PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عدم تسویه زرین پال

ourweb
January 5th, 2019, 00:53
سلام متاسفانه ۶ روز درخواست واریز زدم هنوز به حسابم نیومده دیگه واقعا خسته شدیم از این وضعیت از این طرف pay.ir هم ایراد داره

Alt+F4
January 5th, 2019, 00:57
سلام
تسویه 8 روز پیش من رو زدن ولی مال 5 روز پیش رو هنوز نزدن

ourweb
January 5th, 2019, 01:22
سلام
تسویه 8 روز پیش من رو زدن ولی مال 5 روز پیش رو هنوز نزدن

خیلی مسخره است واقعا دیگه شورش رو در آوردن این چه وضعیه دیگه

Alt+F4
January 5th, 2019, 01:26
ظاهرا قانونشون از 3 روز به 4 روز تغییر دادن،امروز هم تعطیل بود پس اگر فردا برای من بریزن اوکیه.

Sohan Roh
January 5th, 2019, 04:03
با سلام ،

دوستان ما قصد داشتیم درگاه زرین پال بگیریم !

با این وضع طرفش نریم ؟

دوستان پیشنهاد بهتری دارند ؟

ممنونم.

Aliasgharhi
January 5th, 2019, 08:09
سلام،
پی.آی ‌آر که مشکلی براشون پیش امده بود و تازه به روال عادی برگشتن.
از دوستان کسی با نکست‌پی کار کرده؟

hamed9292
January 5th, 2019, 08:27
انتقال بدید به idpay خودتونو راحت کنید . پلاگین whmcs هم ساختن جدیدا...

مینا-صیفی
January 5th, 2019, 08:42
idpay برید بگیرید خیالتان راحت بهترینه هر روز واریز میکنه پنل اختصاصی و کارشون خیلی درسته
pay ir مشکل براشون درست کردن وگرنه خوب داشتند کار میکردند این قوانین ها سختگیری ها هم بخاطر غلاهبرداری ها هست دولت مجبوره قوانین تغییر بده سخت تر کنه الان میگن یار بانک مرکزی باید بشوند و غیره البته idpay این مجوز را داره و یار بانک مرکزی شده .

rayanagostar
January 5th, 2019, 11:02
منم ۵ روز که طول کشید بعد از تیکت دادن و کلی بحث ثبت کردن
یعنی بلافاصله بعد از اعتراض م ثبت کردند
طرف تا تیکت نده انگار براش تسویه نمیزنن

mahdy777
January 5th, 2019, 11:19
idpay برید بگیرید خیالتان راحت بهترینه هر روز واریز میکنه پنل اختصاصی و کارشون خیلی درسته
pay ir مشکل براشون درست کردن وگرنه خوب داشتند کار میکردند این قوانین ها سختگیری ها هم بخاطر غلاهبرداری ها هست دولت مجبوره قوانین تغییر بده سخت تر کنه الان میگن یار بانک مرکزی باید بشوند و غیره البته idpay این مجوز را داره و یار بانک مرکزی شده .

idpay بنده گرفتم
در حال حاظر گزینه خوبیه
زرین پال واقعا شکم سیری کار میکنه و انگار نه انگار که ما ارباب رجوع هستیم..
بنده وقتی pay.ir خراب شد با این که زرین پال داشتم ولی فعال نکردم چون واقعا قانون های دارن که فقط فقط به سود خودشون هست

idpay یار بانک مرکزی مثل زرین پال ولی زرین پال باید پول کم کم 4 روز دستش بمونه تا سود روز شمارش رو بزنه تو جیب..

باید همه از زرین پال بیان بیرون و توی تیکیت بگن تا درس عبرتی باشه که کسی که توی اوج هستش شکم سیری کار نکنه و به ارباب رجوع احترام بزاره نه سرش کلاه بزازه..

yasserhost
January 5th, 2019, 12:44
سلام خدمت همکاران بنده امروز تیکت فرستادم برای زرین پال گفتن مشکل خوردیم به زودی تسویه میکنیم . زرین کارت هم گرفته بودم بیش از 3 هفته اس ولی میگن میخوان بانک رو تغییر بدن .

مشکل رو نمیتونن به کاربرا اطلاع بدن؟

Farzad90
January 5th, 2019, 13:00
من همین 1 ساعت پیش با زرین کارت تسویه زدم آنی اومد به حساب و مشکلی نداشت

asrhosting
January 5th, 2019, 13:09
idpay بنده گرفتم
در حال حاظر گزینه خوبیه
زرین پال واقعا شکم سیری کار میکنه و انگار نه انگار که ما ارباب رجوع هستیم..
بنده وقتی pay.ir خراب شد با این که زرین پال داشتم ولی فعال نکردم چون واقعا قانون های دارن که فقط فقط به سود خودشون هست

idpay یار بانک مرکزی مثل زرین پال ولی زرین پال باید پول کم کم 4 روز دستش بمونه تا سود روز شمارش رو بزنه تو جیب..

باید همه از زرین پال بیان بیرون و توی تیکیت بگن تا درس عبرتی باشه که کسی که توی اوج هستش شکم سیری کار نکنه و به ارباب رجوع احترام بزاره نه سرش کلاه بزازه..

هزاران تاپیک در بد عهدی زرین پال تو همین انجمن هست ولی کو گوش شنوا .
متأسفانه این دوستان وقتی نمی تونن رقابت کنند جواب لای چرخ بقیه درگاه های واسط می زارند.

Alt+F4
January 5th, 2019, 14:07
الان زنگ زدم گفتند حسابامون به مشکل خوردن نهایتا تا فردا تو حسابتونه.
اعتماد به درگاه های جدید خیلی سخته و بعضا برای جابه جایی کلی دردسر داره.
و فکر میکنم زرین پال اولین درگاه واسط هست

viphyip
January 5th, 2019, 18:57
سلام خدمت همکاران بنده امروز تیکت فرستادم برای زرین پال گفتن مشکل خوردیم به زودی تسویه میکنیم . زرین کارت هم گرفته بودم بیش از 3 هفته اس ولی میگن میخوان بانک رو تغییر بدن .

مشکل رو نمیتونن به کاربرا اطلاع بدن؟

من تازه درخواست تمدید زرین کارت دادم و اگه قرار باشه زرین کارت رو تغییر بدهند دوباره باید هزینه کنیم و کارت جدید بگیریم و معطل دریافت کارت جدید باشم :39:

Alt+F4
January 5th, 2019, 22:50
الان زنگ زدم گفتند حسابامون به مشکل خوردن نهایتا تا فردا تو حسابتونه.
اعتماد به درگاه های جدید خیلی سخته و بعضا برای جابه جایی کلی دردسر داره.
و فکر میکنم زرین پال اولین درگاه واسط هست

تسویه من رو زدن!گفتم که اطلاع داشته باشید

Sohan Roh
January 6th, 2019, 03:22
با سلام ،

با این وضع پس ما درگاه زرین پال نگیریم ؟

ممنونم.

shayantl
January 6th, 2019, 12:40
بهتره از درگاه مستقیم استفاده کنید تا درگاه های واسط

yasserhost
January 6th, 2019, 14:23
بهتره از درگاه مستقیم استفاده کنید تا درگاه های واسط

جدیدا دارن درگاه ها رو مسدود میکنن بنده 3 تا درگاه داشتم مسدود کردن . زنگ میزنم شاپرک میگن مشکلی نیست . به psp میگیم میگن از شاپرکه!