PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی شرکت های معتبر و نداشتن مشکل با تحریم

alis
July 3rd, 2009, 15:41
از دوستان خواهش می کنم شرکت های معتبری که با تحریم ایران مشکلی ندارند و می شه از ایران پول پرداخت کرد معرفی نمایند

Arashdn
July 3rd, 2009, 15:47
لطف نیازتون رو دقیق تر توضیح بدید

mehdi24
July 3rd, 2009, 15:53
giga-international.com

Sajad
July 3rd, 2009, 21:18
منظور چه شرکتیه؟ چه خدماتی باید بده این شرکت مورد نظر؟

Kambiz
July 3rd, 2009, 22:25
لطفکنین پستتون رو کامل بزنین که اینجوری اسپم جمع نشه
5 تا پست هنوز جوابی نگرفتی

alis
July 4th, 2009, 00:28
...فکر می کنم موضوع ساده هست معرفی شرکت های معتبر خارجی از لحاظ کارایی و همچنین موضوع مهم این که با ایران ( از لحاظ تحریم ) مشکل نداشته باشند ...

هدفم از ایجاد این پست همین بود ... فکر کنم در فروم جای مستقلی که راجب ارائه دهندگان خارجی وی پی اس بحث شده باشه وجود نداره...

شما الان به این لیست نگاه کنید شرکت های معتبری هستند با قیمت و کارایی عالی ...اما واقعا در اینکه کدامیک با ایران مشکل ندارند یا خدماتشون واقعی است جای سوال داره

http://www.webhostingstuff.com/category/Virtual-Private-Servers.html

mehdi20
July 4th, 2009, 00:42
دوست عزیز بطور کل همه ی شرکت های اروپایی و امریکایی ملزم به رعایت قوانین هستند و اگر شرکت هایی به ایرانیان سرویس می دهند بصورت پنهانی انجام میشه و اگر براشون دردسر بشه به راحتی سرویس دهی رو قطع میکنن . این مطلب بدون حتم شامل همه ی شرکت ها میشه . در حال حاضر حتی برند های معتبر که سالها به ایرانیها سرویس بی نقص میدادند ایران رو تحریم کردند . در این میان سایت های خبری زیادی وجود داشت حتی یکی از دوستان من هم دچار این گرفتاری شد که دلیل این مسئله رو از سرور هم جستجو کرد و جوابشون این بود که بخاطر قوانین جدیدی که بهشون ارائه شده هر شرکتی که با کشور های تحریم شده مراوده داشته باشه پروانه یا مجوزشون رو باطل میکنن .

Sajad
July 4th, 2009, 08:05
تاپیکی در این مورد زده شد.
به سلامتی جز یکی دو مورد کسی دیگه معرفی نکرد (شایدم دلیلش اینه فقط همین 2-3 تا هستند.)
چندتای دیگری هم معرفی شد که تجربه و سابقه نشون داده بود هرچند آمریکایی هستند اما هوای مشتری ایرانی رو هم دارند.
یه جستجو کنید پیدا میکنید ترجیحا این بحث رو هم به ادامه اون منتقل کنید تا تاپیکا پراکنده نشه . موفق باشید.

Vahid
July 4th, 2009, 09:43
vpsland.com خوبه سرویس هاش

alis
July 6th, 2009, 13:07

ممنون اقای مدیر

من باهاش مکاتبه داشتم در مورد ایران بله مشکلی نیست :

Hello,

Thank you for your interest in VPSLand services. You can use our services with out any problem. We accept direct Credit Card payments as well as Major Credit Cards and e-Checks through Paypal.

Thanks,
Rob
VPSLAND.com Support

Ticket Details
===================
Department: VPSLAND.com Support
Priority: Medium
Status: Closed

alis
July 16th, 2009, 02:43

دوستان این سایت چقدر معتبر هستش ؟

من ازش براورد قیمت خواستم از من اطلاعات زیر (مربوط به وی پی اس فعلیم ) رو می خواد

1-نوع سیستم عامل
2- ای پی ادرس
3- پسورد روت !

حالا شماره یک و دو می شه داد ولی این پسورد روت خواستن چه صیغه ای هست ؟؟؟

بعد سرویس وی پی اس هاش هزینه جانبی دیگری نداره ؟

Fazaha
July 16th, 2009, 06:28
dedicatednow
caro
wiredtree

mehrserver
July 26th, 2009, 20:03
اقا کسی تاحالا از vps land گرفته؟
دوستم میخاد بگیره کفته تحقیق کنم
اپتایم - پشتیبانی شون خوبه؟

mehrserver
July 26th, 2009, 20:04
به ایرانی ها نمیدن!:دی
Due to some technical problem we do not accept orders from Iran.

parsbin
August 22nd, 2009, 13:41
dediserv.eu رو کسی میشناسه؟
چطور شرکتیه؟

aoscentral
August 22nd, 2009, 14:12
دوستان این سایت چقدر معتبر هستش ؟

من ازش براورد قیمت خواستم از من اطلاعات زیر (مربوط به وی پی اس فعلیم ) رو می خواد

1-نوع سیستم عامل
2- ای پی ادرس
3- پسورد روت !

حالا شماره یک و دو می شه داد ولی این پسورد روت خواستن چه صیغه ای هست ؟؟؟

بعد سرویس وی پی اس هاش هزینه جانبی دیگری نداره ؟

vpsland هیچ مشکلی با ایران نداره .

دو نفر به نام Chris , NIck در اون فعالیت می کنند که هر دو هم آدم های جالب و قابل اطمینان هستن !

persiancity
November 2nd, 2009, 20:01
vps خارجی که مدیرش ایرانی نباشه!! معرفی کنید

persiancity
November 3rd, 2009, 20:59
کسی نیست جواب ما رو بده؟>:P
vpslink مشکلی نداره با ایران؟

HugeServer
November 3rd, 2009, 21:09
vpsland هیچ مشکلی با ایران نداره .

دو نفر به نام Chris , NIck در اون فعالیت می کنند که هر دو هم آدم های جالب و قابل اطمینان هستن !

کسی نیست جواب ما رو بده؟>:P

....

Mostafa
November 3rd, 2009, 21:44
از دوستان خواهش می کنم شرکت های معتبری که با تحریم ایران مشکلی ندارند و می شه از ایران پول پرداخت کرد معرفی نمایند
سلام

VPS از ByetHost . (http://byethost.com/index.php/vpsplans)
Plan هاشو ببینید، خرید خواستید بکنید در خدمتم!
با ایران مشکلی ندارند . بپرسید :
http://byet.org/contactus.php

در ضمن،

دوست عزیز بطور کل همه ی شرکت های اروپایی و امریکایی ملزم به رعایت قوانین هستند و اگر شرکت هایی به ایرانیان سرویس می دهند بصورت پنهانی انجام میشه و اگر براشون دردسر بشه به راحتی سرویس دهی رو قطع میکنن . این مطلب بدون حتم شامل همه ی شرکت ها میشه . در حال حاضر حتی برند های معتبر که سالها به ایرانیها سرویس بی نقص میدادند ایران رو تحریم کردند . در این میان سایت های خبری زیادی وجود داشت حتی یکی از دوستان من هم دچار این گرفتاری شد که دلیل این مسئله رو از سرور هم جستجو کرد و جوابشون این بود که بخاطر قوانین جدیدی که بهشون ارائه شده هر شرکتی که با کشور های تحریم شده مراوده داشته باشه پروانه یا مجوزشون رو باطل میکنن .

مورد فوق شامل شرکت های کشور آمریکا می شود که از تجارت با ایران منع شدند.
ایران با انگلیس، فرانسه و آلمان هم تجارت داره چه برسه به سایر کشورهای اروپایی.

persiancity
November 4th, 2009, 22:28
....

vpslink نه land...

msvisacard
December 3rd, 2009, 19:49
Web Hosting : Professional Web Hosting from Just Host (http://www.justhost.com) ادعا ميكنه كه با ايرانيا مشكل داره ولي از اونجايي كه به دليل ركود اقتصادي شركت ها اوضاع مالي

خوبي ندارند مدير justhost به من پيشنهاد همكاري داد ولي به صورت محرمانه cpanel هم كه ديگه كاري به ايرانيا نداره