PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تلویزیون برنامه خنداونه چجوری کار میکنه؟!!

Ghasemi9669
January 16th, 2019, 14:19
دوستان دقیقا نمیدونستم موضوع رو چی بزارم ببخشید

خب سوالم اینه توی تصاویر زیر که میبینید همشون پشت تصاویر تلویزیون برنامه خندوانه هست که وقتی فیلمی عکسی چیزی میخوان بزارن اونجا پخش میشه

خب سوال اینه وقتی اینا اینکارو میکنن داخل تلویزیون نه صفحه دسکتاپی یا ... نیست نه موسی نه چیزی فقط فیلم پخش میشه بعدش قطع میشه

چجوری اینکارو می کنن؟ نرم افزاری هست که بشه با ویندوز این کارو کرد و روی پرژکتور انداخت؟

38999390003900139002

- - - Updated - - -

دوستان بزارین اینطوری توضیح بدم :

مسابقه هوش برتر رو که دیدین؟ دقیقا قراره چنین مسابقه ای رو اجرا کنیم و اون صفحه ای که امتیاز ها نشون داده میشه باید هربار تغییر کنه ( امتیازاشون ) قبلا با پاورپوینت به صفحه ساختم و فقط امتیاز هارو تغییر میدادم ولی الون میخوام حرفه ای بشه و موس یا صفحه دسکتاپی نشون داده نشه فقط امتیاز ها تغییر کنه

چجوری این کارو کنم؟

sepahanserver
January 16th, 2019, 15:11

خب سوالم اینه توی تصاویر زیر که میبینید همشون پشت تصاویر تلویزیون برنامه خندوانه هست که وقتی فیلمی عکسی چیزی میخوان بزارن اونجا پخش میشه

خب سوال اینه وقتی اینا اینکارو میکنن داخل تلویزیون نه صفحه دسکتاپی یا ... نیست نه موسی نه چیزی فقط فیلم پخش میشه بعدش قطع میشه

چجوری اینکارو می کنن؟ نرم افزاری هست که بشه با ویندوز این کارو کرد و روی پرژکتور انداخت؟

38999390003900139002

- - - Updated - - -

مسابقه هوش برتر رو که دیدین؟ دقیقا قراره چنین مسابقه ای رو اجرا کنیم و اون صفحه ای که امتیاز ها نشون داده میشه باید هربار تغییر کنه ( امتیازاشون ) قبلا با پاورپوینت به صفحه ساختم و فقط امتیاز هارو تغییر میدادم ولی الون میخوام حرفه ای بشه و موس یا صفحه دسکتاپی نشون داده نشه فقط امتیاز ها تغییر کنه

چجوری این کارو کنم؟

درود
یک برنامه هست اسمش تو ذهنم نیست پیدا کردم میگم بهتون
میتونی مدیریت کنی چه فایلی پخش بشه و چطوری پخش بشه حتی بتونی روش لوگو بیندازی و ....

Ghasemi9669
January 16th, 2019, 15:18
درود
میتونی مدیریت کنی چه فایلی پخش بشه و چطوری پخش بشه حتی بتونی روش لوگو بیندازی و ....

ممنون داداش، تا وقتی تو اسمشو یادت بیاد من توی گوگل چی سرچ کنم تا به نتیجه ای برسم؟

SIBHost
January 16th, 2019, 15:42

38999390003900139002

- - - Updated - - -

چجوری این کارو کنم؟

دوست عزیز این برنامه ها معمولا از سخت افزارهایی به نام live video mixer استفاده میکنند که چند ورودی (دوربین) داره و یک یا چند خروجی(مانیتور، لایو، ذخیره آفلاین).

برای یافتن نرم افزارهای مشابه کلمه "live video mixer software" رو جستجو کنید.

Ghasemi9669
January 16th, 2019, 15:54
دوست عزیز چجوری من این کارو کنم :

؟

irserver.net
January 16th, 2019, 16:06
دوست عزیز زمانی که شما لب تاپ رو به پروژکتور وصل کردید روی دستگاه کلید پنجره و حرف P رو فشار دهید و گزینه second screen only رو انتخاب کنید - تا حدودی به شما کمک میکنه ولی دوستان راهنمایی های حرفه ای تر بیان کردن

امیدوارم به کارتون بیاد

Ghasemi9669
January 16th, 2019, 18:36
دوست عزیز زمانی که شما لب تاپ رو به پروژکتور وصل کردید روی دستگاه کلید پنجره و حرف P رو فشار دهید و گزینه second screen only رو انتخاب کنید - تا حدودی به شما کمک میکنه ولی دوستان راهنمایی های حرفه ای تر بیان کردن

امیدوارم به کارتون بیاد

داداش درست ولی توی این حالت موس دیده میشه، چیکار کنم موس دیده نشه؟

Ghasemi9669
January 17th, 2019, 13:42
درود

داداش اسمش یادت نیومد؟

ali215215
January 17th, 2019, 14:32
کلا تجهیزات چند میلیادری نیازداره
مثل ساخت انیمیشین که 99 درصد فکر میکنند با کامپیوتر است -ول کلا با سخت افزارهای میلیادری است وکامپیوترهای مخصوصخود سخت افزارها
اصلا نمی شه شبیه سازی کرد با وسایل معمولی

karjoo
January 18th, 2019, 04:20
کی گفته انیمیشن تجهیزات میلیاردی میخواد
چرا امار غلط میدید

کلا تجهیزات چند میلیادری نیازداره
مثل ساخت انیمیشین که 99 درصد فکر میکنند با کامپیوتر است -ول کلا با سخت افزارهای میلیادری است وکامپیوترهای مخصوصخود سخت افزارها
اصلا نمی شه شبیه سازی کرد با وسایل معمولی