PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل لود سایت

mask-online
January 15th, 2019, 12:26
با سلام
یکی از سایتهامون بطور ناگهانی دچار مشکل شده
شاهد مصرف بالای منابع هستیم
سرعت لود سایت به شدت بالا رفته

https://sakhtemansaz.com

قابل توجه هست افزونه های کش ریخته شد اما تاثیری در لود و کم شدن منابع نداشت

دوستانی که توانایی انجام دارند پس از بررسی اعلام کنند و هزینه و شرایط رو بفرمایند

SIBHost
January 15th, 2019, 13:00
درود بر شما

1- TTFB بسیار بالاست: 10.26 ثانیه -> زمان ارسال درخواست و پاسخ سرور به کاربر باید میلی ثانیه ای باشه
2- دو عدد Render Blocking جاوا اسکریپت در سایت وجود داره که باعث کندتر شدن لود سایت میشه (typed.min.js - demos.js) در ضمن اینها خطای 404 میدن.
3- بهینه سازی خاصی انجام نشده.

موفق باشید

mask-online
January 15th, 2019, 16:57
با سلام
تشکر از پاسخگویی شما
بله متاسفانه اخیرا این مشکل بوجود اومده و لود به شدت افزایش پیدا کرد این زمان گاها به 20 ثانیه یا بیشتر هم میرسه
دو موردی که فرمودید رو حذف کردم اما تاثیری نداشت
متاسفانه یکی از همکاران بدون اطلاع افزونه های سایت رو بروزرسانی کردند و از اون موقع مشکل ایجاد شد

SIBHost
January 15th, 2019, 17:37
Time To First Byte ارتباطی به اسکریپت و یا افزونه نداره،
زمانی که شما کلید اینتر رو میزنید و درخواست به سمت سرور میره تا زمانی که سرور اولین پاسخ رو ارسال کنه TTFB میگن.

سرور شما دیر پاسخ میفرسته که اگر مشکل از پرفورمنس نباشه، از مسیریابی هستش.

hamed9292
January 15th, 2019, 17:40
با سلام
تشکر از پاسخگویی شما
بله متاسفانه اخیرا این مشکل بوجود اومده و لود به شدت افزایش پیدا کرد این زمان گاها به 20 ثانیه یا بیشتر هم میرسه
دو موردی که فرمودید رو حذف کردم اما تاثیری نداشت
متاسفانه یکی از همکاران بدون اطلاع افزونه های سایت رو بروزرسانی کردند و از اون موقع مشکل ایجاد شد

بازشدن سایت شما با هر اینترنت دیتاسنتری با زمان متفاوتی باز میشه . برای مخابرات خراسان رضوی 5 ثانیه ای باز شد . برای اسیاتک برج میلاد 13 ثانیه ای . ولی درکل سرعت لود سایتتون مشکل داره . سایت من همین مشکل رو داره بیشترش از سمت هاستینگ من بود

mask-online
January 15th, 2019, 17:40
سلام مجدد
راه حل چیست؟ چه کاری باید انجام داد؟
ممنون میشم بفرمایید هزینه هم اعلام کنید پرداخت میشه

- - - Updated - - -

سایر هاست ها روی همین سرور بدون مشکل هستند
متاسفانه این سایت دچار مشکل شده

sazsaz
January 15th, 2019, 18:24
درصورت رفع نشدن مشکل با بنده در ارتباط باشید