st, 2019, 10:19
سلام دوستان
به تارگی از دوستان تو سایت اینماد فرم پر کرده؟ تو سامانه جدید وقتی از تولبار دربافت کد سایت ... را میزنیم بعد درخواست درگاه بانکی (تو سامانه جدید اطلاعات و .. تایید میشه بعد که این مرحله میاد) که میزنم یک فرم باز میشه
1.اطلاعات درگاه بانکی فقط درگاه بانک ملی را میاره (کسی میدانه چه طوری باید مقلا یه پرداخت را اینجا انتخاب کنم ؟)
2.بعد از پر کردن تمام اطلاعات خطای زیر را میده کلا اینجا که اصلا شماره حساب نداریم اخه فقط کد شبا داریم

امکان ثبت درخواست به علت فقدان اطلاعات حساب مقدور نیست، زیرا فرمت شماره حساب صحیح نمی باشد ,
39011

mask-online
January 21st, 2019, 11:24
با سلام
از طریق نماد درگاه نگیرید و اطلاعات بهشون ندید
فقط همینمون مونده اطلاعات بانکی و واریز ها رو بررسی کنن
از بانک ملت درخواست بدید جداگانه یا اگر بانک ملی از طریق خود بانک اقدام کنید

IranianServer
January 22nd, 2019, 03:35
سلام دوستان
به تارگی از دوستان تو سایت اینماد فرم پر کرده؟ تو سامانه جدید وقتی از تولبار دربافت کد سایت ... را میزنیم بعد درخواست درگاه بانکی (تو سامانه جدید اطلاعات و .. تایید میشه بعد که این مرحله میاد) که میزنم یک فرم باز میشه
1.اطلاعات درگاه بانکی فقط درگاه بانک ملی را میاره (کسی میدانه چه طوری باید مقلا یه پرداخت را اینجا انتخاب کنم ؟)
2.بعد از پر کردن تمام اطلاعات خطای زیر را میده کلا اینجا که اصلا شماره حساب نداریم اخه فقط کد شبا داریم

امکان ثبت درخواست به علت فقدان اطلاعات حساب مقدور نیست، زیرا فرمت شماره حساب صحیح نمی باشد ,
39011

سلام
دوست عزیز این مورد رو دقیقا روزی که خبر ارائه درگاه پرداخت رو منتشر کردن بنده تست کردم و براشون تیکت هم زدم و در آخر بعد از پیگیری از بانک ملی متوجه شدم که برای دریافت درگاه بانک ملی صرفا باید شماره حساب از خود بانک ملی داشته باشید و نمیتوانید درگاه سداد رو انتخاب کنید ولی شماره شبای بانک دیگر را بدید ، که قرار بود طی یک اطلاعیه به کاربران اعلام کنن ولی ظاهرا انجام ندادن .
در حال حاضر هم تنها بانک ملی با اینماد فعالیتش رو رسمی کرده وسایر بانک ها فعلا در حال مذاکره هستن . اگر از به پرداخت لازم دارید باید مستقیما با شرکت به پرداخت ملت در ارتباط باشید و خیلی راحت درگاهتون رو فعال میکنن .