PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دانلود از فضای بک اپ

reza63
December 24th, 2018, 18:34
سلام
من یک سری فایل به حجم 150 گیگ در ftp backup دارم قصد دارم روی هارد شخصی دانلود کنم چیزی که به ذهنم رسیده اینه

چون ترافیک داخلی ارزونتر محاسبه میشه:
1- سرور مجازی ویندوز ایران تهیه کنم
2- فایل رو دانلود کنم روی اون
3- بعد فایل رو روی کامپیوتر خودم دانلود کنم

حالا پرسش من در مورد گزینه 2 هست فایل رو با ادرس ftp می تونم با اینترنت دانلود منجر دانلود کنم اما یه دسترسی دیگه دارم به نام samba اطلاعاتی در این مورد ندارم ایا با این ابزار میشه راحت تر فایل رو دانلود کرد؟

چه نرم افزاری باید روی سرور مجازی ویندوزی نصب کنم تا بتونم به روش سامبا به سرور متصل و فایل رو دانلود کنم؟

برای گزینه 3 چه پیشنهادی برای دانلود سریع و مطمئن هست؟

با تشکر

Jime
December 24th, 2018, 18:50
سلام
اول اینکه ترافیک داخلی و خارجی فرقی ندارن فقط ip های ثبت شده شامل اون طرح میشن
خب چرا به جای اینکار از فایل زیلا استفاده نمیکنی؟ روی سیستم خودت میتونی نصب کنی و دانلود کنی

reza63
December 24th, 2018, 19:33
سلام
اول اینکه ترافیک داخلی و خارجی فرقی ندارن فقط ip های ثبت شده شامل اون طرح میشن
خب چرا به جای اینکار از فایل زیلا استفاده نمیکنی؟ روی سیستم خودت میتونی نصب کنی و دانلود کنی

خب من بخوام 150 گیگ از سرور خارج از کشور دانلود کنم یعنی وزارت ارتباطات که این طرح داخل و خارج رو تعیین کرده متوجه نمیشه؟ بعید می دونم این چنین باشه بلاخره رنج ایپی سرور خارج از ایران هست شرکت سرویس دهنده اینترنت به من 100 درصد متوجه میشه من ترافیک خارجی مصرف می کنم.

فایل زیلا رو بلدم خواستم بدونم جریان این سامبا چیه

Jime
December 24th, 2018, 20:40
خب من بخوام 150 گیگ از سرور خارج از کشور دانلود کنم یعنی وزارت ارتباطات که این طرح داخل و خارج رو تعیین کرده متوجه نمیشه؟ بعید می دونم این چنین باشه بلاخره رنج ایپی سرور خارج از ایران هست شرکت سرویس دهنده اینترنت به من 100 درصد متوجه میشه من ترافیک خارجی مصرف می کنم.

نه متاسفانه اینطور نیست حتما باید IP ثبت و تایید بشه
البته من از دوستانی که ثبت کردن هم شنیدم که روی اکثر isp ها همون حجم کامل محاسبه میشه

67ali67
December 24th, 2018, 23:00

خب 150 گیگ حجمی نیست که بخوای دور بزنی نهایتا یک ماه هزینه اینترنتت میپره که خب برای کرایه یه سرور هم باید اونو بدی

NetworkFA
December 24th, 2018, 23:07
اگر حجم بالاتر بود میتونستید سرور ایران اجاره کنید و هارد اکسترنال بفرستید دیتاسنتر
و دانلود کنید روی هارد

mehrania
December 25th, 2018, 12:44
عزیز من اینترنت adsl اسیا تک دارم بسته 400 گیگ میخرم ماهانه 55 هزارتومان که امکان دانلود 200 گیگ دیتا خارج داره به دلیل مصرف دو برابر ( سرعت دانلود 1 مگ به بالاس ! ) !
خب یه بسته اینطوری بخرید دانلود کنید که به نفعتونه تا بخواید سرور بگیرید و ...