PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بدست اوردن اطلاعات دقیق هاستینگ یک سایت مدنظر من

hollo.ir
January 1st, 2019, 03:35
سلام میخواستم بپرسم چطور میتونم ببینم سایت
androidriver.irاز چه نوع هاست یا سروری استفاده می کنه هاسته یا سرور مجازی و کدوم شرکت ارائه دهنده ممنون

a_amirhossein
January 1st, 2019, 08:37
سلام میخواستم بپرسم چطور میتونم ببینم سایت androidriver.ir از چه نوع هاست یا سروری استفاده می کنه هاسته یا سرور مجازی و کدوم شرکت ارائه دهنده ممنون

سلام

از هاست سی پنل ایران با ای پی 89.32.250.162 از شرکت mihanwebhost.com استفاده می کند

ticdars
January 1st, 2019, 09:02
سلام میخواستم بپرسم چطور میتونم ببینم سایت androidriver.ir از چه نوع هاست یا سروری استفاده می کنه هاسته یا سرور مجازی و کدوم شرکت ارائه دهنده ممنون

شما می تونید با استفاده از هویز گرفتن دامنه سایت مدنظر در سایت nic.ir اطالاعاتتون رو به دست بیارید

hollo.ir
January 1st, 2019, 21:03
ینی سرور مجازی نیستش ؟ چون سرعتش سایتشون خیلی بالاست چطور میتونم بفهمم هاسته یا سرورمجازی بعد ای پی برای من سوئیس زده

afranetserverir
January 2nd, 2019, 12:15

با سلام

خیلی راحت میتونید از دامنشون هوییز بگیرین و اطلاعات نیم سرورشون و شرکت میزبانشون رو پیدا کنید.

موفق باشید

TeraServerCo
January 2nd, 2019, 12:31

سلام لود سریع 2 دلیل دارد یکی اینکه هاست ایران می باشد و پینگ تایم کمی به سایت دارید و همینطور استفاده از وب سرور لایت اسپید دو مساله اصلی هستند

این بازدهی رو هم روی هاست هم سرور مجازی هم اختصاصی متوان داشت مساله خاصی نست

برای مشاوره و سوال بیشتر می توانید با ما در ارتباط باشید

www.TeraServer.ir

nofoozgar
January 2nd, 2019, 12:50
ینی سرور مجازی نیستش ؟ چون سرعتش سایتشون خیلی بالاست چطور میتونم بفهمم هاسته یا سرورمجازی بعد ای پی برای من سوئیس زده

سرعت بالای لوی صفحات فقط مربوط به سرور نمیشه و خیلی عوامل دیگری دخیل هستند

hollo.ir
January 2nd, 2019, 16:33
دوستان میگن هویز خب معلومه با هویز میشه من اطلاعاتی مثل نوع سرور میخواستم

درسته من تو کانالشون رفتم تو تلگرام اخیرا ارتقا سخت افزاری داشتن مثل اینکه اینجوری نوشته :

اندروید ریور ، پرسرعت تر و قدرتمند تر از گذشته ..

ارتقا سخت افزار و زیرساخت سرور های اندروید ریور به اتمام رسید و حالا اندروید ریور رو در ایران ، سوئیس و کانادا وارد یک شبکه ترکیبی شد.

کلیه اطلاعات اندروید ریور در دیتاسنتر قدرتمند داخل #ایران قرار دارن و برای کاربران با آی پی های خارجی هم از دیتاسنتر های کشور #سوئیس و #کانادا اطلاعات توزیع میشن

علاوه بر اون ، Ram , CPU و HardDisk سرور رو هم به شکل قابل توجه ای ارتقا دادیم تا با چهاربرار سرعت بیشتر بتونیم میزبان کاربران عزیزمون در اندروید ریور باشیم

همچنین سرور های CDN میزبانی فایل ها و پروژه های فروشندگان اندروید ریور همچنان مانند قبل از کشور #آلمان در دیتاسنتر #هرتزنر میزبانی میشه احتمالا تا پایان سال سرور های CDN رو هم به داخل ایران منتقل کنیم .

امیدواریم با این ارتقا سخت افزاری بسیار گسترده ، بتونیم بهترین تجربه از استفاده از خدمات اندروید ریور رو به شما منتقل کنیم .

در آخر در تصویر زیر نمایی از قرار گیری سرور های قدرتمند اندروید ریور رو میبینید.

حالا سوالی که میمونه اینه یه سرور اینشکلی بخوام تهیه کنم هزینش چقدر میشه بعد ماهانه هست یا سالانه ؟ چقدر توان فنی لازم دارم و کلا هزینه برا یه سال چقدر میشه بخوان یه چنین مارکتی رو راه اندازی کنم ممنون میشم دوستان دقیق جواب بدن بدون تبلیغ شرکت هاستینگ خودشون ممنون