PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اجرا mtproto-prxoy توسط اسکریپت

aleas
January 3rd, 2019, 17:58
سلام چجوری توسط اسکریپت یک فایل .sh میتونم چند تا mtproto-prxoy هر کدوم داخل screen اجرا کنم؟

screen
./mtproto-prxoy -u nobody -p 9999 -H 5555 -S ...-P ...--aes-pwd prxoy-secret prxoy-multi.conf

T.Toosi
January 3rd, 2019, 20:56
باسلام، به دلیل اینکه mtproto prxoy از پورت مشخص شده استفاده می کند قادر نخواهید بود به صورت همزمان چند اجرا داشته باشید، در اجرای دوم ارور دریافت خواهید کرد مگر از پورت های مختلف در هر اجرا استفاده کنید یا اینکه به arg H پورت های مختلف را معرفی و یک بار اجرا کنید.

aleas
January 4th, 2019, 13:23
سلام پورت که تغییر میدم بطور مثال این سه پراکسی

./mtproto-prxoy -u nobody -p 9999 -H 5555 -S ...-P ...--aes-pwd prxoy-secret prxoy-multi.conf

./mtproto-prxoy -u nobody -p 1111 -H 1111 -S ...-P ...--aes-pwd prxoy-secret prxoy-multi.conf

./mtproto-prxoy -u nobody -p 2222 -H 2222 -S ...-P ...--aes-pwd prxoy-secret prxoy-multi.conf

میخوام داخل یک اسکریپت ذخیره کنم (فایل .sh) که با اجرا این اسکریپت سه پراکسی اجرا بشه چطور اینکار بکنم؟

بعد میخوام ادرس اسکریپت داخل crontab -e ذخیره کنم که با reboot شدن سرور اتوماتیک سه پراکسی اجرا بشن لازم نباشه خودم دستی اجراشون کنم

راه حلی وجود داره؟

T.Toosi
January 4th, 2019, 14:26
root/myscript.sh

#!/bin/bash
mtproto-prxoy -u nobody -p 9999 -H 5555 -S ...-P ...--aes-pwd prxoy-secret prxoy-multi.conf &
mtproto-prxoy -u nobody -p 1111 -H 1111 -S ...-P ...--aes-pwd prxoy-secret prxoy-multi.conf &
mtproto-prxoy -u nobody -p 2222 -H 2222 -S ...-P ...--aes-pwd prxoy-secret prxoy-multi.conf &

آدرس مطلق prxoy-multi.conf را در بالا وارد کنید.

crontab -e
@reboot /root/myscript.sh

aleas
January 4th, 2019, 15:03
روشی گفتین انجام دادم به اسکریپ حالت اجرایی هم توسط دستور زیر دادم

chmod +x /root/myscript.sh.sh

اما وقتی زدم اسکریپت اجرا بشه این خطا داد

mtproto-proxy: command not found