PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ثبت دامنه دات کام فارسی توسط پارس نیک

pavnic
July 3rd, 2009, 12:00
با سلام
شرکت پارس نیک توانست با اخذ مجوز رسمی جهت ثبت دامنه دات کام فارسی تحت کلمات فارسی در ایران این امکان را به کلیه مشترکان گرامی بدهد که بتوانند به کمترین هزینه دامنه دلخواه خود را تحت زبان مادری(فارسی)به ثبت برسانند شایان ذکر است با توافق انجام شده شرکت پارس نیک میتواند نامحدود دامنه تحت ایرانی ثبت نمایید کلیه دامنه های ثبت شده از طرف پارس نیک دارای 50 مگابایت هدیه اولیه میباشد
جهت دریافت اطلاعات بیشتر به ادرس زیر مراجعه فرماییذ
www.pavnic.com/comfarsi.php

توجه:در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل تنها از ادرس زیر اقدام کنید
www.pavnic.com/online

Sajad
July 3rd, 2009, 13:16
اونوقت چرا 17500 ؟

mehdi20
July 3rd, 2009, 13:43
یاااااااااااااااااااااااا اعلی اینقدر گرون روی چه حسابی قیمت گذاری شده . شایدم برای اینه که دامنه های خوب رو الکی ثبت نکنیم .

mehdi20
July 3rd, 2009, 13:59
راستی یه سوال هم دارم اینکه اگر دامین رو به شکل فارسی توی مرور گر بنویسیم و اونوقت تبدیل شده اونو ثبت کنیم که همون قیمت دات کام معمولی هست مثل این :
ایران.com
که میشه : http://www.xn--mgba3a4f16a.com
حالا برای ثبت این دامین یعنی xn--mgba3a4f16a اقدام کنیم آیا مشکلی هست ؟

Arashdn
July 3rd, 2009, 15:01
راستی یه سوال هم دارم اینکه اگر دامین رو به شکل فارسی توی مرور گر بنویسیم و اونوقت تبدیل شده اونو ثبت کنیم که همون قیمت دات کام معمولی هست مثل این :
ایران.com
نه
در حقیقت فکر کنم ایشون هم همین کار رو میکنن
البته فکر کنم

Sajad
July 3rd, 2009, 15:09
بله . همین جور هست.

ask
July 3rd, 2009, 16:15
من یه جا دیده بودم هم قیمت انگلیسی بود الان یادم نیست پیدا کردم میزارم
به نظر من کارایی نداره این جور دامین!

ShahroKH
July 3rd, 2009, 16:15
يه سوال يعني مثلا توي مرورگر به جاي

www.taro.com

ميتونيم بنويسم

www.تارو.com ???

خيلي خنده داره !

pavnic
July 4th, 2009, 10:23
اونوقت چرا 17500 ؟

سلام

قیمت فعلی توسط شرکت گذاشته شده شده و فعلا از برخی شرکتها بسیار ارزان تر است اما به زودی کاهش میدهیم

pavnic
July 4th, 2009, 10:24
ایران.com

سلام

همان طور که در موردی که شما گفتید ابتدای این دامنه با xn-- شروع می شود و این یکی از شناسه های دامنه های فارسی است ، لذا رجیسترر ها تشخیص می دهند و بصورت معمولی ثبت نمی کنند .

pavnic
July 4th, 2009, 10:25
سلام

از دوستان a-750-طاهرنژاد درخواست میشود اطلاعات خودشان را تکمیل تر کنند

pavnic
July 4th, 2009, 10:27
لطفا در صورت داشتن هرگونه سوال جهت پاسخگویی سریع به ادرس زیر مراجعه کنید چون ما در انجمن ها پشتیبانی نمیکنیم
www.pavnic.com/online

Sajad
July 4th, 2009, 10:32
سلام

از دوستان a-750-طاهرنژاد درخواست میشود اطلاعات خودشان را تکمیل تر کنند

خوب دوست عزیز لطفا پاسخ نحوه کار را در همین تاپیک اعلام کنید تا بقیه هم به اشتباه ما دچار نشوند!
من دامین با این شرایط ثبت کرده ام که گفتم!
شما نحوه کار خودتون رو هم توضیح دهید.

pavnic
July 4th, 2009, 11:10
خوب دوست عزیز لطفا پاسخ نحوه کار را در همین تاپیک اعلام کنید تا بقیه هم به اشتباه ما دچار نشوند!
من دامین با این شرایط ثبت کرده ام که گفتم!
شما نحوه کار خودتون رو هم توضیح دهید.

نحوه ثبت دامنه در پست های قبلی توضیح داده شد درباره پسوندxn اگر برای شما ابهامی وجود دارد از سایت خود شرکت اقدام کنید بهتر است

Sajad
July 4th, 2009, 11:15
نحوه ثبت دامنه در پست های قبلی توضیح داده شد درباره پسوندxn اگر برای شما ابهامی وجود دارد از سایت خود شرکت اقدام کنید بهتر است

اینکه چطور ثبت میشه رو میشه توضیح بدید؟ و اینکه از کی اینکار رو انجام میدید؟

pavnic
July 4th, 2009, 11:32
دوست عزیز این کار با اخذ نمایندگی انجام میشود و در شرکت انلاین نیک با پنل

انجمن ها تنها جهت اطلاع رسانی است پاسخگویی در اینجا انجام نمیشود

ShahroKH
July 4th, 2009, 12:39
هيچكس اينجا نمياد كه:

http://www.pavnic.com/webim/client.php?thread=24&token=39924339&level=ajaxed

نيم ساعت صبر كردم يكي بياد جواب بده در مورد دامين هيجكي نيومد

pavnic
July 4th, 2009, 21:35
با سلام

در پاسخ به دوست عزیز taro در زمان رجوع شما مطمئنن اپراتوری قادر به پاسخگویی نبوده به همین دلیل بخش تیکت شرکت در این مواقع باید استفاده شود

شما میتوانید علاوه بر اپراتور انلاین هر لحظه تیکت ارسال کنید و پاسخ را چند ساعت بعد مطالعه بفرمایید
www.pavnic.com/online
www.pavnic.com/live

ساعت کاری اپراتور های شرکت 8 صبح الی 13 ظهر 14 ظهر الی 20 شب"غیر از این ساعات نیز پاسخ داده میشود اما ساعات ثبت شده این ساعات است"