PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد اینماد و ثبت شرکت

pezhman__turk
January 8th, 2019, 01:40
باسلام
1 - دوستان برای ثبت شرکت ( با مسئولیت محدود ) نیاز به دفتر داریم ؟
2 - میتونیم تو واحد مسکونی نیز فعالیت کنیم؟
3 - برای دریافت نماد با نام شرکت باید مجوز خاصی داشت ؟

M2T
January 8th, 2019, 13:24
1- برای ثبت شرکت نیاز به مغازه و دفتر اداری نیست و میتوانی آدرس منزل خود را بدی.
2- اگر آدرس منزل بدی ممکنه منزل شما در لیست مالیات قرار بگیرد و برای فروش پیگیری مالیاتی شود.
3- برخی از عنوان های شرکت و برخی شرح فعالیت های شرکت نیاز به مجوز از وزارتخانه ها و ادارات مختلف دارد.
4- از طریق کسب و کارهای اینترنتی نیز میتوانی اقدام کنی.
https://ecunion.ir/14/blog

- - - Updated - - -

بعد از اینکه در صنف کسب و کارهای اینترنتی عضو شدی. اقدام برای اینماد کن و بعدش اقدام برای درگاه پرداخت اینترنتی بانکهای معتبر کن.

.....

- - - Updated - - -

http://www.ecoat.ir/

hamed9292
January 8th, 2019, 13:51
باسلام
1 - دوستان برای ثبت شرکت ( با مسئولیت محدود ) نیاز به دفتر داریم ؟
2 - میتونیم تو واحد مسکونی نیز فعالیت کنیم؟
3 - برای دریافت نماد با نام شرکت باید مجوز خاصی داشت ؟
مجوز شرکت که نمیدونم ولی برای اینماد از همین الان اقدام کنید که زمان زیادی میبره

laser1
January 9th, 2019, 03:08
مجوز شرکت که نمیدونم ولی برای اینماد از همین الان اقدام کنید که زمان زیادی میبره

زمان زیادی نمیبره 3 الی 4 روز اینماد میدن اگر ساییتون کامل باشه
ولی این دوستمون میگن به اسم شرکت
اگر حقیقی بگیرید خیلی راحت تره

pezhman__turk
January 21st, 2019, 21:35
سلام
ممنونم از همه
من دفتر کار گرفتم برای سایت برنامه نویسی وب
ایا نیاز به پروانه کسب دارم ؟

leberman
January 22nd, 2019, 00:03
سلام پیشنهاد میکتم سمت شرکت نرید. شرکت مشکلات بسیار زیادی داره و به دردتون هم نمیخوره (برای شروع کار)

pezhman__turk
January 22nd, 2019, 00:43
سلام پیشنهاد میکتم سمت شرکت نرید. شرکت مشکلات بسیار زیادی داره و به دردتون هم نمیخوره (برای شروع کار)

سلام
من دفتر رو گرفتم و شرکت هم ثبت کردم
منظورتون رو واضح بیان میکنید منظورتون را از مشکلات زیاد ؟

sarina1234
January 22nd, 2019, 10:38
ممکنه چون فرد حقوقی هستید بهتون بیشتر سخت گرفته بشه و برای درامدی که از ساییتون دارید مالیات تعیین کنند .. شاید منظور ایشونم از سختی همین بود

leberman
January 22nd, 2019, 10:47
سلام
من دفتر رو گرفتم و شرکت هم ثبت کردم
منظورتون رو واضح بیان میکنید منظورتون را از مشکلات زیاد ؟
من نمیدونم شما تازه کار هستید یا خیر ولی برای کسیکه تازه میخواد شروع کنه از نظر من درگیر شدن با مالیات و دفتر و دستک و ... یک عمل غیر منطقی میاد. دوستانیکه شرکت دارند حرفای بنده رو درک میکنن

هرچند شما ثبت کردید و قسمت مهم و اعظم کار رو پشت سر گذاشتید،آرزوی موفقیت براتون دارم