PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ConfigServer.pro سایت را برای فروش گذاشته؟

Alt+F4
January 14th, 2019, 20:11
با سلام
از این سایت لایسنس خریدم و مشکلی پیدا کردم با سی پنل خواستم تیکت بدم دیدم سایت رو گذاشتن برای فروش؟جریان چی هست؟

hoka
January 14th, 2019, 20:16
با سلام
از این سایت لایسنس خریدم و مشکلی پیدا کردم با سی پنل خواستم تیکت بدم دیدم سایت رو گذاشتن برای فروش؟جریان چی هست؟

!
والا برای من که اوکی هست لایسنس هام هم اوکی هستند . فکر نکنم آقای سنجری همچین سایتی رو بفروشه کلا فکرشم نمیکنه هیچ وقت :d

laser1
January 14th, 2019, 20:18
با سلام

با آی پی خارج که باز میکنی این پیام رو مده با آی پی ایران باز کنید

Alt+F4
January 14th, 2019, 20:19
با ای پی خارج نوشته for sale
با ای پی ایران اوکی هست
همه میگن این آقا قدیمی هست،
جریان چی هست؟

- - - Updated - - -

این پیام رو دیدم یاس آی تی هم رفتم دیدم ای نماد منقضی شده،گفتم خلاص!
آقای سنجری خداوکیلی اگر یه روز خواستی سرویس رو قطع کنید بفرمایید قبلش که فکری به حال مشترکینمون بکنیم شرمنده مردم نشویم

hoka
January 14th, 2019, 20:28
احتمال داره ابیوزی چیزی اومده روی دامنشون یا یه همچین چیزی خواستن رد گم کنن . نمیدونم والا احتماله

mehdi741
January 14th, 2019, 20:29
This domain for sale Unfortunately we have to close the website. Our team is no longer active. The domain is for sale. Our suggested price is $ 999. contact us (info@configserver.pro)
— CSP Project

====================
اگر مال سنجری باشه قبلا از یاس ای تی ازشون سرویس داشتم بحدی سیستم تیک دهیشون کند بود که سریع سیر سرور هامو فول بکاب گرفتم جا به جا کردم ....جواب هر تیکت 5 روز

Alt+F4
January 14th, 2019, 20:31
This domain for sale

Unfortunately we have to close the website. Our team is no longer active. The domain is for sale. Our suggested price is $ 999. contact us (info@configserver.pro)
— CSP Project

====================
اگر مال سنجری باشه قبلا از یاس ای تی ازشون سرویس داشتم بحدی سیستم تیک دهیشون کند بود که سریع سیر سرور هامو فول بکاب گرفتم جا به جا کردم ....جواب هر تیکت 5 روز

انصافا جواب تیکت های من رو سریع دادن تا حالا

MehdiSele
January 14th, 2019, 20:36
احتمال داره ابیوزی چیزی اومده روی دامنشون یا یه همچین چیزی خواستن رد گم کنن . نمیدونم والا احتماله

خیلی وقته اینطوری هستش

vpgroup
January 14th, 2019, 20:38
با سلام و احترام

لطفا تنها با ای پی ایران وارد سایت شوید و سایت ایشون هیچ مشکلی ندارند و آپ هستند .

موفق باشید

AINALE
January 14th, 2019, 20:39
سایتشون مشکلی نداره و براحتی باز میشه و رو سایتشونم نذاشتن برا فروش
شما با ف ی ل ت ر میرین ایشون هم ای پی های خارج رو بستن و با ای پی های ایرانی سایتشون بدون مشکل بالا میاد

Alt+F4
January 14th, 2019, 20:57
مدیر جان این تاپیک رو حذف کن!

shayantl
January 15th, 2019, 00:49
این کلکی هست که ایشون برای رد گم کردن سیپنل و سایر سیستم ها انجام دادن و فقط با ایران باز میشه

اینم بگم که پاسخ گوییشون کاملا مودبانه و کامل هست