PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : باگ های سی پنل

takinhost
February 5th, 2011, 10:22
سلام دوستان میتونید یک کمک بهم بکنید من یک سی پنل دارم ولی سرور امنیت نداره خودم کانفیگ کردم من اماتور هستم و چیز زیادی بلد نیستم من میخوام سرور رو درست تنظیم کنم الان سرور کامل تنظیم است اما ایمیل سرور کار نمیکنه راستی یک سوال دیگه هم دارم کاربرهای من یا وردچرس کار میکنن ولی وقتی بخواد چیزی رو نصب کنن ftp این چیزها رو میخود راستی وقتی هم قالب رو میخوان ویرایش کنن کلید ویرایش نیست ممنون میشم کمکم کنید

it-net
February 5th, 2011, 10:40
دوست من برای امنیت و کانفیگ باید به فرد خبره هزینه ای پرداخت کنید تا براتون این کارو انجام بده.
در مورد ساخت حساب ftp باید بگم باید وارد سی پنل بشیم و از قسمت ftp accunt یوزر خودتونو بسازین.
و مورد آخری که اون به خود وردپرس ربط داره و به هاست ربطی نداره مشکل رو از خود cms بررسی کنید

takinhost
February 5th, 2011, 10:43
cms این کجا هست و چطوری میشه تنظیم کرد من رفتم داخل انجمن وردپرس گفتم phpini و اون که میگم اف تی پی داخل خود وردپرس میده که نام کاربری و پسورد هاست رو میدم قبول میکنه من نمیخوام این بیاد داخل وردپرس راستی این phpini کجای سرور است

it-net
February 5th, 2011, 10:58
فایل php.ini در /public_html یا همون www قرار داره که همراه با وردپرس نصب میشه (یهتی در اون پوشه قرار میگیره).
در مورد قراردادن ftp باید بگم اگر نمی خواهید نام کاربری هاست و رمز اونو قرار بدین یک حساب ftp از سی پنل ایجاد کنید و آدرس رو رویه /public_html قرار بدین و تا به روت هاست دسترسی پیدا کنه با این کار نام کاربری و کلمه عبور اصلی هاست رو نمیدین

takinhost
February 5th, 2011, 11:04
ممنون از این کمک اما درست نشد اقا این رو درست میکنم خودم فقط مال ایمیل سرور که ایمیل نمیفرسته

irlogo
February 5th, 2011, 14:04
پرمیشن پوشه perl رو محدود کردید؟

takinhost
February 5th, 2011, 14:28
دوستان کسی نیست کمک کنه برای ایمیل سرور مجازی من

Talahost.Com
February 5th, 2011, 16:05
شما تو پست اول نوشتید سرور امنیت نداره، تو امضا نوشتید امنیت 100%؟