PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی درباره وبلاگدهی

hamed9292
January 3rd, 2019, 14:39
سلام . اقا من سیستم وبلاگدهی افتاده تو مخم . چیزه زیادیم نمیخواد . هزینه خاصیم نداره .
ایا کسی اینجا داشته؟ سودش چجوریه؟ اسکریپتش هم جوره یعنی در دسترسه با 400 500تومن .
راهنمایی کنید لطفا

Raymvnd
January 3rd, 2019, 19:43
درود...
سودی نداره در عوض هزینه نگهداری آن بالا خواهد رفت...دنبالش نرو

hamed9292
January 3rd, 2019, 20:30
درود...
سودی نداره در عوض هزینه نگهداری آن بالا خواهد رفت...دنبالش نرو
پس این blogfa و mihanblog ... چجوری نگه داشتن اینهمه سال . از اونجایی که من یادمه این دوتا سرویس میدادن . حتما سود داره که وایسادن؟؟

ticdars
January 3rd, 2019, 20:35
سلام
من یک سیستم وبلاگ دهی با وردپرس شبکه دارم
سودش بد نیست اگر میایی باهم گسترش بدیم کاررو و سودش رو هم نصف می کنیم
چطوره؟

gdfire
January 3rd, 2019, 20:54
پس این blogfa و mihanblog ... چجوری نگه داشتن اینهمه سال . از اونجایی که من یادمه این دوتا سرویس میدادن . حتما سود داره که وایسادن؟؟
اونا اسپانسر دارن یه سرویسم ندارن میهن بلاگ مثلا مدیرش همون مدیر اپارات و لنزو و صبا ویژنو....هست

sepahanserver
January 3rd, 2019, 20:57

درود اون سرویس ها جا افتاده و اسپانسر دارن از هر لحاظ مثله اسپانسر برای سرور و...
از طرف هم چون تعداد وبلاگ هاشون بالاس و خیلی جا افتاده از تبلغات سودهی مناسبی داره

browning361
January 3rd, 2019, 22:20
سلام . اقا من سیستم وبلاگدهی افتاده تو مخم . چیزه زیادیم نمیخواد . هزینه خاصیم نداره .
ایا کسی اینجا داشته؟ سودش چجوریه؟ اسکریپتش هم جوره یعنی در دسترسه با 400 500تومن .
راهنمایی کنید لطفا

عزیز اسکریپت های رایج در سطح اینترنت همه همان نال شده بلاگ هاستر هستند و بطور غیر استانداری توسعه یافتند.

سرویس وبلاگ پلان درآمدی نداره و آن کسی که اومده مثلا میهن بلاگ را زده از چند سرویس مثل آپارت - فیلیمو و... داره خرج این سایت می کنه.

رنج اسکریپت اختصاصی درست و حسابی از 25t شروع می شه تا به بالا حالا شما با 400 500 چی می خوای بدی برات بزنن جای سوال هست.

Raymvnd
January 3rd, 2019, 23:27
دوست عزیز...
از زمانی اینترنت در ایران گسترش یافته بود از همون اول وبلاگدهی ها شروع بکار کردند و این همه سرمایه گذاری انجام شده و اسپانسر دارن و...
۱۰ الی ۱۵ سال پیش به امروز نگاه کن چطور این وبلاگدهی به سختی تونستن سرپا بمونن...
بعد تو می خوای با ۵۰۰۰۰۰ تومان وبلاگدهی راه بندازی ...

hamed9292
January 4th, 2019, 15:49
اونا اسپانسر دارن یه سرویسم ندارن میهن بلاگ مثلا مدیرش همون مدیر اپارات و لنزو و صبا ویژنو....هست
اهان راست میگین جواد شکوری مقدم بود 3 سال پیش مدیرش . مدیر کلوب.اپارات.میهن بلاگ.صبا ویژن.لنز

- - - Updated - - -

سلام
من یک سیستم وبلاگ دهی با وردپرس شبکه دارم
سودش بد نیست اگر میایی باهم گسترش بدیم کاررو و سودش رو هم نصف می کنیم
چطوره؟
تماس میگیرم باهتون

- - - Updated - - -

درود اون سرویس ها جا افتاده و اسپانسر دارن از هر لحاظ مثله اسپانسر برای سرور و...
از طرف هم چون تعداد وبلاگ هاشون بالاس و خیلی جا افتاده از تبلغات سودهی مناسبی داره
عجب شانسی دارن خداییش

- - - Updated - - -

عزیز اسکریپت های رایج در سطح اینترنت همه همان نال شده بلاگ هاستر هستند و بطور غیر استانداری توسعه یافتند.

سرویس وبلاگ پلان درآمدی نداره و آن کسی که اومده مثلا میهن بلاگ را زده از چند سرویس مثل آپارت - فیلیمو و... داره خرج این سایت می کنه.

رنج اسکریپت اختصاصی درست و حسابی از 25t شروع می شه تا به بالا حالا شما با 400 500 چی می خوای بدی برات بزنن جای سوال هست.
یه بنده خدایی هست اشناس گفت من یه اسکریپت با همودن 400 500 بهت میدم ... دگ نمیدونم میخاد چکا کنه . منم گفتم بیام مشورت کنم

- - - Updated - - -

دوست عزیز...
از زمانی اینترنت در ایران گسترش یافته بود از همون اول وبلاگدهی ها شروع بکار کردند و این همه سرمایه گذاری انجام شده و اسپانسر دارن و...
۱۰ الی ۱۵ سال پیش به امروز نگاه کن چطور این وبلاگدهی به سختی تونستن سرپا بمونن...
بعد تو می خوای با ۵۰۰۰۰۰ تومان وبلاگدهی راه بندازی ...
:|داش یجوری گفتی از زندگی کردن نا امید شدم :|

gdfire
January 4th, 2019, 18:39
اهان راست میگین جواد شکوری مقدم بود 3 سال پیش مدیرش . مدیر کلوب.اپارات.میهن بلاگ.صبا ویژن.لنز

- - - Updated - - -

تماس میگیرم باهتون

- - - Updated - - -

عجب شانسی دارن خداییش

- - - Updated - - -

یه بنده خدایی هست اشناس گفت من یه اسکریپت با همودن 400 500 بهت میدم ... دگ نمیدونم میخاد چکا کنه . منم گفتم بیام مشورت کنم

- - - Updated - - -

:|داش یجوری گفتی از زندگی کردن نا امید شدم :|
سمتش نرو هزینه نگهداری سرورش وحشتانک زیاده بخصوص الان با این ارز کمه کم استارتش باید یه 5میلیونی ماهی بزاری کنار سرور درست حسابی ها نه معمولی سروری که کش عالی داشته باشه و کانفینگ فوق العاده شده باشه چه بهینه چه امنیت و...از یه ورم مراقب برادرا خواهرا باش فی لتر نکننت یه شبه کله زحماتت بره به فنا این وبلاگدهیا میهنو بلاگفا و...سابقه فی لتریم داشتن یه دوره هایی
نمیگم نرو خودت میدونی ولی بدون این مانع ها سر راهتن پول میخواد و پارتی و بعد ها کارت گرفت اگه گرفت تبلیغات
با این وضعیت فیل تر شدن اینستا برو یه چی طراحی کن لاقل شبیه اون و بعد تبلیغش کن شاید کاربر بگیری هرچند بعیده ملت اعتمادی به سرویس ایرانی ندارن تکنولوژی تو ایران حرامه

hamed9292
January 4th, 2019, 18:54
سمتش نرو هزینه نگهداری سرورش وحشتانک زیاده بخصوص الان با این ارز کمه کم استارتش باید یه 5میلیونی ماهی بزاری کنار سرور درست حسابی ها نه معمولی سروری که کش عالی داشته باشه و کانفینگ فوق العاده شده باشه چه بهینه چه امنیت و...از یه ورم مراقب برادرا خواهرا باش فی لتر نکننت یه شبه کله زحماتت بره به فنا این وبلاگدهیا میهنو بلاگفا و...سابقه فی لتریم داشتن یه دوره هایی
نمیگم نرو خودت میدونی ولی بدون این مانع ها سر راهتن پول میخواد و پارتی و بعد ها کارت گرفت اگه گرفت تبلیغات
با این وضعیت فیل تر شدن اینستا برو یه چی طراحی کن لاقل شبیه اون و بعد تبلیغش کن شاید کاربر بگیری هرچند بعیده ملت اعتمادی به سرویس ایرانی ندارن تکنولوژی تو ایران حرامه
ممنون بابت کمک و دادن یک سری اطلاعات . اره دیگه اینم حرفیه . اخه من نگاهم به میهن بلاگ و بلاگفا بود . ظاهرا اشتباه میکردم الان که فکرشو میکنم میبینم راست میگن دوستان اشتباهه این کار

M2T
January 5th, 2019, 21:52
یک اسکریپت پی اچ پی سیستم اختصاصی وبلاگدهی بود به اسم LifeType و Plog اپن سورس و خیلی عالی بود. حدود سال 1384 با آن آشنا شدم. خیلی خوب و کم مصرف بود برعکس وردپرس که خیلی پرمصرفه.

اگه بخای سرویس وبلاگ دهی بزنی باید بتوانی تبلیغ برایش بگیری. متناسب با بازدید کننده های سایت قیمت تبلیغ گرانتر خواهد شد. مثلا اگر سایت شما مثل سایت عصر ایران ویزیتور داشته باشد میتوانی هر بنر را 18میلیون تومان در ماه اجاره بدی.

ببین قیمت تبلیغات چطور است:
http://www.sabavision.com/pricelist

یک چیز جالب: سایت x در حدود 3 برابر سایت y ویزیتور دارد ولی y که ویزیتورش کمتره چند برابر آن یکی بنرهایش گرانتره و اتفاقا مشتری برای آگهی زیاد داره!

- - - Updated - - -

این لینک پیلاگ و لایف تایپه
http://lifetype.net/

.
(http://lifetype.net/)

mo_mohit1
January 6th, 2019, 19:03
اصلا ارزشش رونداره. بنده خودم با وردپرس شبکه بصورت حرفه ای و قالب اختصاصی راه اندازی کردم. فعلا تبلیغ نگرفتم و فقط هزینه کردم. هزینه ، وقت زیاد، تبلیغ زیاد میخاد. کلا هر کاری توی اینترنت بخای راه اندازی کنی باید تمرکزت روی همون کار باشه تا بهترین باشی. کلی هم باید هزینه کنی تا هزینه های جانبی در بیاد . درضمن اصلا خودتون با سیستم هایی مثل بلگفا و میهن بلاگ و ... مقابیسه نکنید/ اونا روزی اومدن که هیچ کسی نمی تونست یک سایت راه اندازی کنه یا کسی نمی دونست دامنه چیه/