PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اخطار سایت namecheap.com برای من

refigh
January 5th, 2019, 18:52
سلام
من حدود 18 ماهه از سایت namecheap.com دامین میخرم و بالای 100 دامین اینجا دارم
امروز اخرین خرید که انجام دادم یک ساعت بعدش این پیام امد
Hello,

It has come to our attention that you reside in XXXXX.

Unfortunately, the export control laws require us to refrain from doing business with certain countries. The Office of Foreign Assets Control ("OFAC") of the US Department of Treasury enforces these laws. You can read more here:https://www.treasury.gov/resource-center/sanctions/Programs/Pages/Programs.aspx

For this reason, we're unable to provide any further services to you. We suggest that you move your domains/hosting to another provider outside of the United States. In order to prepare your domain names for transfer, please refer to the following guide https://www.namecheap.com/support/knowledgebase/article.aspx/258/84/what-should-i-do-to-transfer-a-domain-from-namecheap .

Additionally, we have cancelled your recent order for registration of the domain name The amount spent has been fully refunded to the source of payment.

Please note that we will be forced to permanently lock your Namecheap account and suspend your services if they are not transferred out by 01/12/2019 (January 12, 2019).

من فکر میکنم در عین خرید قند شکن ما خاموش شده باشه
و یک ساعت بعد از این قضیه دوباره اومدم خرید زدم ایمیل ندیده بودم
الان نگرانی من از دامین های است که دستش دارم ایا سایر دامین های من بلاک میشه ؟ یا اونا ثابت است سرجاش بعد این نمیتونم خرید کنم

SV24.CO
January 5th, 2019, 18:59
تا یک هفته بهتون فرصت داده تمام سرویس هاتون رو منتقل کنید .
متاسفانه باز هم nationality کار دست هموطنان ما داد...

:Hamed:
January 5th, 2019, 19:03
سلام ؛ وقت بخیر
تا تاریخ 1397/10/22 مهلت دارید سرویس هاتون رو منتقل کنید

refigh
January 5th, 2019, 19:07
وای این خیلی بده بیچاره میشم

الان بالای 100 دامین دارم که 10 تا 15 تاش خیلی مهم است

کسی از دوستان است منتقل کنه به سرویس دهنده دیگه من احتمالا از whois.net پنل میگیرم کسی است با هزینه منتقل کنه برام یا رو whois.net یا یه جای مطمین دیگه =((

- - - Updated - - -

کسی از دوستان حرفه ای است که یه متن درست حسابی درست کنه من بفرستم براشون
شاید بیخیال شدن
من با مشخصات افغانستان خریدم که شماره یه شخص رو زدم اون طرف همکاری میکنه

shayantl
January 6th, 2019, 12:45
برو رو جوکر باز بهتره