PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حل مشکل هنگ کردن سرور مجازی

name
December 18th, 2018, 14:26
سلام دوستان
یه مشکل مبهم داشتم ممنون میشم راهنمایی کنین واقعا . یه سرور مجازی 1 گیگ دارم حالا cpu رو نمی دونم دقیقا چقدره ؟ هر سایت با معبار خودش یه عددی میگه معلوم نیست راسته یا نه.
مشکل اینه که جدیدا یکی از سایت های وردپرسی ام که روزانه حدود 1500 بازدید داره آوردم رو این سرور . قبلش اوکی بود ولی الان روزی یک با دوبار یهو هنگ می کنه. نه ssh وصل میشه نه هیچ کدوم از سایت ها باز می شن . تا وقتی که یه بار restart کنم بعد درست میشه باز دفه بعد.
دقیقا نمی دونم مشکل از کجاست و چطور باید حلش کنم؟

پیشاپیش ممنونم

soxmox
December 18th, 2018, 15:23
خوب بارم 512 روزی 8 تا 10 کی بازدید میشه داشت بستگی داره به خیلی موارد بدین فردی براتون بررسی کنه سرورتون رو تا دقیقا بگه مشکل شما کجاس

OnlineServer
December 18th, 2018, 15:26
رم 1؟ خود سیستم عامل و پنلی که نصب کردید requirement های سخت افزاریش چقدره ؟

name
December 18th, 2018, 15:38
درسته ولی یکی از پروژه هایی که چندین ماه براش وقت گذاشتم روی این سروره می خوام تا حد امکان خودم بررسی کنم اول.

- - - Updated - - -

کنترل پنل دایرکت ادمین روی سیستم عامل centos 7.3 نصب کردم.
نمی دونم انگار یه چیزی روی هم تلنبار میشه بعد به جاییمی رسه که دیگه سرور توان نداره چون با یه ری استارت حل میشه . انگار کش خالی میشه

soxmox
December 18th, 2018, 15:45
من دبیان مینیمال دارم و تنظیمات ی که کردم روی کلادفلرهم بزارین شایدم اتکی روش باشه. و.لی اکثرموارد دیدم محدودیت iopsهاردیسکا هست که مشکل بوجود میاره

name
December 18th, 2018, 15:53
ممنون . فک نکنم از اتک باشه چون از وقتی این سایت جدید وردپرسی رو اضافه کردم اینطور شده. به علاوه تقریبا در بازه زمانی هر 24 ساعت یکبار هنگ می کنه . اگه نیازه لاگ یا فایلی رو بررسی کنم بفرمایین لطفا

name
December 19th, 2018, 00:21
دوستان اینم وضعیت فعلی سرور. فک کنم کمبود رم داره
38898

name
December 19th, 2018, 08:13
می خواستم با vnc وصل بشم که این خطا رو دیدم به نظرم مشکل از mysql و آپاچی خرفت باشه
38900

mohsengham
December 19th, 2018, 13:21
به احتمال زیاد روی ادمین وردپرس حمله هست. موارد مشابه زیادی تو دو ماه گذشته دیدم و انگار هکرها فاط زدن.