PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قالب وردپرس دو ستونه با نام woods2

mom
February 5th, 2011, 03:44
قالب وردپرس دو ستونه
طراحی : mohammadweb.com
ناشر : دmohammadweb.com (http://www.mohammadweb.com)
ترجمه و تنظیم : mohammadweb.com
قالب وردپرس چوبین
نام قالب woods2
امکانات
تنظیمات مجزا برای فوتر در بخش پوسته ؛ در این قسمت می توانید از کدهای جاوا و php و HTML استفاده کنید

قرار دادن همه تصاویر در کادر دو لایهً زیبا
امکان گنجاندن ابزارک در ۸ موقعیت مختلف
پشتیبانی از ابزارکها و انواع کدهای php وجاوا در ابزارکها
پشتیبانی عالی ازافزونه های اشتراک کامنت و اشتراک خوراکها
امکان گنچاندن تبلیغات در هدر و در زیر هدر
امکان گنچاندن تبلیغات در فوتر و سایر سایدبارها در ۸ موقعیت
محدوده ۱۰۰۰px Thems Sheet
سازگار با انوع فونتهای فارسی
با قابلیت نمایش دسته ها وزیردسته ها در Vmenu کافیست بر روی یک دسته کلیک کنید تا زیر دستهً آن نیز نمایش داده شود
قالبی زیبا و بسیار سبک در لودینگ
ترجمه لغات سریع انجام گرفت با اینحال سعی کردم چیزی از قلم نیفتد

برای دیدن دموی قالب کلیک کنید (http://mohammadweb.com/?preview=1&template=woods2&stylesheet=woods2&TB_iframe=true)

لینک دانلود
(http://mohammadweb.com/?p=1341)

patteerr
February 5th, 2011, 14:44
ممنون . ولی چندان تعریفی نداشت . رنگهای شادتر و فنت بهتر و سایز مناسبتر .... استفاده کنید

mom
February 6th, 2011, 21:32
ممنون . ولی چندان تعریفی نداشت . رنگهای شادتر و فنت بهتر و سایز مناسبتر .... استفاده کنید

درود بر شما
البته این پوسته ها جهت تعریف و تمجید ارائه نمی شوند .
نمی توان هم رایگان و قانونی را انتظار داشت وهم شق القمر پوسته ها را درخواست کرد:75:

نکته دیگر اینکه همه چیز درون رنگ ولعاب خلاصه نمی شود؛ مهمتر از همه انکه انتخاب یک قالب همیشه سلیقه ای بوده ؛ چه بسا من از رنگی خوشم بیاید که حال شما را به هم زند و البته برعکس ان نیز ممکن است
در ورد پرس به دلیل وجود هزاران افزونه و تنوع در ارائه ابزارها ؛ تقریبا همه استفاده کنندگان از وردپرس بعداز مدتی و به مرور متوجه می شوند که باید به دنبال قالبی باشند که بتواند بیشتر افزونه ها را بخوبی پشتیبانی کند
بنده بیش از 28 پوسته خارجی وردپرس را فارسی کردم از بین انها 18 پوسته قادر به پشتیبانی افزونه های معروف وبشدت ضروری نیستند

و اما جوملا..... بدلیل پشتیبانی هسته از گرافیک عالی و همچنین حساسیت پشتیبانی جوملا نسبت به ماژولها و پلاگینها می توان در حین طراحی یک قالب به اکثر انتظارات پاسخ داد؛ چون در جوملا هر ننه من غریبه ای حق ارائه الحاقات را ندراد:-p

و اما در دروپال
دروپال سیستمی بسیار منعطف است ؛ چنانچه در اختیار یک مخاطب جسور قرار گیرد میتواند براحتی انرا همچون یک موم به هرشکل که مایل است در بیاورد
به نظر من این مورد در میان مدیرتهای محتوا فقط مختص به دروپال است که البته به همین تناسب نیز مخاطبین کمتری را میتواند جذب کند اما چنانچه کسی انرا برگزیند دیگر دل کندن از ان اسان نیست
از طرفی طراحی قالبها برای دروپال بسیار اسانتر از بقیه سیستمها است چون بیشتر rtl و بخش راستچین شدنها از طرف هسته بطور خودکار انجام میشود مگر انکه طراح عمداً پشتیبانی قالب را rtl بردارد

ممنون

patteerr
February 6th, 2011, 23:55
درود بر شما
البته این پوسته ها جهت تعریف و تمجید ارائه نمی شوند .
نمی توان هم رایگان و قانونی را انتظار داشت وهم شق القمر پوسته ها را درخواست کرد:75:

نکته دیگر اینکه همه چیز درون رنگ ولعاب خلاصه نمی شود؛ مهمتر از همه انکه انتخاب یک قالب همیشه سلیقه ای بوده ؛ چه بسا من از رنگی خوشم بیاید که حال شما را به هم زند و البته برعکس ان نیز ممکن است
در ورد پرس به دلیل وجود هزاران افزونه و تنوع در ارائه ابزارها ؛ تقریبا همه استفاده کنندگان از وردپرس بعداز مدتی و به مرور متوجه می شوند که باید به دنبال قالبی باشند که بتواند بیشتر افزونه ها را بخوبی پشتیبانی کند
بنده بیش از 28 پوسته خارجی وردپرس را فارسی کردم از بین انها 18 پوسته قادر به پشتیبانی افزونه های معروف وبشدت ضروری نیستند

و اما جوملا..... بدلیل پشتیبانی هسته از گرافیک عالی و همچنین حساسیت پشتیبانی جوملا نسبت به ماژولها و پلاگینها می توان در حین طراحی یک قالب به اکثر انتظارات پاسخ داد؛ چون در جوملا هر ننه من غریبه ای حق ارائه الحاقات را ندراد:-p

و اما در دروپال
دروپال سیستمی بسیار منعطف است ؛ چنانچه در اختیار یک مخاطب جسور قرار گیرد میتواند براحتی انرا همچون یک موم به هرشکل که مایل است در بیاورد
به نظر من این مورد در میان مدیرتهای محتوا فقط مختص به دروپال است که البته به همین تناسب نیز مخاطبین کمتری را میتواند جذب کند اما چنانچه کسی انرا برگزیند دیگر دل کندن از ان اسان نیست
از طرفی طراحی قالبها برای دروپال بسیار اسانتر از بقیه سیستمها است چون بیشتر rtl و بخش راستچین شدنها از طرف هسته بطور خودکار انجام میشود مگر انکه طراح عمداً پشتیبانی قالب را rtl بردارد

ممنون
بنده هم هیچوقت تعریف و تمجید نمی کنم . چون مطمئنم شما به تعریف هیچکسی احتیاج ندارید . و بنده هم درخواست شق القمر نکردم . در مورد رنگ و ... گفتم .
درضمن یک بازدید کننده هیچوقت به اینکه این قالب افزونه ساپورت میکنه یا نمیکنه توجه نداره . اون فقط چیزی رو که می خواد میبینه . البته مدیر تنها یک نفره و بازدیدکننده یک دنیا انسان... پس بهتره به جای مدیر ، یوزر رو در نظر گرفت . بعدش اینکه آیا کسی هست که از دیدن سایتی با رنگهای شاد و جذاب و ... بدش بیاد ؟ نظر همه انسانها در مورد چیزهای خوب و زیبا یکیه .

لطفا نه ناراحت شوید و نه به دل بگیرید . انتقاد و گفتگوی کاملا دوستانه است .

موفق باشید.

khudeman
February 7th, 2011, 00:09
خیلی زحمت کشیدین . موفق باشی

mom
February 7th, 2011, 02:09
سلام گلم
بنده که از شما بابت انتقاد تشکر کردم
چرا باید ناراحت بشم عزیزم
من فقط گفتم انتخاب رنگ و ظاهر یک قالب کاملا سلیقه ای میباشد چه بسا من از رنگی خوشم بیاید وشما انرا بد تصور کنید ؛ این کاملا طبیعی و حق هر انسانی ست
اما در مورد رنگ شاد
حتی رنگهای شاد نیز برای مخاطبین دارای پروسه های متعددی هستند ؛ این پروسه ها انقدر وسیع و زیاد هستند که ممکن است در انتخاب رنگهای شاد شاهد انتخابهای گوناگون و بشدت سلیقه ای باشیم؛ هرچند رنگ این قالب هیچ شباهتی به رنگهای ماتم زده ندارد:106:
چنانچه با روانشناسی رنگها اشنا باشید بخوبی در می یابید که گفته بالا در این باب صدق میکند
مثال میزنم
من قالب دیگری نیز تهیه کردم که یکی از انها را مخصوصا با یاد فیلسوف بزرگ ؛ اندیشمند وخالق ابرمردان رویائی و همچنین اهنگساز مطرح زمانه خود...
فردریش نیچه تهیه کردم
هم از لحاظ هدر و هم از منظر رنگها؛؛؛ وحتی بکوکها و سایدبارها را به گونه ای طراحی کردم که شما را به دنیای 1860 میلادی میبرد؛ قالب همچون یک تلویزون سیاه سفید با برفکهای مات و خیره کننده و البته منو بار زبر خاکستری مخاطب خود را به محتوا و مطالب قالب جذب میکند ؛ چنانچه مطالب ان با تصاویر قالب همگون باشد می توان از ان یک وبسایت جذاب با نگارشهای اندیشمندانه ساخت؛ دو نمونه از این قالب در اختیار من است نمونه اول را تحویل داده ام و نمونه دوم را هنوز برای دانلود نگذاشتم

امـــا
و بی تردید چنین وبسایتی نه هر مخاطبی را می طلبد و نه هر مخاطبی علاقه ای به فلسفه و اندیشگان پیچیده دارد ؛ پس بخوبی میتوان دریافت هر قالب با هر رنگ و لعابی فقط مخاطب مخصوص خودرا دارد ؛ حتی قالبهای شاد نیز مخاطبین مختلف دارند و نمی توان یک نسخه را برای عموم پیچید

به هر حال از نظر شما متشکرم