PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایا تاکنون کسی توسط namecheap.com تحریم شده ؟!

refigh
January 7th, 2019, 00:28
سلام
برخی از دوستان انجمن در جریان است من متاسفانه توسط namecheap.com اخطار دریافت کردم و طی سه یا چهار روز اینده باید پنل این سایت را ترک کنم همراه با تمامی دامین ها که حدود 100 دامین میشه

من هم اکنون در حال رای زنی با پشتیبانی namecheap.com هستم و بعید میدونم نتیجه بده از انجاییکه حس میکردم یه روز به چنین مشکلی بر بخوردم تو سایت namecheap.com از سال قبل یه اکانت دیگه هم دارم با مشخصات و ایمیل دیگه

و تو امروز دو تا از دامین ها رو منتقل کردم به اکانت جدید و بدون مشکل انتقال یافت

از انجاییکه بمن گفته شده کلا namecheap.com ترک کنم اگه من دامین ها رو ببرم رو نام کاربری دومم ایا اونجا هم مسدود خواهد شد یا خیر ؟

کسی از دوستان چنین تجربه ای نداشته ؟

SIBHost
January 7th, 2019, 00:40
درود بر شما

با این کمپانی خیر، ولی بارها موارد مشابه این برامون پیش اومده، ساخت اکانت جدید فایده نداره چون دامنه ها بلاک خواهند شد و اگر روی هر حساب دیگری منتقل بشند، احتمال خیلی زیاد شامل تحریم ها خواهند شد.
پارسال دقیقا یکماه بحرانی به همین دلیل سپری کردیم ولی تجربه شد که اول با شرکت جدید مستقیما راجع به تحریم ها صحبت کنیم، و حتی اگر مشکلی با ایران و تحریم ها نداشتند، یک کاربر با اطلاعات واقعی خارج از ایران ایجاد کنیم و دامنه ها رو بر روی این جور حساب ها منتقل کنیم.

refigh
January 7th, 2019, 00:46
من مشخصات بنام شخص افغان زدم باهاش تماس گرفتم گفت عکس پاسپورت و مستر کارتش رو حاضره بفرسته

فقط من همه چیزو بنام این شخص زدم بغیر از نام و نام خانواگی :-|

حالا اگه با سلفی مستر کارت که واریز انجام شده و پاسپورت طرف حل میشه خیلی خوبه

shayantl
January 7th, 2019, 19:59
خوب شد گفتید داشتم دامنه هامو رو نیم چیپ منتقل میکردم

Raymvnd
January 7th, 2019, 21:11
درود...نام چیپ خیلی وقته به ایران خدمات نمیده...متوجه نشدید؟ حالا چجوری می خوای توی چند روز صدتا دامنه منتقل کنید که خدا تومن پول به دامنه دادید که ممکنه ضرر کنید...

refigh
January 7th, 2019, 21:37
مراقب باشید

با تمام این مشکلات کسی اطلاع نداره اکانت که من از 8 ماه قبل به عنوان زاپاس تو نیم چیپ درست کرده بودم ببرم اونجا هم دامین ها بلاک میشند یا خیر

از دیروز هر دو ساعت یکی دوتا میبرم فعلا چند تا شو بردم راحت منتقل شدن

میترسم ببینن اونو هم مسدود کنه یا ببرم اونجا بازم بلاک بشند

دوستان هیچ اطلاعاتی در این زمینه ندارند ؟

M2T
January 8th, 2019, 18:32
ببر هتزنر یا جوکر یا وب ورک webwerk

refigh
January 14th, 2019, 01:25
دارم نیم چیپ دور میزنم میخوام اولین ایرانی باشم که تیم ریسک لعنتی اینارو میپیچونم :">

yd2018
January 14th, 2019, 09:07
سلام
برخی از دوستان انجمن در جریان است من متاسفانه توسط namecheap.com اخطار دریافت کردم و طی سه یا چهار روز اینده باید پنل این سایت را ترک کنم همراه با تمامی دامین ها که حدود 100 دامین میشه

من هم اکنون در حال رای زنی با پشتیبانی namecheap.com هستم و بعید میدونم نتیجه بده از انجاییکه حس میکردم یه روز به چنین مشکلی بر بخوردم تو سایت namecheap.com از سال قبل یه اکانت دیگه هم دارم با مشخصات و ایمیل دیگه

و تو امروز دو تا از دامین ها رو منتقل کردم به اکانت جدید و بدون مشکل انتقال یافت

از انجاییکه بمن گفته شده کلا namecheap.com ترک کنم اگه من دامین ها رو ببرم رو نام کاربری دومم ایا اونجا هم مسدود خواهد شد یا خیر ؟

با سلام

بله دقیقاً تجربه مشابه شما داشتیم و به اکانت دومی منتقل کردیم و به اون اکانت هم گیر دادن متاسفانه. بهترین کار انتقال کامل از این سرویس دهنده است یا اینکه با هویت واقعی خارجی حساب بازکنید و اکانت ها رو به اون حساب انتقال بدید.

refigh
January 15th, 2019, 02:20
بله خیلی سخت میگیرن اینا
متاسفانه رقیب های ناجوانمرد خیلی زیاد است میرن گزارش میدن

MehdiSele
January 15th, 2019, 08:07
سلام

فکر میکنم خیلی وقته ایران رو تحریم کرده