PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تحریم های اینترنتی رو بی اثر کن !

tebyanhosting
December 26th, 2018, 15:30
سلام دوستان سایتی رو میخوام بهتون معرفی کنم که از طریق اون میتونید بدون تغییر آیپی و افزایش پینگ از تمامی سایت ها وبازی های تحریمی به راحتی استفاده کنید.

با شکن این سایت‌ها دیگه برات تحریم نیست

بدون تغییر ای پی تحریم ها رو بی اثر کن !

برخی از سایت‌هایی که از این به بعد بدون هیچ مشکلی می‌تونی ازشون استفاده کنی :
ابزار‌های گوگل، اُراکِل، داکر، گیت‌لب، کورسرا و … .

ادرس سایت :

https://shecan.ir (https://shecan.ir/)

Ghovati1360
December 26th, 2018, 16:11
فک میکنم پروژه مال دانشجویان صنعتی شریف بود. کلا به اینجور dns سرورها که مجبور باشم آیپیشونو ست کنم و کل ترافیکم از شبکشون بگذره اعتمادی ندارم مگه اینکه خودم راه اندازیش کرده باشم.

X2Maxer
December 26th, 2018, 16:54
سلام
برای تست ست کردم عمل می کنه ولی برای دانلود محدودیت سرعت داره.

nofoozgar
December 26th, 2018, 17:08
سلام
برای تست ست کردم عمل می کنه ولی برای دانلود محدودیت سرعت داره.

کار میکنه اما کل پهنای باند اسنیف میشه

NetworkFA
December 26th, 2018, 17:11
تست نکردم ولی باید چیزی مثل man in the middle باشه
ترافیک شمارو به سمت سرور 3ومی فروارد کنه که مثل پراکسی عمل میکنه

mahdy777
December 26th, 2018, 17:23
سلام خودمون بخوایم همچین سروری راه اندازی کنیم
چقدر کار داره؟
آموزش فارسیش هستش؟
اگر خارجی هست چه موضوعی باید سرچ کرد؟

tebyanhosting
December 26th, 2018, 22:01
کار میکنه اما کل پهنای باند اسنیف میشه

توی سرعت دانلود تاثیر میذاره برای شما ؟

Alt+F4
December 26th, 2018, 22:56
توی سرعت دانلود تاثیر میذاره برای شما ؟

آفرین
من بدون تست میگم آفرین بهترین فکر رو کردین
متوجه شدم
شما زمانی که ریکوئست میفرستید برای باز شدن دامنه،سرور دی ان اس در خواست شما رو به سایت مقصد میگیره،لینک رو از سرور خودش به شما میده و خودش به عنوان پروسکی عمل میکنه،
یعنی در خواستی که شما با فلیتر شکن انجام میدین،این بدون نرم افزار اضافی انجام میده.
تنها مشکلی که داره مربوط به دانلود مستقیم از ای پی باید باشه،چون ارتباطش مستقیمه و دامنه ای نیست که دی ان اس بخواد جواب بده،مثلا اشکالش در میرور های لینوکس برای دریافت فایل های آپدیت هست.
ولی کار خلاقانه و جالبی بود
آفرین

tebyanhosting
December 27th, 2018, 00:42
آفرین
من بدون تست میگم آفرین بهترین فکر رو کردین
متوجه شدم
شما زمانی که ریکوئست میفرستید برای باز شدن دامنه،سرور دی ان اس در خواست شما رو به سایت مقصد میگیره،لینک رو از سرور خودش به شما میده و خودش به عنوان پروسکی عمل میکنه،
یعنی در خواستی که شما با فلیتر شکن انجام میدین،این بدون نرم افزار اضافی انجام میده.
تنها مشکلی که داره مربوط به دانلود مستقیم از ای پی باید باشه،چون ارتباطش مستقیمه و دامنه ای نیست که دی ان اس بخواد جواب بده،مثلا اشکالش در میرور های لینوکس برای دریافت فایل های آپدیت هست.
ولی کار خلاقانه و جالبی بود
آفرین

ممنون واقعا نمیدونستم به جا بود افرین عزیز :d میشه بگید لینوکس چیه ؟ و سرور چی هست ؟

عجب ماشالله همه میخوان بگن ما هم سرمون میشه

از یه کاربر دیگه یه سئوال میپرسی یکی دیگه جواب میده

برای من کاهش سرعت توی اون تایم نداشت ولی بعدش افت سرعت احساس شد سئوال که پرسید مال تایم بدون افت بود

Cr0w
December 27th, 2018, 01:15
اقایون به نظرتون استفاده بکنیم یا نه؟
من خیلی بهش نیاز دارم واقعا کار خوبیه

@tebyanhosting

این پروژه خودتون هست؟

Alt+F4
December 27th, 2018, 01:30
ممنون واقعا نمیدونستم به جا بود افرین عزیز :d میشه بگید لینوکس چیه ؟ و سرور چی هست ؟

عجب ماشالله همه میخوان بگن ما هم سرمون میشه

از یه کاربر دیگه یه سئوال میپرسی یکی دیگه جواب میده

برای من کاهش سرعت توی اون تایم نداشت ولی بعدش افت سرعت احساس شد سئوال که پرسید مال تایم بدون افت بود

:)
ریپلای برای پیام شما بود،
و در اصل برای ایده پرداز این طرح

- - - Updated - - -

خوب متاسفانه با یک سرچ کوچیک متوجه شدم که طرح خاصی نیست و از قبل بوده،برای من جالب بود
dns proxy
خسته نباشید

tebyanhosting
December 27th, 2018, 01:41
اقایون به نظرتون استفاده بکنیم یا نه؟
من خیلی بهش نیاز دارم واقعا کار خوبیه

@tebyanhosting

این پروژه خودتون هست؟

با سلام و عرض ادب

این پروژه مال ما نیست و نه مشتری ماست اینو فقط برای کسانی گذاشتم که بهش احتیاج دارن پروژه یک سری دانشجو ، دانشگاه تهران هست .

( عکس زیر توی سایت خودشون هست برسی نکردم ببینم همچین توییتی وجود داره یا خیر دوستان اگه برسی کردن اعلام کنن )

https://shecan.ir/wp-content/uploads/elementor/thumbs/twitts-5-nze3ug0zsyyu9tx1hawqnaymumu1k0q17nj8us8yfk.png

ourweb
December 27th, 2018, 01:44
حداقل یه خوبی که داره این هست وقتی میخواهی cpanel نصب کنی روی سرور باید این رو ست کنی تا موردت رفع بشه برادر ! بازم دم شما گرم بابت کاری که انجام دادید

sazsaz
December 27th, 2018, 01:47
احساس می کنم یا من علمی ندارم یا یه جای کار می لنگه
چطور ساماندهی این طرح را تایید کرده ؟
دسترسی ها توی کشور به برخی سایت ها بسته شده و خودشون یک سایت تایید می کنند که باهاش ***** را دور بزنی ؟
ببخشید بخدا قصد تخریب ندارم ولی سوال منو یکی پاسخ بده

tebyanhosting
December 27th, 2018, 01:49
احساس می کنم یا من علمی ندارم یا یه جای کار می لنگه
چطور ساماندهی این طرح را تایید کرده ؟
دسترسی ها توی کشور به برخی سایت ها بسته شده و خودشون یک سایت تایید می کنند که باهاش ***** را دور بزنی ؟
ببخشید بخدا قصد تخریب ندارم ولی سوال منو یکی پاسخ بده

برای رفع ( ف ی ل ت ر ) نیست این سرویس رو زدن برای دور زدن سایت هایی که ایپی کشور ایران رو تحریم کردن

نیازه بیشتر وبمستر ها هست چون هر سایت خارجی که وارد میشی ایپی ایران رو تحریم کرده

T.Toosi
December 27th, 2018, 03:15
سلام خودمون بخوایم همچین سروری راه اندازی کنیم
چقدر کار داره؟
آموزش فارسیش هستش؟
اگر خارجی هست چه موضوعی باید سرچ کرد؟

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=200379

kyko
December 27th, 2018, 05:30
یوزر پسورد و تمام اطلاعات رد و بدل شده که در اختیار سرور واسط قرار میگیرد را چی کار کنیم
مثلا فردایی سرور واسط هک و اطلاعاتش سرقت رفت اونوقت تکلیف کسانی که استفاده کردند چی میشه
این روش را حتی ممکنه بعضی آنتی ویروس ها به عنوان dns hijacking ترجمه کنند و دی ان اس مورد نظر برای همیشه بلاک خواهد شد!

Yas-Host
December 27th, 2018, 07:51
باسلام

راه اندازی سرویسی همانند فوق برای هر شخص بسیار اسان است فقط نیاز به کمی دانش سرور دارد.

متاسفانه عدم اعتماد و راهی که shecan.ir برای دور زدن استفاده می کند تنظیم dns به عنوان primary dns می باشد . در صورتی که سرور شکن قطع شود عملا dns resolver بدرستی دیگر کار نخواهد کرد و اکثر سایت های شما با مشکل مواجه خواهند شد(در صورت استفاده در سرور) و در صورت استفاده در سیستم شخصی باید ریسک اینکه شما در سایت های دیگر نیز وارد می شوید و اطلاعات رد و بدل می کنید را نیز بپذیرید.

در صورتی که شما نیاز به سرویسی همچون فوق دارید پیشنهاد بنده راه اندازی این سرویس توسط خودتان بر روی شبکه خودتان می باشد.

موفق و پیروز.

mahdy777
December 27th, 2018, 15:22
باسلام

راه اندازی سرویسی همانند فوق برای هر شخص بسیار اسان است فقط نیاز به کمی دانش سرور دارد.

متاسفانه عدم اعتماد و راهی که shecan.ir برای دور زدن استفاده می کند تنظیم dns به عنوان primary dns می باشد . در صورتی که سرور شکن قطع شود عملا dns resolver بدرستی دیگر کار نخواهد کرد و اکثر سایت های شما با مشکل مواجه خواهند شد(در صورت استفاده در سرور) و در صورت استفاده در سیستم شخصی باید ریسک اینکه شما در سایت های دیگر نیز وارد می شوید و اطلاعات رد و بدل می کنید را نیز بپذیرید.

در صورتی که شما نیاز به سرویسی همچون فوق دارید پیشنهاد بنده راه اندازی این سرویس توسط خودتان بر روی شبکه خودتان می باشد.

موفق و پیروز.

لطفا مقاله فارسی و یا انگلیسی برای راه اندازی روی سرور خودمون معرفی کنید

mashiat
December 27th, 2018, 16:15
درود بر شما
اما پرکاربردترین مورد تحریمی گوگل هست که در لیست شکن شما قرار نداره !

گوگل آنالیتیک
و بخشهای زیادی از گوگل وبمستر که تحریم هست و با آی پی ایران ارور میده
لطفا این رو حل کنید

ourweb
December 27th, 2018, 22:57
بنده فثط در زمانی که بخوام سی پنل روی سرور ایران نصب کنم انجام میدم و فقط نصب و بعد ور میدارم کلا ولی کلا از نظرم فقط برای همین استفاده بشه خوبه برای بقیه کارها از نظرم شخصی نصب کنید برای خودتون

yourhosting
December 27th, 2018, 23:07
بهتره روی سرور خودتون راه اندازی کنید
براحتی دیتا هاتون از جمله سایت های مروری توسط این سرویس میتونن sniff بشن

Alt+F4
December 28th, 2018, 01:12
سلام
اگر دنبایل راه اندازی همچین سرور هستید به لینک زیر سری بزنید
https://github.com/andreafabrizi/ (https://github.com/andreafabrizi/DNSProxy)

hamed9292
December 30th, 2018, 13:30
کمی افت سرعت داره ولی چاره ای نیست از قند شکن hot-*pot خیلی بهتره که فقط سرور امریکا داره و افت سرعت 90 درصدی هم به راه داره