PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست مشاوره برای راه اندازی فروشگاه

X2Maxer
December 31st, 2018, 22:11
با سلام
در حال راه اندازی یک فروشگاه هستیم چند سوال دارم از دوستانی که تجربه دارن ممنون میشم راهنمایی کنند.
ما شرکت ثبت شده داریم و چند وقتی هست سوالاتی برامون پیش اومده:
1- در حال حاضر داریم کارهای نماد اعتماد و.. رو انجام میدیم آیا بهتر است نماد اعتماد را از طریق اطلاعات شرکتموم بگیرم یا شخصی؟
2- بعد از اینکه نماد اعتماد را دریافت کردیم برای درگاه بانکی حساب شرکتی باز کنیم یا بهتر که از حساب شخصی استفاده کنیم ؟ ( این سوال برای اینکه ببنیم مالیات به چه صورت حساب میشه پرسیدم )
3- درگاه بانکی کدوم بانک ها مناسب است ؟

ممنون
.

negarnovin
December 31st, 2018, 22:25
با سلام
در حال راه اندازی یک فروشگاه هستیم چند سوال دارم از دوستانی که تجربه دارن ممنون میشم راهنمایی کنند.
ما شرکت ثبت شده داریم و چند وقتی هست سوالاتی برامون پیش اومده:
1- در حال حاضر داریم کارهای نماد اعتماد و.. رو انجام میدیم آیا بهتر است نماد اعتماد را از طریق اطلاعات شرکتموم بگیرم یا شخصی؟
2- بعد از اینکه نماد اعتماد را دریافت کردیم برای درگاه بانکی حساب شرکتی باز کنیم یا بهتر که از حساب شخصی استفاده کنیم ؟ ( این سوال برای اینکه ببنیم مالیات به چه صورت حساب میشه پرسیدم )
3- درگاه بانکی کدوم بانک ها مناسب است ؟

ممنون
.

قربان در مورد سوال اول شما اگر به اسم شرکت بگیرید کلی مدارک روند و ... دارد زمان بر خواهد بود بهتر است شخص بگیرید!

نماد که گرفتید برای درگاه بهتر است دو درگاه بگیرید یکی روی حساب شرکت و دیگری شخصی
اگر فاکتور رسمی ارائه می کنید به حساب شرکت بدید بزنند
اگر نه فاکتور رسمی ندارید شخصی مشکلی ندارد

درگاه بانکی بنده از همه درگاه ها داشتم تو این سالهای گذشته تنها درگاهی که قطعی ندارد تسویه سر موقع سامان کیش می باشد بانک سامان خیلی راضی هستم!

X2Maxer
December 31st, 2018, 22:35
قربان در مورد سوال اول شما اگر به اسم شرکت بگیرید کلی مدارک روند و ... دارد زمان بر خواهد بود بهتر است شخص بگیرید!

نماد که گرفتید برای درگاه بهتر است دو درگاه بگیرید یکی روی حساب شرکت و دیگری شخصی
اگر فاکتور رسمی ارائه می کنید به حساب شرکت بدید بزنند
اگر نه فاکتور رسمی ندارید شخصی مشکلی ندارد

درگاه بانکی بنده از همه درگاه ها داشتم تو این سالهای گذشته تنها درگاهی که قطعی ندارد تسویه سر موقع سامان کیش می باشد بانک سامان خیلی راضی هستم!

فعلا نیاز به فاکتور رسمی نیست. برای نماد اعتماد حقوقی نیاز به کد اقتصادی هست ؟

بعد از درگاه بانک سامان کدوم بانکها خوب هستند ؟ ملت و ملی و..