PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قرار دادن ایمیلها در صف

yasgig
February 3rd, 2011, 19:32
با سلام
آیا روشی هست که بشه حدود 2 هزار ایمیل رو یک جا ارسال کرد ولی ایملها در صف بیاستند و هر کدام هر 30 ثانیه ارسال شوند؟مثلا الان من میخام واسه کاربرام خبرنامه ارسال کنم از طریق php.حالا اگه ارسال رو بزنم هموشون اگه یکجا برن مسلما اسپم میشن.در ضمن میل سرور من qmail هست.اگه تنظیماتی داره لطفا بگید تا انجام بدم.
ممنون

Rezash
February 3rd, 2011, 19:45
قبلا هم يك تاپيك در اين مورد زده بوديد !
اگه سي پنل داريد كه از خود پنل براحتي ميشه فكر كنم ولي بقيه پنل ها رو نميدونم.
براي ارسال ميتونيد در خود php ، بين هر دو ارسال يك sleep بزنيد ...

atilnic
February 3rd, 2011, 19:57
با سلام
آیا روشی هست که بشه حدود 2 هزار ایمیل رو یک جا ارسال کرد ولی ایملها در صف بیاستند و هر کدام هر 30 ثانیه ارسال شوند؟مثلا الان من میخام واسه کاربرام خبرنامه ارسال کنم از طریق php.حالا اگه ارسال رو بزنم هموشون اگه یکجا برن مسلما اسپم میشن.در ضمن میل سرور من qmail هست.اگه تنظیماتی داره لطفا بگید تا انجام بدم.
ممنون
ُلام
میشه بگین چطور از جی میل استفاده می کنید؟
هاست نیم؟ پورت؟ و ...؟
ممنون

---
February 3rd, 2011, 20:08
سلام من میتونم انجام بدم برای اطلاعات بیشتر پ خ

yasgig
February 3rd, 2011, 20:09
میشه بگین چطور از جی میل استفاده می کنید؟
هاست نیم؟ پورت؟ و ...؟
ممنون
جی میل نیست کیو میل هست.من دسترسی روت دارم.میشه از طریق ssh کاری کرد؟

براي ارسال ميتونيد در خود php ، بين هر دو ارسال يك sleep بزنيد ...
من از حقله while واسه ارسال ایمیل استفاده میکنم.چجوری میتونم از sleep استفاده کنم؟منظورتون اینه؟

<?php
for($i=0;$i<2000;$i++)
{
for($j=1;$j<2;$j++)
{
mail();
}
sleep(10);
}
?>

atilnic
February 4th, 2011, 13:31
qmail . com
اینه؟
Smtp رایگان میده؟
میشه پورت و هسات نیم رو بدین؟ منم برای یک کاری نیاز دارم البته روزانه 200 تا ایمیل میدیم
ممنون

yasgig
February 4th, 2011, 13:46
qmail . com
اینه؟
Smtp رایگان میده؟
میشه پورت و هسات نیم رو بدین؟ منم برای یک کاری نیاز دارم البته روزانه 200 تا ایمیل میدیم
ممنون
خیر.میل سروری که روی سرور من نصب شده اسمش qmail هست.

Rezash
February 4th, 2011, 20:56
من از حقله while واسه ارسال ایمیل استفاده میکنم.چجوری میتونم از sleep استفاده کنم؟منظورتون اینه؟

<?php
for($i=0;$i<2000;$i++)
{
for($j=1;$j<2;$j++)
{
mail();
}
sleep(10);
}
?>

متوجه نشدم چرا دو حلقه زدين !
ولي نحوه كاربر sleep همينه

for($i=0;$i<2000;$i++)
{
mail();
sleep(10);
}
?>

patteerr
February 4th, 2011, 22:29
سلام . اول باید یک برنامه مثل serial port mail رو از اینترنت دانلود کنید و نصب کنید .( نسخه پورتابل جدیدش رو اینترنت هست اگه نسخه اصلی رو دانلود کنید اکسپایر میشه .) اگه بخوای این روش رو من برنامه اش رو دارم برات آپ میکنم . درضمن امکان تاخیر در ارسال هر ایمیل هم هست .

بعد تنظیمات SMTP (http://mail.google.com/support/bin/answer.py?hl=en&answer=13287) جیمیل رو تو گوگل سرچ کنید . حتما هست . اونا رو توی بخشهای نرم افزار بنویسید .
بعد میتونید مستقیم به اینباکس ایمیل بزنید . 100درصد رفتن ایمیل به اینباکس گارانتیه . البته اگه روزانه بیش از 550تا ایایمل بزنید یوزرتون بسته میشه . مواظب باشید .

---------- Post added at 10:29 PM ---------- Previous post was at 10:22 PM ----------

من هم یک سوال داشتم . با دایرکتی ادمین هم میشه روزانه هزاران ایمیل زد و مستقیم بره به اینباکس ؟؟؟و اسپم نشه ؟؟؟ اصلا راهی هست ؟ آخه جیمیل محدودیت تعداد ارسال 550عدد روزانه گذاشته .....

ممنون میشم کسی راهنماییم کنه .

Talahost.Com
February 5th, 2011, 03:03
راحت ترین کار استفاده از دستورات php‏ و cronjob
کرن هر 30 ثانیه اجرا بشه، ایندکس آخرین ایمیل ارسال شده در دی بی ذخیره بشه.

atilnic
February 5th, 2011, 16:37
خیر.میل سروری که روی سرور من نصب شده اسمش qmail هست.
آهان
فهمیدم
درسته
ببخشید
شرمنده :65:

---------- Post added at 04:37 PM ---------- Previous post was at 04:36 PM ----------

سلام . اول باید یک برنامه مثل serial port mail رو از اینترنت دانلود کنید و نصب کنید .( نسخه پورتابل جدیدش رو اینترنت هست اگه نسخه اصلی رو دانلود کنید اکسپایر میشه .) اگه بخوای این روش رو من برنامه اش رو دارم برات آپ میکنم . درضمن امکان تاخیر در ارسال هر ایمیل هم هست .

بعد تنظیمات SMTP (http://mail.google.com/support/bin/answer.py?hl=en&answer=13287) جیمیل رو تو گوگل سرچ کنید . حتما هست . اونا رو توی بخشهای نرم افزار بنویسید .
بعد میتونید مستقیم به اینباکس ایمیل بزنید . 100درصد رفتن ایمیل به اینباکس گارانتیه . البته اگه روزانه بیش از 550تا ایایمل بزنید یوزرتون بسته میشه . مواظب باشید .

---------- Post added at 10:29 PM ---------- Previous post was at 10:22 PM ----------

من هم یک سوال داشتم . با دایرکتی ادمین هم میشه روزانه هزاران ایمیل زد و مستقیم بره به اینباکس ؟؟؟و اسپم نشه ؟؟؟ اصلا راهی هست ؟ آخه جیمیل محدودیت تعداد ارسال 550عدد روزانه گذاشته .....

ممنون میشم کسی راهنماییم کنه .
شما که انگار ماله جی میل رو داری میشه برای من ایمیل یا پ.خ کنی؟ ممنونت میشم
فدات :53: