PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دریافت اینماد - هاست و دامنه - پلیس فتا

laser1
January 9th, 2019, 14:17
با سلام خدمت دوستان
من به تازگی سایت هاست و دامنه راه اندازی کردم و اینماد دریافت کردم
امروز از پلیس فتا زنگ زدن گفتن شما مسئول فلان سایتی گفتم بله
گفت طی روز های آینده بیا چند تا فرمه پر کن تاکید هم کرد چند بار که آی پی وب سایت همراهت باشه

دوستان دیگری که هاست و دامنه میفروشن همین طوره ؟ از بقیه دوستان همچین فرمی خواسته پلیس فتا ؟

من حدس میزنم روی بحث فیشینگ که اطلاعات کاربر هارو می***ن حساس شدن

hamra
January 9th, 2019, 14:23
خب باید تشریف ببرید
فقط دنبال ای پی هاتون هستند که بتونند مدیریت داشته باشند روی هاستینگ ها که در صورتیکه خواستند اطلاعات مالک یک وبسایت خلاف قوانین رو بدست بیارن از شما کمک بگیرن و ...

چیز خاصی نیست

renjo
January 9th, 2019, 14:38
با سلام خدمت دوستان
من به تازگی سایت هاست و دامنه راه اندازی کردم و اینماد دریافت کردم
امروز از پلیس فتا زنگ زدن گفتن شما مسئول فلان سایتی گفتم بله
گفت طی روز های آینده بیا چند تا فرمه پر کن تاکید هم کرد چند بار که آی پی وب سایت همراهت باشه

دوستان دیگری که هاست و دامنه میفروشن همین طوره ؟ از بقیه دوستان همچین فرمی خواسته پلیس فتا ؟

من حدس میزنم روی بحث فیشینگ که اطلاعات کاربر هارو می***ن حساس شدن
هرکی هاستینگ داره رو میخوان برای تعهد چیزه خاصی نیست

IranianServer
January 9th, 2019, 18:14
والا توی این چند سالی که نماد داشتیم تا به حال نشده که تماسی داشته باشن و بگن بیاید برای پر کردن فرم ، مگر اینکه برای دوستانی که تازه اقدام به دریافت نماد کردند اینطور شده ، باز هم قبل از رفتن منتظر نظرات دوستان باشید و مطمئن بشید که حتما از سمت فتا بوده و مشکلی نباشه

hamra
January 9th, 2019, 18:20
اصلا ربطی به نماد نداره تماس فتا

چندین سال پیش که هیچکس نماد هم نداشت برای ساماندهی به هاستینگ ها و شناسایی سرورها و ایپی های هر هاستینگ قرار ملاقات با کلیه مدیران هاستینگ گذاشتند که ما هم رفتیم و برخورد گرمی داشتند و هاستینگ رو اونجا ثبت میکنید و نهایتا ما که ای پی هم اعلام نکرده بودیم !

شما هم تشریف ببرید هیچ کار خاصی نیست و کلا دنبال این هستند که اگر سایتی بعدا خلاف قوانین بود و شاکی و... داشت ببینن کدوم هاستینگ میزبانش هست و از طریق اونها یکسری اطلاعات رو بدست بیارن در صورت امکان .!!
که بارها در همین خصوص با ما ارتباط برقرار کردند توی این چند سال
موفق باشید

laser1
January 9th, 2019, 18:57
اصلا ربطی به نماد نداره تماس فتا

چندین سال پیش که هیچکس نماد هم نداشت برای ساماندهی به هاستینگ ها و شناسایی سرورها و ایپی های هر هاستینگ قرار ملاقات با کلیه مدیران هاستینگ گذاشتند که ما هم رفتیم و برخورد گرمی داشتند و هاستینگ رو اونجا ثبت میکنید و نهایتا ما که ای پی هم اعلام نکرده بودیم !

شما هم تشریف ببرید هیچ کار خاصی نیست و کلا دنبال این هستند که اگر سایتی بعدا خلاف قوانین بود و شاکی و... داشت ببینن کدوم هاستینگ میزبانش هست و از طریق اونها یکسری اطلاعات رو بدست بیارن در صورت امکان .!!
که بارها در همین خصوص با ما ارتباط برقرار کردند توی این چند سال
موفق باشید

یه سوال
آی پی هاستی که روش سایت فروش هست رو بدیم
یا آی پی اون سرور هایی که اکانت هاست هستند؟

hamra
January 9th, 2019, 19:00
یه سوال
آی پی هاستی که روش سایت فروش هست رو بدیم
یا آی پی اون سرور هایی که اکانت هاست هستند؟
بله هدفشون کلیه ای پی های شماست
شما میتونید بگید 1 سرور بیشتر ندارید یا یک ریسلر بیشتر ندارید و فقط 1 ای پی بهشون بدید !

ticdars
January 9th, 2019, 19:20
سلام
من هاستینگ دارم اما اینطور چیزی نمی خواست

laser1
January 9th, 2019, 19:53
سلام
من هاستینگ دارم اما اینطور چیزی نمی خواست

شما رو پیدا نکردن چون اینماد ندارید
مارو که از اینماد پیدا کردن مشخصه

ticdars
January 9th, 2019, 19:58
رفتم از یک هاستینگ که ای نماد 2 ستاره داشت سوال گرفتم
گفتند فرمی چیزی پر نکردند

sepahanserver
January 9th, 2019, 23:41
درود

یه فرم هست که باید ip هاتون رو‌اعلام کنید .
چیز خاصی نیست ، برای من هم تماس گرفتن و هم تیکیت زدن داخل سایت