PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با dkim و spf و عدم تایید

behtash007
January 7th, 2019, 01:50
سلام
همانطور میدونید SPF و dkim برای جلوگیری از اسپم شدن ایمیل هستش یه مشکلی پیدا کردم اول اینکه همه ایمیل هام اسپم میشن
دوم اینکه بجای تایید کلید های فوق با ارور زیر مواجه میشوم
Warning: cPanel is unable to verify that this server is an authoritative nameserver for “iransafe.net”.

Warning: cPanel is unable to verify that this server is an authoritative nameserver for “iransafe.net”.

In order to ensure that SPF or DKIM takes effect, you must confirm that this server is an authoritative nameserver for “iransafe.net”. If you need help, contact your hosting provider.

من از کلاد فلر استفاده میکنم اگر بخاطر کلاد فلر هستش چه رکورد های رو باید اضافه کنم
ضمن اینکه من همین رکورد هارو در کلاد اضافه کردم بازم درست نشده .

ممنون میشم راهنمایی کنید

cloudiha
January 8th, 2019, 10:33
سلام
ip رو assign کردید بر روی نیم سرور ها ؟

behtash007
January 8th, 2019, 11:23
سلام
ip رو assign کردید بر روی نیم سرور ها ؟

ای پی که روی نیم سرور ها assign شده ، منتهی من از کلاد فلر استفاده میکنم بخاطر همین احتمال میدیم پیدا نمیکنه یا هرچیزی ! ایا باید روی کلاد فلر رکوردی اضافه کنم یا از سمت سی پنل تغییر انجام بدم ؟!!

cloudiha
January 8th, 2019, 12:37
بدون کلاد تست بگیرید اگر مشکل حل شد در پنل کلاد تمامی زیر مجموعه های ایمیل رو ثبت کنید.
mail.domain
imap.domain
و ...

behtash007
January 11th, 2019, 13:53
بدون کلاد تست بگیرید اگر مشکل حل شد در پنل کلاد تمامی زیر مجموعه های ایمیل رو ثبت کنید.
mail.domain
imap.domain
و ...ب

بدون کلاد مشکل حل میشه ، روی کلاد هم روکورد اضافه کردم ولی بازم همین مشکل هستش

cloudiha
January 12th, 2019, 13:17
داکیومنت سی پنل با کلاد و بخونید اونجا همه رکورد ها رو لیست کرده