PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استفاده از فضای وان درایو مایکروسافت جهت بکاپ

vahid03
January 3rd, 2019, 12:51
سلام
دوستان قصد داریم یک ترابایت فضا وان درایو از شرکت مایکروسافت برای نگهداری فایل های هاست دانلودمون خرید کنیم خرید سالانه هست حدود 800 هزار تومان میشه میخواستم بدونم کسی تجربه ای داره ؟ پیشنهاد میشه یا نه؟
اگر برای فایل های هاست دانلود مشکلی پیش بیاد بخوایم سریع فایل های بکاپ رو دانلود کنیم مشکلی پیش نمیاد؟

vahid03
January 3rd, 2019, 23:17
کسی از دوستان استفاده نکرده؟

ColdWorld
January 3rd, 2019, 23:44
مشکلی پیش نمیاد.
سرعت دانلود من 90 مگ گرفتم قبلا ازش. دیگه کمپانی کوچیکی نیست که. البته به نظر من 1 ترا سالی 800 ارزش نداره. میتونی یه طور دیگه هم بگیری (خوبیش اینه بعدا ارزون در میاد)
اینکه یه هارد بخری، بدی برات نصب کنن روی 1 سرور ایران، با سرور سریع دانلود کنی
پیش خودت نگه داری. اینطوری مثلا تا 4 ترابایت حجمت بشه مجبور نیستی 4تا 800 هزار بدی. خیلی خیلی ارزونتر در میاد.

M2T
January 5th, 2019, 21:04
احتمالا این فضا برای مصارف روزانه مردم عادی است. برای تبادلات دیتا در سطح بکاپ گیری از سرور شاید اجازه ندن.

- - - Updated - - -

مشکلی پیش نمیاد.
سرعت دانلود من 90 مگ گرفتم قبلا ازش. دیگه کمپانی کوچیکی نیست که. البته به نظر من 1 ترا سالی 800 ارزش نداره. میتونی یه طور دیگه هم بگیری (خوبیش اینه بعدا ارزون در میاد)
اینکه یه هارد بخری، بدی برات نصب کنن روی 1 سرور ایران، با سرور سریع دانلود کنی
پیش خودت نگه داری. اینطوری مثلا تا 4 ترابایت حجمت بشه مجبور نیستی 4تا 800 هزار بدی. خیلی خیلی ارزونتر در میاد.

یعنی باید کولوکیشن کنه تو دیتاسنتر ایرانی یا اینکه مثلا یک دیتاسنتر سرور میفروشه درخواست کنه در پلان ارزانش هارد وی را نصب کنند؟ کلا به نظر اینطوری گرونتر درنمیاد؟