PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دامنه سه حرفی ir کی سراغ داره ؟

khudeman
February 3rd, 2011, 17:05
سلام به همه دوستان. بر ما لازمه شده که عند المطالبه 20 تا دامنه سه حرفی ir ثبت کنیم . اگه دوستان عزیز سراغ دارن که ثبت نشده باشه و خودشون لازم ندارن لطفا خبر بدن. تاپیکهای مشابه رو هم خوندم. مخصوصا تاپیکهای دوست سفر کرده امان: 1leng عزیز . چند تایی تا حالا ثبتیدم . انگشتام درد گرفته بخدا از بس جستجو کردم

taghikhani
February 3rd, 2011, 17:16
عدد هارو سرچ کن. خیلی خالیه

khudeman
February 3rd, 2011, 17:17
مرسی دوست عزیز . ولی قراره عدد توش نباشه . هر چی دیگه باشه خوبه

M-Soltani.ir
February 3rd, 2011, 17:30
Premium میخوای یکی دارم
v o o نقطه آی آر ، قیمت 800 هزار تومان

آزاد
bau.ir
vjd.ir
lli.ir
uiv.ir

khudeman
February 3rd, 2011, 17:35
مرسی آقا . لطف کردین. راستی چرا اونها آزاد هستن و اون که شما دارین اینقدر گرون ؟ فرقش در چیه ؟ دلیل گرون بودن اون و آزاد بودن اینا در چیه؟

akbari
February 3rd, 2011, 17:38
PFV.ir اگر اینو خواستید در خدمتم

khudeman
February 3rd, 2011, 17:45
ممنون . قیمتش چنده ؟ من یه سفارش گرفتم که 20 دامنه سه حرفی ir ثبت کنم . به شرطی که عدد توش نباشه . برای هر دامنه هم 14 چوق پول گرفتم . نمیدونم شما چند میفروشین . تا حالا هر چی زور زدم هفت هشت تا بیشتر نشده

M-Soltani.ir
February 3rd, 2011, 17:51
مرسی آقا . لطف کردین. راستی چرا اونها آزاد هستن و اون که شما دارین اینقدر گرون ؟ فرقش در چیه ؟ دلیل گرون بودن اون و آزاد بودن اینا در چیه؟

تلفظ و املاء خیلی راحت!
بقیه این دومین ها همشون ثبت شدند
تو مغز یک بایت جا میگیره تا تو ذهن بمونه :دی

چند روز پیش soo.ir آزاد شد ، اومدم ثبت کنم یکی ثبتید ، فقط چند ثانیه زود تر!
ازش قیمت گرفتم گفت 500 تومن :دی

http://s27.aks98.com/images/17681097637071804776.png

akbari
February 3rd, 2011, 17:54
ممنون . قیمتش چنده ؟ من یه سفارش گرفتم که 20 دامنه سه حرفی ir ثبت کنم . به شرطی که عدد توش نباشه . برای هر دامنه هم 14 چوق پول گرفتم . نمیدونم شما چند میفروشین . تا حالا هر چی زور زدم هفت هشت تا بیشتر نشده

چند میخری؟ به صرفه باشه بهت میدم چند وقتی تصمیم به راه اندازی سرویس وبلاگ دهی و سابدومین دهی گرفتم اگر خوب بخری میدم بهت

khudeman
February 3rd, 2011, 18:05
والاه من ناچارم اگه پیدا نکنم ، زیر 14 بخرم دیگه .

---------- Post added at 06:05 PM ---------- Previous post was at 05:57 PM ----------

آقایون قضیه حل شد . آن دوست عزیز سفر کرده یه فایل برام فرستاد ، این هوا ! یک عالمه دامین آزاد توش بود. دستش درد نکنه . دست همتون درد نکنه

M-Soltani.ir
February 3rd, 2011, 18:06

والا من هرچی میزنم آزاده :دی
کی برای اینا پول داده؟ منو بهش معرفی کن :دی

دامنه «hsx.ir» مجاز به ثبت است.
دامنه «lmr.ir» مجاز به ثبت است.
دامنه «acz.ir» مجاز به ثبت است.
دامنه «vha.ir» مجاز به ثبت است.
دامنه «vbh.ir» مجاز به ثبت است.
دامنه «rov.ir» مجاز به ثبت است.
دامنه «wlk.ir» مجاز به ثبت است.
دامنه «wzv.ir» مجاز به ثبت است.
دامنه «rdh.ir» مجاز به ثبت است.

Masoud.B
February 3rd, 2011, 18:23
خیلی راحت میتونید پیدا کنید 20 تا که چیزی نیست

flf.ir
qlq.ir
wlw.ir
yly.ir
zmz.ir

یک حرف رو مدنظر بگیر بزار وسط همینجوری حرف های کنارش را عوض کن ، میبینی که زیاده ، دامنه های خوبی هم پیدا میشه