PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : واریز اشتباه به حساب ملت !!!

OMIDTU5
January 9th, 2019, 15:03
سلام
مبلغ 2 میلیون از طریق اینترنت بانک ملت به کارت ملت شخصی به صورت اشتباه واریز کردم . متاسفانه 1 رقم اشتباه زدم و اشتباه واریز شده
با بانک تماس گرفتم میگه باید مراجعه کنی به شعبه و بگی از پشت باجه تماس بگیرن برگردونن
مشکل اینجاست من خارج کشورم . کسی اشنا تو بانک ملت داره شماره تماس صاحب حساب رو بهم بده ؟ حق زحمت خودشم میدم

hamra
January 9th, 2019, 15:30
دقیقا همینطوره و بانک بدون اجازه فرد نمیتونه برگشت بزنه به حساب شما
و فکر نکنم شماره تماس رو بدن از همونجا تماس میگیرن / مگر اینکه اشناباشه کسی توی بانک ملت که بشه گیر اورد

OMIDTU5
January 9th, 2019, 15:47
خیلی نگرانم نمیدونم چیکار کنم
با شعبه خارج کشور تماس گرفتم که برم اونجا گفتن ما نمیتونیم و با داخل ایران ارتباط نداریم !

laser1
January 9th, 2019, 15:52
خیلی نگرانم نمیدونم چیکار کنم
با شعبه خارج کشور تماس گرفتم که برم اونجا گفتن ما نمیتونیم و با داخل ایران ارتباط نداریم !

باید یکی از دوست و آشناهاتون که توی بانک ملت باشه پارتی بازی کنه اون شماره تماس طرف رو بهت بده اگر آشنا نباشه نمیدن
بعد تماس بگیری بگی فلانی پول رو من اشتباه زدم طرف هم آدم خوبی باشه برگشت بزنه!

OMIDTU5
January 9th, 2019, 17:12
من با یکی از اشناها تماس گرفتم گفتم فردا بره بانکی که توش حساب دارم و از مسعول شعبه بخواد با صاحب اون حساب تماس بگیره
نمیدونم بانک همکاری میکنه یا نه .

hamra
January 9th, 2019, 17:34
من با یکی از اشناها تماس گرفتم گفتم فردا بره بانکی که توش حساب دارم و از مسعول شعبه بخواد با صاحب اون حساب تماس بگیره
نمیدونم بانک همکاری میکنه یا نه .

بگید تماس بگیره از همون شعبه و موضوع رو شرح بده قطعا طرف اگه انسان باشه میگه شماره کارت رو بفرستین که برگشت بزنه

---
ولی خب اگر هم طرف برگشت نزنه دیگه فکر نمیکنم به هیچ طریقی بشه پول رو پس گرفت حتی اگر شکایت بشه هم بازم نمیشه پول رو پس گرفت .

--
انشاالله که مورد حل میشه و برگشت میزنن .
فقط موقع واریز به حساب مگه اسم طرف نیومد براتون ؟ باید به این موارد توجه میکردین

ticdars
January 9th, 2019, 19:23
سلام
مبلغ 2 میلیون از طریق اینترنت بانک ملت به کارت ملت شخصی به صورت اشتباه واریز کردم . متاسفانه 1 رقم اشتباه زدم و اشتباه واریز شده
با بانک تماس گرفتم میگه باید مراجعه کنی به شعبه و بگی از پشت باجه تماس بگیرن برگردونن
مشکل اینجاست من خارج کشورم . کسی اشنا تو بانک ملت داره شماره تماس صاحب حساب رو بهم بده ؟ حق زحمت خودشم میدم

سلام
اگر آنلاین پرداخت کردید باید یک شماره پیگیری به ایمیلتون اومده باشه
با اون می تونید در سایت بانک ملت ارتباط برقرار کنید و پولتون رو برگردونید

OMIDTU5
January 9th, 2019, 20:06
بگید تماس بگیره از همون شعبه و موضوع رو شرح بده قطعا طرف اگه انسان باشه میگه شماره کارت رو بفرستین که برگشت بزنه

---
ولی خب اگر هم طرف برگشت نزنه دیگه فکر نمیکنم به هیچ طریقی بشه پول رو پس گرفت حتی اگر شکایت بشه هم بازم نمیشه پول رو پس گرفت .

--
انشاالله که مورد حل میشه و برگشت میزنن .
فقط موقع واریز به حساب مگه اسم طرف نیومد براتون ؟ باید به این موارد توجه میکردین

تشکر از توضیحات
من همزمان داشتم با گوشی صحبت میکردم از طریق حواله سحاب بانکداری اینترنتی خواستم به حساب یه صرافی واریز کنم و از اونجایی که فونت ریزی داره متاسفانه بی دقتی کردم و 1 رقم رو اشتباه وارد کردم و نمیدونم چرا به اسم دقت نکردم تایید زدم . برای خودمم عجیبه و بی سابقه !

- - - Updated - - -

سلام
اگر آنلاین پرداخت کردید باید یک شماره پیگیری به ایمیلتون اومده باشه
با اون می تونید در سایت بانک ملت ارتباط برقرار کنید و پولتون رو برگردونید

اگه لطف کنید راهنمایی کنید که چطور میشه این کار رو کرد ؟
من از طریق بانکداری اینترنتی ملت به کارت ملت حواله سحاب زدم . شماره حسابش با یه شماره سریال 6 رقمی تو پنل اینترنتی بانک ملت ثبت شده و شماره کارت هم در فایل صورت حساب هست

ticdars
January 9th, 2019, 20:16
اگه لطف کنید راهنمایی کنید که چطور میشه این کار رو کرد ؟
من از طریق بانکداری اینترنتی ملت به کارت ملت حواله سحاب زدم . شماره حسابش با یه شماره سریال 6 رقمی تو پنل اینترنتی بانک ملت ثبت شده و شماره کارت هم در فایل صورت حساب هست

بسیار خب
شما از طریق حواله ساتنا پرداخت کردید یا پایا؟
برای اطالات بیشتر به این لینک (https://www.bankmellat.ir/contactus.aspx) مراجعه کنید و به پشتیبانی سایت ملت پیام بدید

gdfire
January 9th, 2019, 21:16
یه وکالت تنظیم کن بده به اشناتون وگرنه 99درصد تا خودت نباشی قبول نمی کنن (خودشون د ز د ن ملتم د ز د میدونن)

OMIDTU5
January 10th, 2019, 10:31
شمارشو گیر اوردم . یه خط 913 ... متاسفانه دفعه اول که تماس گرفتم گفت پول چی ؟ اس ام اس برام نیومده !
و دیگه هم جواب تلفن رو نداد

مردم خوبی داریم ...........

nofoozgar
January 10th, 2019, 12:29
شمارشو گیر اوردم . یه خط 913 ... متاسفانه دفعه اول که تماس گرفتم گفت پول چی ؟ اس ام اس برام نیومده !
و دیگه هم جواب تلفن رو نداد

مردم خوبی داریم ...........

مظمئنن جواب نمیده دیگه شما باید از مراحل قانونی اقدام کنید

iraniam2000
January 10th, 2019, 13:42
سلام
اگر جواب تلفن را نداده پس شما هم برو بانک کارت را غیر فعال کن و بعد هم اعلام سرقت اطلاعات کن و بگو اطلاعات کارتم را سرقت کردن و ازش برداشت غیرقانونی شده ..
هم پولت را میگیرن هم کاری میکنن به غلط کردن بیافته

NetworkFA
January 10th, 2019, 13:57
سلام
اگر جواب تلفن را نداده پس شما هم برو بانک کارت را غیر فعال کن و بعد هم اعلام سرقت اطلاعات کن و بگو اطلاعات کارتم را سرقت کردن و ازش برداشت غیرقانونی شده ..
هم پولت را میگیرن هم کاری میکنن به غلط کردن بیافته

بعد سورس آیپی که باهاش پول واریز شده رو چک میکنن میبین vps هست و...

iraniam2000
January 10th, 2019, 14:09
بعد سورس آیپی که باهاش پول واریز شده رو چک میکنن میبین vps هست و...

اتفاقا اصلا با ip و ... کار ندارند بلکه فرد را صدا میکنند میگن این پول از کجا و چطور به حساب شما واریز شده ؟
اگر جواب درست نده و بگه اطلاع نداشتم ، اعلام میکنند چرا گزارش ندادی
از اونجا که ردگیری آی پی کار سختی هست ، معمولا وقتی دنبال باند سرقت باشند تازه میافتن دنبال اینجور موارد که حتی اگر آی پی vps هم باشه باز فردی که پول به حسابش رفته را مقصر میدانند و هیچ وقت نمیان بگن فردی خودش پول به حساب یکی دیگه ریخته
مورد دیدم که فردی عمدا خودش پول به حساب دیگه زده و بعد از اون شکایت کرده و یکجور پاپوش درست کرده
اینجا هم فرد میتونه اعلام کنه که اطلاعاتم را سرقت کردن از بانگ پیگیری کردم و با فردی که پول به حسابش رفته هم تماس گرفتم اما حاضر به برگشت پولم نشده ، اونجاست که کاری میکنند شکر خوردن براش آرزو بشه

demonvictor
January 10th, 2019, 14:11
مگه میشه یک رقم اشتباه بزنین پول اشتباه بره؟ چنین چیزی ممکن نیستش که. کارت های بانکی طوری هستن که به هیچ عنوان تا محدوده عددی بسیار زیادی به هم شبیه نیستن که ازین مشکلات پیش نیاد. این اتفاقی هم که میگین نیفتاده. احتمالا شما به هر دلیل میخایین که شماره کارت یه بنده خدایی رو که دارین، شماره تماسش رو گیر بیارین. درسته؟ خب چرا با چنین سناریویی آخه؟ راه راحت تری هم هستش.

OMIDTU5
January 10th, 2019, 15:36
مگه میشه یک رقم اشتباه بزنین پول اشتباه بره؟ چنین چیزی ممکن نیستش که. کارت های بانکی طوری هستن که به هیچ عنوان تا محدوده عددی بسیار زیادی به هم شبیه نیستن که ازین مشکلات پیش نیاد. این اتفاقی هم که میگین نیفتاده. احتمالا شما به هر دلیل میخایین که شماره کارت یه بنده خدایی رو که دارین، شماره تماسش رو گیر بیارین. درسته؟ خب چرا با چنین سناریویی آخه؟ راه راحت تری هم هستش.

برادر عزیز چرا ندونسته قضاوت میکنی من خارج کشورم نمیتونم برم شعبه به خونه گفتم برن و از متصدی بخوان که از باجه باهاش تماس بگیرن بهش اطلاع بدن که پولو پس بده
و در ادامه هم نوشتم که شمارشو امروز از یکی از اشناها تو بانک ملت گیر اوردم و تماس گرفتم بار اول جواب داد و دفعات بعد هیچ جوابی نداد و پولو پس نمیده

البته 1 رقم نبوده دو رقم بوده ( ارقام 5 و 6 از راست) و بقیه شماره ها دقیقا کپی هم . اگه باز هم باورتون نمیشه من شماره ها رو براتون میفرستم خودتون چک کنید

4 رقم سوم شماره کارت مقصد :

610433785114aaaa

4 رقم سوم شماره اشتباه :

610433785148aaaa

4 رقم شماره خودم :

610433785148bbbb

کارت های دقیقا مشابه ملت وجود دارن با دو رقم متفاوت

دلیلش رو احتمال میدم خطای ذهن من باشه چون شماره کارت خودم رو حفظم و در روز ده ها بار ازش استفاده میکنم و تو همین رنجه و البته 8 رقم اول اکثر شماره کارت های ملت مشابه هست و من 4 رقم سوم رو به دلیل شباهت به شماره خودم حدس میزنم که به دلیل حواس پرتی از حفظ زدم و به اشتباه شماره خودمو زدم .

انتقال با اینترنت بانک بود نمیدونم چرا به اسم طرف دقت نکردم و یه نیم نگاه به شماره انداختم تایید زدم موقع کپی کردن مشخصات واریز متوجه اسم اشتباه شدم !

vistaix
January 10th, 2019, 19:39
فک میکنم نتیجه ای نداشته باش دنبال این کار
البته توی ایران متاسفانه

mehdi741
January 11th, 2019, 12:16
تا خودتون نباشید توی ایران تلاشتون فایده نداره اگر ایران بودید سریع سیر میتونستید دهنش سرویس کنید یه تنظیم شکایت و عریضه نویسی احظاریه دادگستری دم در خونه طرف تا بفهمه یه من ماست چقدر کره داره دوستی داشتم چند سال پیش مبلغی 800 هزار رو اشتباه واریز کرد به حساب شخصی دیگه هر چی زنگ زد گفت برو هر غلطی میخوای بکن ..اونم شکایت کرد احظاریه دادگستری اومد دم در خونه مثل بچه ادم پول پس دادو افتاد به غلط کردن تازه قاضی میخواست براش زندانی هم ببره اینها تا زور بالا سرشون نباشه کاری نمیکنند وسلامم....