PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند سئو کار حرفه ای با تضمین برای بالا آوردن سایت وردپرس

amirali94
January 6th, 2019, 22:20
توضیحات پروژه
با سلام
بنده یه سایت دارم با پسوند com که همین الان که این پروژه رو زدم دامنه را ثبت کردم! و فقط یک وردپرس روی اون نصب کردم و دیگری هیچ کاری نمیکنم ( چون در کار سئو کار نمیخوام دخالتی کنم، میخوام از اول ایشون همه کارهای سایت رو انجام بده) یعنی اینکه از اول کار، فردی که بتونه این پروژه رو انجام بده و تخصص در امر سئو داشته باشه. باید برای کلمه کلیدی که من بهش میگم بتونه سایت بنده رو در گوگل بیاره بالا در صفحه اول ( تاکید میکنم فقط صفحه اول جزو 3 لینک اول ).

یکبار فردی برای ما انجام داد که هم وقت خودش رو گرفت! و هم وقت ما هدر رفت و متاسفانه تضمینی که داده بود، بی اثر بود و اصلا مسئولیت پذیر نبود. پس فردی میخوام که مسئولیت پذیر / دارای روحیه کاری باشه

کلیه محتوای سایت رو خود ایشون باید بزنه و لینک های داخلی و همه چیز با خود کارفرما می باشد. ( سئو داخلی - بهینه سازی قالب - لینک دهی داخلی - لینک دهی خارجی و ... . )

در شبکه های اجتماعی صفحه برای سایت بتونه درست کنه و اینکه لینک از سایت های بگیره که دارای DA و PA و ..... بالا باشه و اینکه مغایر با قوانین گوگل نباشه.

اولویت با افراد دارای سابقه کار و نمونه کار می باشد.

مهمترین موضوع اینکه که ایشون تضمین کنه موقیعت سایت در صفحه اول باقی میمونه.

لطفا راه ارتباط خودتون رو برام بزارید تا با شما تماس بگیرم ( ایدی تلگرام / شماره تماس و .... . )

SIBHost
January 6th, 2019, 23:56
درود بر شما

لطفا لینک کلیدواژه های اصلی رو هم بفرمایید تا کسانی که میخوان پیشنهاد بدن، بدونن باید روی چه کلیدواژه هایی کار کنند.

موفق باشید

serverstar.ir
January 8th, 2019, 10:50
بنده هم به یک سئو کار منظم و کاربلد متعهد نیاز دارم

متاسفانه شخصی یک هفته وقت مارو گرفت و در طول یک هفته فقط یک پلاگین نصب کرد اونم خام و ناکارآمد و طلبکار هم بود که چرا پیگیریم !!!

hooman345
January 9th, 2019, 15:41
درود
برای سئو و صفحه اول گوگل باید هزینه کنید
خیلی ها می خواهند با هزینه پایین و خواسته بالا وارد رقابت با سایت های مطرح بشن

من میتونم تو 3 لینک اول گوگل بیارمتون
زمانش به نوع کلمه و هزینه شما بستگی داره
دوام اون هم به ادامه اون مسیری که مشخص میکنم و تغییرات احتمالی موتور های جستجو مرتبطه

آموزش نمیدم چون هزینش و شرایطش متفاوته !

برای هر کلمه و نوع هدف شما هزینه هم متفاوته

نوع تضمین و مشخص کنید سایتتون و تو موتور جستجو تحویل بگیرید

نمونه کار هم دارم
با results 180 میلیون صفحه چند ساله اول گوگل هستم 2 بخشی عمومی !
تک کلمه ای هم همینطور
به آیدی تلگرام
@google_01
پیام بدید

اگر نمیخواهید هزینه کنیدیا صرفامیخواهید اطلاعات بدست بیارید و ... پیام ندید
با سپاس

abipooshan
March 9th, 2019, 14:21
توضیحات پروژه
با سلام
بنده یه سایت دارم با پسوند com که همین الان که این پروژه رو زدم دامنه را ثبت کردم! و فقط یک وردپرس روی اون نصب کردم و دیگری هیچ کاری نمیکنم ( چون در کار سئو کار نمیخوام دخالتی کنم، میخوام از اول ایشون همه کارهای سایت رو انجام بده) یعنی اینکه از اول کار، فردی که بتونه این پروژه رو انجام بده و تخصص در امر سئو داشته باشه. باید برای کلمه کلیدی که من بهش میگم بتونه سایت بنده رو در گوگل بیاره بالا در صفحه اول ( تاکید میکنم فقط صفحه اول جزو 3 لینک اول ).

یکبار فردی برای ما انجام داد که هم وقت خودش رو گرفت! و هم وقت ما هدر رفت و متاسفانه تضمینی که داده بود، بی اثر بود و اصلا مسئولیت پذیر نبود. پس فردی میخوام که مسئولیت پذیر / دارای روحیه کاری باشه

کلیه محتوای سایت رو خود ایشون باید بزنه و لینک های داخلی و همه چیز با خود کارفرما می باشد. ( سئو داخلی - بهینه سازی قالب - لینک دهی داخلی - لینک دهی خارجی و ... . )

در شبکه های اجتماعی صفحه برای سایت بتونه درست کنه و اینکه لینک از سایت های بگیره که دارای DA و PA و ..... بالا باشه و اینکه مغایر با قوانین گوگل نباشه.

لطفا راه ارتباط خودتون رو برام بزارید تا با شما تماس بگیرم ( ایدی تلگرام / شماره تماس و .... . )

سلام . اگر همچنان نیاز دارید میتونیم در تلگرام یا تلفنی صحبت کنیم
09145063162
https://t.me/hadisahebkhajeh

saqar_moshtaq
February 6th, 2021, 10:24
سلام. من سئو در حد خییلیی کم بلدم. شما آموزش نمیدید؟
اکثر جاها خدمات آموزش سئو رایگان (https://www.poonak.org/category/seo-articles/) دارن. اگه آموزش ببینم می تونم باهاتون همکاری کنم.

sms.bartarhost
February 7th, 2021, 00:48
توضیحات پروژه
با سلام

درود به دوست عزیزم
بنده در خدمتتون هستم با قیمت مناسب
نمونه کار خیلی حرفه ای هم موجود است
درصورت تمایل یا با شماره ی بنده تماس بگیرید و یا در تلگرام در امضا بنده هست میتونید تماس بگیرید .

- - - Updated - - -

بنده هم به یک سئو کار منظم و کاربلد متعهد نیاز دارم

متاسفانه شخصی یک هفته وقت مارو گرفت و در طول یک هفته فقط یک پلاگین نصب کرد اونم خام و ناکارآمد و طلبکار هم بود که چرا پیگیریم !!!

درخدمتیم

hooman345
February 21st, 2021, 12:48
درود
برای سئو و صفحه اول گوگل باید هزینه کنید
خیلی ها می خواهند با هزینه پایین و خواسته بالا وارد رقابت با سایت های مطرح بشن

من میتونم تو 3 لینک اول گوگل بیارمتون
زمانش به نوع کلمه و هزینه شما بستگی داره
دوام اون هم به ادامه اون مسیری که مشخص میکنم و تغییرات احتمالی موتور های جستجو مرتبطه

آموزش نمیدم چون هزینش و شرایطش متفاوته !

برای هر کلمه و نوع هدف شما هزینه هم متفاوته

نوع تضمین و مشخص کنید سایتتون و تو موتور جستجو تحویل بگیرید

نمونه کار هم دارم
با results 180 میلیون صفحه چند ساله اول گوگل هستم 2 بخشی عمومی !
تک کلمه ای هم همینطور
به آیدی تلگرام
@google_01
پیام بدید

اگر نمیخواهید هزینه کنیدیا صرفامیخواهید اطلاعات بدست بیارید و ... پیام ندید
با سپاس
آیدی تلگرام جهت ارتباط با من X google_01 X تغییر کرده است
لطفا

به آیدی تلگرام
@google_11
پیام دهید

AMIB
February 21st, 2021, 20:38
این پست که قدیمی هست
ولی برام جالبه بعضی افراد چه طور فکر می‌کنند
یک دامنه بخریم و یک وردپرس نصب کنیم، سایت را بدهیم تضمینی برایمان تولید محتوا کنند و سئو کنند، وقتی به کسب درآمد رسید، تحویل بدهند و مبلغی جزئی بگیرند
و ما بنشینیم و پول در بیاوریم

آیا کسی که بتواند سایت را تضمینی محتوا تولید کند و سئو کند و به درآمد برساند می‌آید برای شما کار کند و مبلغی جزئی از شما بگیرد ؟

چرا این توهمات در جامعه هر روز بیشتر می‌شود ؟

mohammadasadi
February 23rd, 2021, 12:00
سلام با اینکه تاپیک قدیمیه ولی شاید برای کسایی که سئو سایتشون براشون مهم باشه خوبه.
سایت منم ایستا پلیمر شریف (https://irpolymer.ir/) در مورد کفپوش اپوکسی و پوشش های پلیمری یسری مشکلات سئو و تولید محتوا داشت که شرکت آرکا سئو (https://arkaseo.com/what-is-seo/) تونست رتبه سایت بخوبی جزو اولین های گوگل قرار دهد.
کسایی که سئو سایتشون براشون مهمه میتونه کمک تون کنه.

roya_m
December 20th, 2021, 00:28
سلام. دوست عزیز من یک سئو کار هستم که به صورت فریلنسر کار می کنم. نمونه کارم هم سایت خدمات لوله بازکنی موسوی با کلمه لوله بازکنی سعادت آباد (https://lulehbazkon.com/saadat-abad-pipe-opener/) و سایت خدمات فنی بهمن با کلمه لوله بازکنی (https://lolehbazkon.com/) و تخلیه چاه (https://lolehbazkon.com/cheap-drain-wells-tehran/) هست. اگر مایل باشید می تونیم با هم همکاری داشته باشیم

fsfsdff434234243
December 20th, 2021, 01:00
تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست :d:d:d:d